بهترین ایرلاین جهان در سال 2022 معرفی شد

یادداشت سردبیر – در خبرنامه هفتگی CNN Travel در باز کردن قفل جهان مشترک شوید. اخبار مربوط به باز و بسته شدن مقاصد، الهام بخش برای ماجراجویی های آینده، به علاوه آخرین پروازها، اخبار غذا و نوشیدنی، اقامتگاه ها و سایر پیشرفت های سفر را دریافت کنید.
لندن (سی ان ان) – از کووید تا هرج و مرج، سال پر دست انداز دیگری برای صنعت هواپیمایی بوده است. در بیشتر نیمکره شمالی، فصل شلوغ تابستان با تاخیرها و لغو پروازها مواجه شده است، در حالی که یک مطالعه جدید در ایالات متحده در این هفته نشان می دهد که رضایت مسافران هواپیما به طور کلی در حال کاهش است.

با این حال، با نزدیک شدن به ماه‌های آرام‌تر سفر در سپتامبر و اکتبر، دلیلی برای جشن گرفتن در لندن در روز جمعه وجود داشت، زیرا رهبران صنعت در هتل Langham برای جوایز جهانی هوانوردی Skytrax 2022 گرد هم آمدند – اولین باری که این رویداد در شخص. از سال 2019

Skytrax، وب‌سایت بررسی و رتبه‌بندی خطوط هوایی و فرودگاهی مستقر در بریتانیا، بیش از 14 میلیون نظرسنجی از مشتری را در بیش از 100 کشور بین سپتامبر 2021 تا آگوست 2022 انجام داد تا بفهمد در حال حاضر کدام خط هوایی در حال حاضر برترین شرکت هواپیمایی در جهان است.

برنده امسال با سکو غریبه نبود. قطر ایرویز که به تازگی تاجگذاری کرده است، از زمان ارائه جوایز در سال 1999، هفت بار برنده جایزه بزرگ شده است. شرکت هواپیمایی ملی قطر همچنین روز جمعه هشت بار دیگر از جمله بهترین کلاس بیزینس، بهترین صندلی بیزینس کلاس و بهترین کلاس بیزینس را دریافت کرد. ناهارخوری. این مقدار زیادی برای بازگرداندن کیف های دستی است.

تنها دو ماه پیش، این شرکت در رتبه بندی بهترین خطوط هوایی جهان توسط AirlineRatings.com رتبه اول را کسب کرد.

مدیر اجرایی گروه قطر ایرویز، اکبر الباکر، از «کارمندان شگفت‌انگیز» خود به خاطر «فداکاری و رهبری مستمرشان» تشکر کرد و گفت: «برنده شدن این جوایز در همان سالی که بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می‌گیریم، بسیار ارزشمندتر است».

بلافاصله پس از دریافت جایزه، او به سی‌ان‌ان تراول گفت که راز موفقیت پایدار این ایرلاین این است: «خدمات ثابت، محصول ثابت، علاقه ثابت مسافران، و فداکاری مطلق از سوی همه کسانی که برای شرکت هواپیمایی کار می‌کنند».

به طور منظم در

امارات در رتبه‌بندی Skytrax 2022 در رتبه سوم قرار دارد و مرتباً در صدر فهرست‌های «بهترین» قرار دارد.

آدام شیک / AP

خطوط هوایی سنگاپور، دومین ایرلاین جدید جهان بر اساس نظرسنجی Skytrax، همچنین برنده 9 جایزه از جمله بهترین کارکنان کابین، بهترین کلاس اول، بهترین صندلی درجه یک و بهترین پذیرایی درجه یک شد.

سورپرایز رایان ایر

خطوط هوایی امارات در جایگاه سوم قرار گرفت و جوایز بهترین سرگرمی در پرواز، بهترین کلاس اقتصادی، بهترین پذیرایی در کلاس اقتصادی و بهترین صندلی در کلاس اکونومی ممتاز را از آن خود کرد.

ANA ژاپن (All Nippon Airways) مقام چهارم را به خود اختصاص داد و همچنین عنوان تمیزترین ایرلاین جهان را به خود اختصاص داد: این زمانی نبود که دو سال کووید-19 به این معنی بود که مشتریان به طور خاص نگران بهداشت و استانداردهای بهداشتی بودند. علاوه بر این، برنده چهار جایزه دیگر از جمله بهترین خدمات فرودگاهی شد.

شرکت هواپیمایی استرالیایی کانتاس در بررسی بیش از 350 شرکت هواپیمایی به زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی، ژاپنی و چینی در رتبه پنجم قرار گرفت.

خطوط هوایی دلتا پیشرو در ایالات متحده بود و برنده شش جایزه ویژه منطقه شد، در حالی که ترکیش ایرلاینز اولین شرکت هواپیمایی در اروپا بود و چهار جایزه از جمله عنوان بهترین ایرلاین اروپا را به خود اختصاص داد.

در یکی از بزرگترین تغییرات روز، شرکت هواپیمایی ایرلندی رایان ایر – که در تاریخ 37 ساله خود هرگز از ایجاد جنجال نترسیده است – برای اولین بار جوایزی را به دست آورد و عنوان بهترین ایرلاین ارزان قیمت اروپا را به خود اختصاص داد. . این موفقیت با مشتریان را باید تا حد زیادی به ظهور این شرکت در تابستان امسال به عنوان یکی از قابل اعتمادترین خطوط هوایی منطقه نسبت داد، که پروازهای نسبتا کمی را لغو کرد و حتی پروازهای “نجات” را در ماه ژوئیه و آگوست برای کمک به افرادی که به دلیل لغو پروازهای رقبای خود سرگردان شده بودند، ارائه کرد.

آلبرتین موراسرا، مهماندار هواپیما در رواندا که برنده جایزه بهترین خدمات خدمه کابین در آفریقا شد، گفت که این جایزه شرکت هواپیمایی را تشویق می کند تا استانداردها را بیش از پیش افزایش دهد.

او به سی ان ان گفت که این یک جایزه برای “بهترین کارمندان” است که برای ما یک برد بسیار بزرگ است. این ما را تشویق می کند که به مراقبت از مسافران خود ادامه دهیم.”

ادوارد پلیستد، مدیر عامل Skytrax، گفت که در حالی که جوایز بهترین ها را در هوانوردی جشن می گرفتند، صنعت همچنان با فشارهای ناشی از کووید، کمبود کارکنان و افزایش قیمت سوخت به دلیل درگیری در اوکراین دست و پنجه نرم می کرد.

او به مخاطبان کنسرت گفت: «به طور کلی، از بسیاری جهات شادترین زمان ها نبود.

خطوط هوایی برای واجد شرایط بودن برای جوایز هیچ گونه هزینه ورود یا ثبت نام پرداخت نمی کنند و تمام هزینه های نظرسنجی و رویداد جوایز توسط Skytrax پرداخت می شود. برای مشاهده لیست کامل برندگان به وب سایت Skytrax مراجعه کنید.

20 شرکت هواپیمایی برتر جهان در سال 2022 بر اساس گزارش Skytrax

1. قطر ایرویز

2. خطوط هوایی سنگاپور

3. خطوط هوایی امارات

4 – آنا (فرست نیپون ایرویز)

5. کانتاس ایرویز

6. خطوط هوایی ژاپن

7. ترکیش ایرلاینز

8. ایرفرانس

9. کره ای ایر

10. خطوط هوایی بین المللی سوئیس

11. بریتیش ایرویز

12. هواپیمایی اتحاد

13. خطوط هوایی چین جنوبی

14. خطوط هوایی هاینان

15. لوفت هانزا

16. Cathay Pacific

17. KLM

18. ایوا ایر

19. ویرجین آتلانتیک

20. ویستا

کانتاس پرچمدار استرالیا و شماره 5 لیست امسال است.

کانتاس پرچمدار استرالیا و شماره 5 لیست امسال است.

تینو پلونرت / dpa / تصویر-اتحاد / AP

بهترین خدمه کابین در جهان

خطوط هوایی سنگاپور

بهترین تمیز کننده کابین در جهان

آنا آل نیپون ایرویز

بهترین سالن مستقل فرودگاه در جهان

پلازا پرمیوم

بهترین سالن بیزینس کلاس جهان

ویرجین آتلانتیک

بهترین ایرلاین تفریحی جهان

سان اکسپرس

بهترین ایرلاین ارزان قیمت در جهان / بهترین ایرلاین ارزان قیمت در آسیا

ایر آسیا

بهترین ایرلاین ارزان در اروپا

رایان ایر

بهترین ایرلاین ارزان قیمت در آمریکای شمالی

خطوط هوایی جنوب غربی

بهترین ایرلاین ارزان قیمت در آفریقا

Fly Sapphire

بهترین ایرلاین ارزان قیمت در مسافت های طولانی جهان

سریع برو

بهترین خطوط هوایی دنیا

بهترین ایرلاین درجه یک جهان: خطوط هوایی سنگاپور

بهترین ایرلاین بیزینس کلاس در جهان: قطر ایرویز

بهترین ایرلاین اقتصادی ممتاز جهان: ویرجین آتلانتیک

بهترین ایرلاین کلاس اقتصادی جهان: امارات

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما