بهترین سایت ها برای خرید بک لینک کدامند ؟ همیار آی‌تی

26 بازدید‌ها admin

برخی از بک لینک ها وجود دارند که در صورت لینک شدن به سایت شما، دامنه شما را در معرض ریسک پنالتی یا الگوریتمی قرار می دهد. se انواع مختلفی از بک لینک ها را با ویژگی های سطح بالا را فراهم می کند، بدون اینکه شما را درگیر جزئیات بی مورد کند. این یک مزیت بزرگ برای هر کسی است که به دنبال ایجاد لینک به شیوه ای کارآمد است. به عنوان یک برنامه افزودنی Google Chrome، این ابزار یکی از ساده ترین ابزارهای بک لینک برای استراتژی SEO است. با استفاده از این ابزارها بک لینک های رقبایتان را بررسی کنید و شما نیز آن بک لینک ها را بسازید. ممنون از مطالب خوبتون
اما جدیدا میگن بک لینک زیاد جواب نمیده و بیشتر روی سوشیال ها کار کنید. علی طباطبایی هستم؛ موسس وب‌سایت «سئو ارزان» و فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار. علاوه بر برنامه‌نویسی و طراحی وب‌سایت علاقه زیادی به سئو و بهینه سازی سایت دارم.
همانطور که david Booth در ویدئو خود در یوتیوب می گوید، بک لینک ها از نظر تعداد و سایت لینک دهنده مورد ارزیابی قرار می گیرند. بنابراین در مورد تعداد بک لینک میتوان گفت که سایت هایی که تعداد بک لینک بیشتری دارند امتیاز بیشتری از سایت های که تعداد کمتری بک لینک دارند بدست می آورند. در مورد سایت های لینک دهنده، دامنه سایت لینک دهنده، وبلاگ و یا وب سایت بودن آن و امتیاز خود آن سایت در گوگل و همچنین تعداد مخاطبی که به سایت شما هدایت می کند بر نحوه امتیاز دهی به بک لینک ها تاثیر می گذارد. در این ویدئو اشاره شده است که یک سایت با 10 بک لینک از سایت های دولتی و یا دانشگاهی و مانند آن از سایتی که از صدها وبلاگ بک لینک دریافت می کند. با توجه به این ویدئو می توان گفت که کیفیت بک لینک ها بر تعداد بک لینک ها ارجحیت دارد. لازم به ذکر است که گوگل برای تعیین ارزش بک لینک ویژگی‌های مانند اعتبار دامنه و همچنین اعتبار صفحه و تعداد لینک های خروجی را در نظر می‌ گیرد.

خرید لینک نکات مهم در خرید بک لینک معتبر

اعتبار یک مبدا با معیارهایی همچون عمر دامنه، نوع دامنه، تعداد بک لینک های دریافتی، تعداد لینک های خروجی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و … سنجیده می شود. با ارزش ترین بک لینک ها، آنهایی هستند که از وب سایت هایی با محتوا و ارتباط مفهومیِ نزدیک به وب سایت شما گرفته می شوند. یعنی اگر فعالیت وب سایت شما در زمینه پوشاک است، بک لینک گرفته شده از وب سایت دیگری با زمینه کاری پوشاک و یا صفحات محتوایی با این مفهوم، بیشترین ارزش را دارد. در مقابل اگر شما از وب سایتی با زمینه کاری غذا بک لینگ بگیرید، ارزش چندانی نخواهد داشت.تاثیر ارتباط موضوعی در کیفیت بک لینک را می توان با درنظر گرفتن یک هرم به شکل زیر دریافت. باز هم اولین قانون خرید بک لینک معتبر را به شما یادآوری می کنیم و آن هم خرید بک لینک معتبر از وب سایت های مرتبط است.

اینفوگرافی چیست و چرا باید از آن در کسب و کارمان استفاده کنیم

PBN یا شبکه وبلاگ خصوصی گروهی از سایت‌ها است که تنها با هدف پیوند دادن به یک سایت ایجاد شده است. همانطور که از نامش پیداست، PBN ها خصوصی هستند و در حالت ایده آل هیچ رد پای دیجیتالی بر جای نمی‌گذارند. آن را می‌توان با تعدادی اقدامات دستکاری شده و فریبکارانه به دست آورد. لینک های PBN خلاف قوانین لینک سازی مجاز است و بنابراین، پر از خطر هستند. این یک روش قدیمی است که در نهایت با ایجاد لینک های نوفالو توسط گوگل شکل گرفت. اگر می‌خواهید با جوامع مربوط به صنعت خود درگیر شوید، می‌توانید در انجمن هایی با محتوای مرتبط و اشتراک گذاری با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. وبلاگ نویسی مهمان عبارت است از نوشتن مقاله به عنوان نویسنده مهمان در وب سایت شخص دیگری، که به وب سایت شما لینک دهد. وبلاگ نویسان مهمان با کیفیت، غالباً مطالبی را در وبلاگ های دیگر در رشته و موضوع خود می نویسند که هم مرتبط هستند و هم واقعاً در مورد آن اطلاعات دارند. چه دوست داشته باشید، چه نه، بک لینک ها از اجزای اصلی و مهم سئو محسوب می شوند. اما چه چیزی باعث می شود که یک بک لینک موثر باشد؟ همانطور که گوگل اعلام کرده که با استفاده افراطی از کلمات کلیدی برخورد می کند، در بیانیه دیگر نیز اعلام کرده که با تولید بک لینک به شکل افراطی نیز برخورد خواهد کرد.

نظر در “چگونه بک لینک های معتبر بسازیم؟”

استفاده از فروم ها باعث میشود که شما با قرار دادن یک پست تعداد بازدید کننده زیادی را جذب خود کنید. این بازدید کننده ها نیز می توانند روی لینک قرار داده شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند. همچنین حتی ساده ترین فروم ها دارای چندین کاربر هستند که تعداد بازدید آنها از سایت را به شدت افزایش می دهد. همچنین تعداد زیادی از فروم ها دارای بخش های بازارچه و بک لینک رایگان هستند که به شما اجازه فعالیت بدون محدودیت در این بخش ها را میدهند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما