بهترین مشاوران کنکور ایران

با توجه به داغ بودن بازار فیلم های آموزشی ای که صحبت از تکنیک ها و فرمول هایی میکنن که داوطلب رو در کمتر از ۳ ثانیه به جواب میرسونه! این تفکر غلط در طول این سال ها در بین داوطلب های کنکور رواج داشته که اگر تمام منابع با کیفیت موجود در بازار رو برای یک درس داشته باشه میتونه به موفقیت برسه، این در حالیه که این تعدد منابع فقط باعث میشه که نتونید با تمرکز بالا مطالعه داشته باشید و این قضیه بعد از یک مدت باعث میشه که نسبت به خودتون و توانایی هایی که دارید نا امید بشید. مثلاً دروسی که بیشتر مورد علاقه اش است را در ابتدا به او پیشنهاد داد و به مرور از این درس ها کم کرد و درس هایی که علاقه و تسلط کمتری دارد را به بهترین مشاور کنکور در گنبد کاووس او داد. برای پیمودن این مسیر باید از مشاوره کنکور استفاده کنی.

خب طبیعتا وقتی وارد چنین مسیری میشیم نمیتونیم انتظار داشته باشیم همه چیز برای ما روشن و واضح باشه، و همین طور نمیتونیم با دانشی که از سال های قبل داریم این مسیر رو هم طی کنیم. بیاید باهم دیگه نمونه یک برنامه ریزی ماهانه رو بررسی کنیم. و حالا با توجه به برنامه ماهانه و هفتگی ای که داری دقیقا میدونی که باید در طول روز چه درسی رو بخونی، از روی چه کتابی مطالعه کنی، چه زمانی نیاز هست تست زنی انجام بدی و مرور در چه تایمی انجام میشه. دقیقا باید بدونی کجا داری میری، اون جا چه امکاناتی در اختیار تو قرار میگیره، سختی های کمپ زدن در اون مکان چی هست و خلاصه سیر تا پیاز ما جرا رو باید بدونی. مشاوره کنکور چجوری و از کجا شروع کنیم؟ در این مقاله قصد داریم نیاز های شما برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری رو تک به تک بررسی کنیم و به شما بگیم که مشاور دقیقا در رفع این نیاز ها چه کمکی میتونه به شما بکنه. نظرسنجی ها نشان می دهد که حاصل تلاش دکتر لهرابی این مشاور تحصیلی ، کسب چند رتبه دو رقمی و سه رقمی و چندین قبولی در رشته های خوب دانشگاه های برتر است.

پیگیری یک مشاور نیز میتواند یکی از خصوصیات مشاور خوب باشد. اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور مشهد این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند این درست مانند آن میماند که روش مطالعه زبان را با روش ریاضیات یکی بدانیم آیا ریاضی و زبان یکی است؟ این موضوع رو یادتون باشه که همون قدر که رسیدن به یک هدف خاص میتونه شیرین و دلپذیر باشه باید در ازای رسیدن به اون هم تلاش کنید و هم زمان کافی اختصاص بدید اما نکته ای که وجود داره این هست که صرفا داشتن تلاش زیاد نمیتونه عامل پیروزی شما در یک پروسه باشه، چیزی که اهمیت داره این هست که شما بتونید اون حجم از تلاش و زمان گذاشتن رو در جهت خاصی برای رسیدن به هدف مشخصی استفاده کنید. از طرفی در سال های گذشته در امتحانات تشریحی اگر پاسخ سوال رو نصف و نیمه پاسخ میدادید، این امکان وجود داشت که بتونید نیمی از نمره اون سوال رو بگیرید اما امسال باید در زمانی مشخص دقیقا به پاسخ درست هر تست برسید، بنابراین کاری که باید امسال انجام بدید با سال های گذشته کمی متفاوت هست. بعضی از مشاوران تحصیلی در این شرایط سعی میکنند به دانش آموز انگیزه بدهند و او را برای ادامه راه تشویق کنند.

انضباط کاری استاد حسین پور همواره زبانزد دانش آموزان کنکوری یزد است و ایشان همواره اهمیت نظم را در مشاوره تلفنی در مشاوره تحصیلی تلفنی یزد خود به شاگردان گوشزد می کنند. پس از اطمینان از بهترین بودن کلاس مشاوره تخصصی کنکور موسسه هدف ، با قیمت و هزینه اندکی مشاوره های تخصصی را برای تمام روزهای خود داشته باشید. علاوه بر اینکه می توانید تمامی سوالات خود را از کارشناسان حرفه ای مشاور گروپ بپرسید، اطلاعاتی بسیاری نیز در زمینه های گوناگون در سایت مشاور گروپ قرار داده شده است تا شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به راحتی تمامی اطلاعات مورد نظر درباره مقاطع تحصیلی مختلف را دریافت کنید. یکی از اصلی ترین کار هایی که یک مشاور کنکور حرفه ای و کاربلد میتونه برای داوطلب هایی که زیر نظر اون مشغول به فعالیت هستن انجام بده، انتخاب منابع کمک آموزشی استاندارد مناسب و هم سطح با داوطلب هست. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. کنکور مسیری که بالا پایین های زیادی داره، مسیری کاملا ناشناخته و متفاوت نسبت به تمام سال هایی که تا به الان طی کردی، مرحله ای که تجربه ای جدید برای تو محسوب میشه و باید سربلند از اون خارج بشی.

البته اینرا هم گفت که اگر بتوانی از آزمون من سربلند بیرون بیایی دیگر کاری به تو ندارم و می توانی جزوات مرا ننویسی . تست زیست 1 فصل 4 یک نمونه آزمون انتخابی از درس زیست میباشد. داشتن مشاور کنکور که مثل فانوسی روشن تو این تاریکی به ما نور بده، بهترین انتخابی هست که میتونیم داشته باشیم تا از افتادن تو چاله های عمق این مسیر، دور بشیم. مشاوره تحصیلی غیرحضوری این امکان را فراهم کرده است تا داوطلبانی که در مناطق دور افتاده قرار دارند، به راحتی اطلاعات کافی را راجع به تحصیل در رشته مورد نظر خود دریابند. این انتخاب رشته شامل مراحل مختلفی است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد معرفی بهترین مشاور های کنکور لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما