بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری ایران – مشاوران تحصیلی

اما نوع دیگری نیز مشاور کنکور وجود دارد که شما می تونید برای دریافت مشاوره به آنها به صورت ساعتی بهترین مشاوران کنکور قم پول پرداخت کنید. بنابراین کسی قبول نمیکند که فیلمنامهاش را در اختیار دیگری بگذارد. هر یک از گروه های رشته علوم تجربی ضرایب متفاوتی دارند که در زمان شرکت در کنکور این رشته تحصیلی باید به آن توجه لازم را داشته باشید. مشاوره تلفنی کنکور می تواند روشی موثر در جهت رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری باشد، البته لازم به توضیح است که مجموعه حرفه ای و متخصص سایت پاسخ با ما تنها در زمینه مشاوره کنکور فعالیت نمی نماید و در همه زمینه ها و مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکتری مشاوره تخصصی ارائه می دهد، چون آگاهیم که علی رغم دوری مسافت ها و هزینه های ایاب و ذهاب و اشتغال بعضی از داوطلبان و نداشتن وقت کافی برای رفت و آمد و همچنین سوالات متعددی که گاه و بیگاه در هر ساعتی از شبانه روز برای یک داوطلب پیش میآید و میتواند فکرش را درگیر کند، امکان یک مشاوره حضوری را از بسیاری از داوطلبان می گیرد، بنابراین دغدغه ما در سایت پاسخ با ما پاسخگویی آسان به این دسته از نیازها میباشد. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور هنر 1401 : کنکور هنر که اصطلاحا شناور است باعث جذب داوطلبان زیادی شده مشاورین مرکز مشاور گروپ در این مطلب شرایط و نحوه ثبت نام در کنکورهنر را توضیح داده و سپس راهکارهایی برای برنامه ریزی حرفه ای دروس عمومی و تخصصی این رشته ارائه کرده اند.

همچنین در مقالات قبلی سایت برنامه ریزی تجربی ، ریاضی ، انسانی و زبان نیز بصورت کامل توضیح داده شده اند. در حالی که فرار بودن مطالب از خاصیت اصلی اون ها هستن و یک داوطلب موفق کنکوری باید بدونه که به وسیله مرور هایی که در برنامه ریزی خودش داره میتونه به راحتی مطالب رو در بازه زمانی های مختلف مجدد به یاد بیاره. علاوه بر این، رتبه های برتر کنکور اصول تست زنی در منزل و در جلسه آزمون های آزمایشی را به خوبی یاد گرفته و اجرا کرده اند، برنامه مرور مناسبی داشته اند، تکنیک های لازم در جلسه آزمون و تحلیل بعد از آزمون را به خوبی اجرا کرده اند، برنامه ریزی درسی مناسبی برای جمع بندی کتاب ها داشته اند و سایر اصولی که مشاور در جلسات مشاوره کنکور به ایشان توصیه کرده است را کاملا دقیق و درست اجرا کرده اند. دلیل این امر این است که علاوه بر افزایش حجم مطالب مطالعه شده و فراموشی زود هنگام آنها، تست زنی های ضعیف نیز مزید بر علت می شود. یکی از کار های دیگه ای که مشاور کنکور خوب باید برای شما انجام بده آگاه کردن شما از تکنیک های تست زنی برای مدیریت سر جلسه آزمون هست.

اغلب تست هایی که تو در سال کنکور میزنی تست های آموزشی هستن، هدف از زدن این تست ها درصدگیری و یا اینکه حتما پاسخ درست بدی نیست، این تست ها به تو کمک میکنه تا ابعاد مختلف یک مبحث رو هر چه بهتر یاد بگیری. موضوع دیگه ای که به در کنار بلد بودن روش اصولی مطالعه هر درس به شما کمک میکنه این هست که از مسائلی مثل وسواس در مطالعه رنج نبرید، این موضوع در بین اکثر کنکوری ها مشاهده میشه که مدام این طرز فکر رو دارن که نکنه این مطالبی که الان در حال یادگیری هستیم رو در ماه های پیش رو از یاد ببریم.

از اصلی ترین ابزار هایی که به وسیله اون میتونید ابعاد مختلف یک مبحث رو یاد بگیرید، تست هست و تست های با کیفیت رو فقط میتونید در منابع کمک آموزشی استاندارد که همسو با سختی کنکور های اخیر پیش روی میکنن داشته باشید. منظور ما از این جمله این هست که شما باید بدونید که برای مطالعه درسی مثل ریاضی و فیزیک نمیتونید فقط به مطالعه درسنامه اکتفا کنید و باید بدونید که تا زمانی که برای این درس های محاسباتی تست زنی انجام ندید و خودتون رو با سوال درگیر نکنید، پیشرفت خاصی در کار شما مشاهده نمیشه. این پکیج آموزش روش های مطالعه و تست زنی و آزمون دادن ویژه کنکور را در حدود 30 جلسه به شما عرضه می کند. در مورد سالهای دهم و یازدهم، تعداد کتاب ها انقدر زیاد نیست و منابعی هم که وجود دارد اکثرا با شبیه سازی تستها، بانک تست خود را ایجاد کرده اند. پس از عید تا اواخر اردیبهشت ماه : در این زمان ادامه مباحث نیمسال دوم دوازدهم و پایه مطالعه شود ، توجه داشته باشید که این آخرین زمان برای یادگیری دروس جدید است بنابراین باید ساعت مطالعه و سرعت بالا داشته باشید تا بتوانید همه دروس را مطالعه کنید.

دروس عمومی رشته هنر همانند دروس عمومی رشته تجربی و ریاضی است و نحوه مطالعه تک تک دروس عمومی را می توانید در سایت مشاور گروپ مطالعه بفرمایید. هرچند قیمت مشاوره های تخصصی کنکور در تمامی موسسات آموزشی کنکور با هزینه های سرسام آوری همراه است ، اما در آموزشگاه کنکور هدف جهت همراهی بیشتر با داوطلبانی که نیاز به برنامه ریزی و مشاوره دارند، مشاوره های تخصصی کنکور رایگان کوتاه مدت برگزار میشود. اما حقیقت ماجرا این جاست که شما در کنار کتاب درسی، به یک منبع کمک آموزشی هم احتیاج دارید. یک منبع کمک آموزشی خوب در کنار بانک تست خوب برای شما، باید درسنامه پربار و غنی هم داشته باشه تا اگر در مطالعه بخشی از کتاب درسی با مشکل مواجه شدید بتونید از درسنامه کتاب کمک آموزشی برای فهم هر چه بهتر و بیشتر یک مبحث استفاده کنید. دانش آموزان و داوطلبین با مراجعه به اپلیکیشن از قیمت های دی وی دی های آموزشی و تست زنی موسسه آگاهی می یابند.و همچنین می توانند نمونه تدریس رایگان هر مبحث را مشاهده کنند. همچنین می تونید تمام اطلاعیه ها و مطالب آموزشی و مشاوره ای رو براحتی از طریق صفحات اجتماعی سنجش یک دریافت کنید. همانطور که گفته شد دروس عمومی کنکور عمومی با دروس عمومی سایر رشته ها یکسان هست اما دروس تخصصی در کنکور هنر بسیار مهم و کلیدی هستند که باید برنامه ریزی جداگانه و حرفه ای برای درس های اختصاصی رشته هنر داشته باشید.

زیست شناسی یکی از دروس تخصصی رشته علوم تجربی است که دارای ضریب و اهمیت بالایی در امتحانات مدارس و کنکور گروه علوم تجربی می باشد. جهت اینکه برنامه ریزی درسی شما هدفمند و برای قبولی در رشته مورد نظرتان باشد باید قبل از اقدام به برنامه ریزی ، رشته ی مورد علاقه ی خودتونو انتخاب کنید تا به طبع زیر گروه اصلی کنکور هنر شما مشخص بشه چرا که دروس اختصاصی در هر یک از زیر گروه های ضرایب متفاوتی دارند. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور هنر 1401 براساس آخرین تغییرات منابع درسی : کنکور هنر یکی از پنج زیر گروه آزمایشی کنکور سراسری است که هر ساله برگزار می شود و طرفداران و داوطلبان زیادی دارد لذا مرکز مشاوره ای تخصصی مشاور گروپ ، ارائه مشاوره و راهکارهای حرفه ای جهت قبولی در بهترین رشته های کنکور هنر را برای داوطلبان این رشته ضروری دیده است . ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در گرگان، برای داوطلبان شهر گرگان و هم چنین سایر شهر های اطراف گرگان، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما