بهترین مشاور تحصیلی از نظر رتبه های زیر هزار کنکور سراسری کیست؟

همچنین علت اینکه سالهای گذشته مصوبه مجلس شورای اسلامی در زمینه کنکور اجرا نشد؛ این بود که براساس مصوبه، کنکور به صورت سابقه تحصیلی و سوالات تشریحی پیش برود بنابراین با علم به قانون مجلس شورای اسلامی مصوبه «سیاستها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه) تصویب شد. برای هر دانش آموزی اتفاق افتاده است که یک منبع را اول سال انتخاب کرده ولی وسط سال دیدگاهش نسبت به منبع عوض می شود و منابع دیگری را انتخاب می کند، پس نیاز داریم بهترین انتخاب را داشته باشیم. پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور اصفهان در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

همچنین نتایج خوب دانش آموزان، پیشرفت تحصیلی اونها، رشد شخصیتی، افزایش نمرات و تراز و در نهایت کسب رتبههای برتر کنکور تجربی و کنکور ریاضی توسط دانش آموزان این مشاور کنکور دلیل بر تخصص و تجربه بالای مهندس معین فلاح در مشاوره کنکور و همچنین مشاوره پایه هست.در ویدئو زیر نظر چند نفر از دانش آموزانی که با شرکت در جلسات مشاوره کنکور با مهندس فلاح موفق به قبولی در رشته پزشکی و دندانپزشکی و رشتههای مهندسی شدهاند رو درباره ایشون و دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا مشاهده میکنیم. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند. یک مشاور کنکور خوب می تواند در هر شرایطی بهترین خدمات را هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی و غیرحضوری ارائه دهد. در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری و گسترش زیرساخت های شبکه های ارتباطی در اقصی نقاط کشور، شرایطی فراهم گردیده است تا کلیه داوطلبان به ویژه داوطلبان ساکن در مناطق دورافتاده و محروم از امکانات، که به مراکز مشاوره تحصیلی حضوری امکان دسترسی ندارند، با در دست داشتن تنها یک گوشی تلفن به بهترین مراکز خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری دست پیدا کنند و پرسش های خود در زمینه انتخاب رشته کنکوری را با بهترین مشاوران تحصیلی حوزه انتخاب رشته مطرح نمایند و با صرف حداقل هزینه، زمان و انرژی به حداکثر اطلاعات و داده ها پیرامون انتخاب رشته کنکور سراسری دست یابند.

ازاین رو استاد حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم بهترین مشاوره کنکور تجربی در قزوین دائمی. و کنکور می باشد هنوز هم یکی از بهترین مشاورین کنکور کشور محسوب می شود و انتظارات از این مشاور تحصیلی با تجربه بسیار بالاست و همگان منتظرند تا با توجه به سبک کاری خود و فاصله گرفتن از مؤسسات تولیدکننده بسته های بی کیفیت آموزشی کنکور ، رتبه های بهتری در کنکور سراسری ارائه کند. براساس انتخاب رشته رتبههای ۱ تا ۱۰۰۰ کنکور سراسری گروه زبان بین سالهای ۹۱ تا ۹۸ می توان ۴ رشته دانشگاهی زیر را به میتوان به عنوان پر طرفدارین رشتههای گروه زبان معرفی کرد.

وجود یک راهنما که در کار خود متحصص باشد بسیار مفید خواهد بود؛ کسی که شما را در مواقع بی انگیزگی تنها نگذارد و از جان و دل به شما کمک کند و همچنین یک راهنمایی که مشکلات آموزشی و کنکوری خود را با ایشان در میان بگذارید و درست ترین راه حل را دریافت کنید. یکی از کارهای درستی که برای کنکور انجام دادم، انتخاب مشاور کنکور خوب در زمان درست بود. درست است که مشاوره کنکور مساله بسیار مهمی است و در آینده تحصیلی و غیر تحصیلی شما تاثیر زیادی دارد اما نیاز نیست برای هزینه مشاور کنکور بیش از حد خرج کنید. حتی شده در یک روز از هفته یا یک روز از دو هفته را کاملاً استراحت کنید و تا جایی که می توانید به کنکور فکر نکنید. بهترین مشاور کنکور از پایه تا کنکور را به سادگی بشناس و ویژگی های یک مشاور خوب را باید بشناسید. تمام ویژگی ها و توانایی هایی که از یک مشاور خبره انتظار می رود مورد بحث و بررسی کامل قرار گرفته اند تا دانش آموز با اطلاع از آنها با اطمینان خاطر بیشتر و خطای کمتری مشاورش را برگزیند.

یک مشاور خوب و حرفه ای همواره پیشرفت تحصیلی دانش آموز را بررسی و متناسب با آن برنامه ریزی درسی را تغییر و یا ادامه می دهد. بعد اینکه چون نشت پیدا کرد من فرصت این رو داشتم که تا زمان خالی شدن کاملش که چند ساعت بود خودم رو برسونم کارخونه و یک کپسول دیگه کرایه کردم ورسوندم تابعدازنشت کامل اون که شکسته بود؛استفاده کنه. همین موارد باعث شد من تمرکز و سرعتم خیلی بالاتر بره و ساعت مطالعهام افزایش پیدا کنه. توهمون اولین جلسهها آقای مهندس فلاح تونست در من انگیزه ایجاد کنه. در ادامه راه هروقت یه مسئله فکرم رو درگیر میکرد و جوابی براش نداشتم، مهندس فلاح اون مسئله رو برام حل میکرد.

در جلسات مشاوره کنکور کم کم طرز فکر من رو که فکر میکردم نمیشه پیشرفت کرد، تغییر دادند و پیشرفتهام شروع شد. با برنامه ریزی دقیق قدم به قدم توی دروس پیشرفت کردم و روی مطالب مسلط شدم. استاد حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان اصفهان در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد. معمولا کسایی از حل کردن مسائل ریاضی خوششون میاد که چالش ها و معما ها رو دوست داشته باشن. در پایان اگر شما نمی خواهید از این موسسه ها استفاده کنید یا به اصطلاح هیچ محصولی از انها خریداری نکنید، کافیست در صورت نیاز در اینترنت دنبال افرادی باشید که خدمات مشاوره کنکور دارند. استاد حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در اصفهان، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست. قبل از اینکه مشاور کنکور خودتان را انتخاب کنید ببینید چند نفر توانسته اند با آموزه های آن مشاور به رتبه های خوبی در کنکور دست پیدا کنند.بعد از آن سراغ بقیه ی خصوصیات یک مشاور خوب بروید.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی اصفهان سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور اصفهان نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد. بهترین مشاوران کنکور باید تک تک دروس کنکور را بشناسند و اشراف کاملی به کتاب های درسی داشته باشند. تو شرایطی که خیلی از مشاوران کنکور در ابتدا وعدههای عجیب و غریبی به دانش آموزان میدن (مثل وعده رتبه تک رقمی یا دو رقمی شدن یا رسیدن به یه تراز خاص و دقیق در آزمونهای آزمایشی) درحالی که هنوز شرایط و شخصیت دانش آموز رو به خوبی نشناختند. جلسات انگیزشیمون باعث میشد من انرژی خوبی برای طول هفته داشته باشم و با انگیزه درس خوندنم رو ادامه بدم. مشاور کنکور خوب هرسال باید اطلاعاتش را به روز کند زیرا کنکور هرساله تغییراتی را تجربه می کند پس مشاوری که هرسال به روز نشود نمی تواند مشاوره خوبی به شما بدهد. امروزه مشاوره کنکور بسیار ضروری است و داشتن آن می تواند راه رسیدن به موفقیت را به شما نشان دهد و شما را از تمامی سختی ها و خوشی های این راه آگاه سازد؛همچنین بهترین مسیر را به شما پیشنهاد بدهد.

اما چطور باید یک مشاور کنکور خوب پیدا کنیم و در دام تبلیغات شرکت ها و موسسه های کنکور سودجو نیفتیم؟ استاد حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در اصفهان نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. شما به عنوان کسی که میخواهید در کنکور انسانی شرکت کنید باید توجه داشته باشید که کنکور یک رقابت است؛ رقابتی که در آن قرار است شما را بر اساس نتایجی که به دست میآورید ارزیابی کنند و نه بر اساس علم و دانشی که دارید. هرکس یک نوع روحیه و توانایی دارد مخصوص خودش و این یعنی هرکس باید یک نوع برنامه داشته باشدمخصوص خودش . مشاور کنکور چه اهمیتی دارد؟ اما متأسفانه بعضی از مشاوران تحصیلی باسابقه که سالها تجربه مشاوره تحصیلی کنکور رو دارند، به همین تجربه و رزومه چندین ساله خودشون اکتفا کردهاند و خودشون رو بهترین مشاور تحصیلی ایران میدونند.

انتخاب منابع آموزشی یکی از مهم ترین انتخاب های هر دانش آموز در هر پایه و مقطع می باشد. در هر مقطع تحصیلی که میباشید، بهتر است از مرکز مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم به عنوان بهترین مرکز مشاوره تحصیلی شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم استفاده نمایید. چند درصد از دانش آموزان از مشاوره کنکور استفاده می کنند؟ استفاده از مشاوره کنکور یکی از بهترین و توصیه شده ترین روش های کسب اطلاعات کمکی پیرامون آزمون سراسری با هدف پیشرفت تحصیلی می باشد که در آن، داوطلبان به مشاوران مدارس، موسسات کنکوری، مراکز مشاوره ای تحصیلی، رتبه های برتر کنکور سال های گذشته و… با این حال شیوه کاری مهندس فلاح برخلاف بسیاری از مشاوران کنکور اینه که به جای وعدههای نادرست و غیرمنطقی که معلوم نیست محقق بشن یا نه، با استفاده از تجربه، تخصص و دانش خودش به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک میکنه نسبت به شرایط اولیهشون (یعنی قبل از شروع مشاوره کنکور) بهتر بشن و پیشرفت کنند.

رضایت بالای دانش آموزان و داوطلبان کنکور از مهندس فلاح شاهدی بر این موضوع هست که میشه ایشون رو یکی از بهترین مشاوران کنکور در سالهای اخیر بهشمار آورد. و خوشبختانه مشاهده میکنیم که این اتفاق به وقوع میپیونده و نظرات دانش آموزانی که ایشون مشاور کنکور اونها بوده این موضوع رو کاملا تایید میکنه.نکته مهم بعدی که باعث تمایز مهندس فلاح از سایرین و انتخاب ایشون بهعنوان مشاور ارشد کنکور موسسه آموزشی – انتشاراتی بارسا و شناخته شدندش بهعنوان یکی از بهترین مشاوران کنکور در تهران شده، چیزی که امروزه در خیلی از جلسات مشاوره کنکور موسسات مختلف به اسم “انگیزه دادن” به دانش آموز میبینیم، شامل مقداری حرفهای انگیزشی تکراری هست که تو ویدئوهای انگیزشی یوتیوب و آپارات هم به رایگان پیدا میشه و در اکثر مواقع باعث توهم های بیهوده در دانش آموز می شود . یکی از بزرگترین ویژگیهای که مهندس فلاح رو از سایر مشاوران کنکور متمایز کرده، شیوه کاری ایشون هست. ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در اصفهان، برای داوطلبان شهر اصفهان و هم چنین سایر شهر های اطراف اصفهان، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شماره بهترین مشاور کنکور لطفا از سایت ما دیدن کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم