بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی – مشاور شما

اهمیت جمع بندی و مرور را فراموش نکنید و از این نوع مطالعه جهت یادآوری مطالب فراموش شده و تثبیت یادگیری خود استفاده نمایید. مشکل در این است که وقتی بدون فکر کردن و استفاده از اطلاعات خودتان پاسخ نامه را مطالعه می کنید، پاسخ سوال در حافظه کوتاه مدت شما ذخیره شده و پس از مدتی فراموش می کنید. بهعنوان مثال یک مشاور تحصیلی خوب باید با روشهای مطالعاتی نوین آشنا باشد، اصول مدیریت آزمون و مدیریت استرس را بداند و بتواند به شما آموزش دهد، در مواقع لازم در دسترس شما باشد و بتوانید سوالات خود را از مشاور بپرسید، سیستم مشخصی برای پایش شما داشته باشد، برنامه ریزی شخصی برای هر دانش آموز ارائه دهد و… ما نیز بهعنوان مشاور تحصیلی پیشنهاد نمیکنیم که در سال کنکور به باشگاه بروید و ورزش حرفهای داشته باشید.

بهترین مشاور کنکور ایران از حرفهای شما تعجب نمیکند. در نتیجه نمی توان در این مسیر از ده ها مشاور مختلف و چندین شیوه مشاوره ای گوناگون بهره برد و خود را در مسیر هر موجی قرار داد. همچنین متقاضیان معلول و افرادی که دو سال آخر تحصیل خود را در کشورهای خارجی گذرانده اند نیز جز افراد منطقه 3 قرار می گیرند. از جمله مهمترین موضوعاتی که در مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری توسط مشاوران تحصیلی برای داوطلبان مطرح می گردد، پیرامون چگونگی انتخاب رشته کنکوری متناسب با رتبه، تراز و کارنامه تحصیلی و همچنین گوشزد نمودن نکات ضروری پیرامون انواع سهمیه ها و بومی گزینی و سطح و رتبه بندی دانشگاه ها در هر یک از رشته های انتخابی، توجه به علایق و وسعت مالی خود، بررسی دورنمای هر یک از رشته ها و آینده کاری و تحصیلی آنها برای داوطلبان می باشد.

در همین راستا مشاوران تحصیلی در مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری اقدام به بیان کلیه متد و شیوه های نوین انتخاب رشته، روش های تخمین قبولی رشته محل های انتخابی متناسب با علایق داوطلبان می نمایند. خود را بشناسد و علایق خود را برای انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی در آینده بهتر دریابد. مراجعه می کنند و از تجربیات مفید این افراد در پی ریزی برنامه درسی و مطالعاتی خود نهایت بهره را می برند. مشاورانی که از تجربه نسبتا بالایی برخوردارند، مبنای کار خود را بر اساس شناخت توانایی ها و نقاط ضعف داوطلب قرار می دهند و با لحن و نیتی محبت آمیز و دلسوزانه نسبت به تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف این افراد اقدام می نمایند. یکی از انواع مشاوره های تحصیلی تلفنی، مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد که در آن مشاوران متخصص در حوزه انتخاب رشته کنکوری سراسری اقدام به ارائه نکات ضروری و مهم مورد نیاز داوطلبان در خصوص انتخاب رشته می نمایند؛ موضوعاتی از قبیل بیان نحوه تاثیر رتبه و تراز و کارنامه داوطلب، شرایط و ضوابط انتخاب رشته، بررسی بهترین دانشگاه های هر رشته در هر شهر، توجه به رتبه های داوطلب در زیرگروه های رشته مد نظر و انتخاب رشته از میان آنها، اهمیت قائل شدن برای علاقه داوطلب، جهت حضور هر چه بهتر در کنکور سراسری می باشد.

بهترین مشاوران کنکور، هیچ گاه یک برنامه روتین و از پیش نوشته شده را برای استفاده تمامی مراجعه کنندگان ارائه نمی نمایند و هر کسی را در وهله اول با توانایی های فردی و ظرفیت درونی خود می سنجند و پس از آن نسبت به ارائه برنامه ای شخصی و کاملا اختصاصی اقدام می کنند. افرادی که در مسیر رسیدن به اهداف خود، از توصیه های افراد با تجربه و قابل اعتماد استفاده می کنند و یا از تکنیک های ارزشمند و کلیدی در طرح ریزی برنامه مطالعاتی بهره می برند، شانس پیروزی خود در این ماراتون سرنوشت ساز را به طرز قابل توجهی افزایش داده اند. علت این موضوع عدم شناخت تکنیک ها و شیوه های تست زنی است. بنابراین این دسته باید از تکنیک مدیریت زمان در حل هر تست بهره ببرند بدین معنی که باید به اندازه ای تست کار کنند که بتوانند زمان را به خوبی مدیریت کنند و همان سوال تشریحی را در زمانی بسیار کوتاه تر حل کنند . از این رو شناخت ویژگی های ایده آل یک مشاور برتر، می تواند متقاضیان را در راه انتخاب مشاور، راهنمایی کند و تاثیر به سزایی در کسب بهترین رتبه قبولی کنکور داشته باشد.

بهترین مشاور کنکور بخاطر اینکه خودش به یک رشته ای علاقه داشته اند یا در آن زمینه تجربه دارند بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند. این موضع باعث میشه تا مشاور بتونه خیلی خوب یک داوطلب کنکور سراسری رو درک کنه و برای مخاطب هاش راهنمایی های سازنده ای رو برای موفقیت داشته باشه. از طرفی برنامهریزی درسی باید با توجه به خصوصیات شخصی دانشآموز باشه تا بتونه برنامه رو اجرا کنه. سلام سارا عزیز. انشالا که مفید واقع بهترین مشاورین کنکور هنر شده باشه. اغلب دانش آموزان و داوطلبانی که از مشاوره کنکور استفاده نمی کنند و خودشان برنامه ریزی درسی طراحی می کنند غیر واقع بینانه و بیشتر از توان واقعی خود ساعت مطالعه در نظر می گیرند که متاسفانه باعث عدم اجرای برنامه و ناامیدی می شود. بسیار مهم است که در این مباحثه ذهنی، فرد کاملا با خود صادق باشد تا گزینشی آگاهانه، روشن بینانه و واقع گرایانه را به انجام برساند.

شاید شما بتوانید برای مدت چند شب خواب خود را کاهش دهید تا برای یک امتحان مهم کمی بیشتر درس بخوانید (هرچند چنین کاری را اصلا توصیه نمیکنم)؛ اما شما نمیتوانید به مدت چند ماه به جسم خود بیاهمیت باشید و توقع داشته باشید بدنتان با شما سازگار باشد. اما میتوانید با مراجعه به متخصص تغذیه یا مطالعه چند کتاب کوتاه یا مقاله معتبر، دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. بارها اتفاق می افتد که داوطلبین یک تست را برای بار اول و پس از مطالعه حل می کنند؛ اما وقتی در آزمون های آزمایشی و یا حتی کنکور مشابه آن را می بینند نمی توانند به آن سوال پاسخ دهند. اما یک مشاور تحصیلی خوب و آگاه میداند که اگر دانش آموزی به مدت چند هفته از بدن خود بیش از حد کار بکشد و با شب بیدار ماندن بخواهد ساعت مطالعه خود را افزایش دهد، به چنین وضعیتی دچار میشود.

هر دانش آموز کنکوری معمولا چند رشته – محل رو تو ذهن خودش به عنوان هدف در نظر می گیره و به امید قبولی توی اون رشته و دانشگاه تلاش می کنه. دانش آموز ممتاز استان قزوین در کنار مطالعه روزانه ۸ تا ۹ ساعت فعالیت درسی، خطاطی و خوشنویسی نیز انجام می داده است. روح و روان هر دانش آموز نیز با دیگری متفاوت است و تمام این موارد را باید مشاور بداند و بهترین مسیر را پیش روی دانش آموز خود قرار دهد. برای کسب رتبه های عالی و قبولی در کنکور لازم است موارد دیگری را نیز مد نظر داشته باشید از جمله اینکه مطالعه شما باید اصولی و طبق روش هاش درست بر اساس یک برنامه ریزی درسی صحیح باشد. از مهم ترین عوامل، بهره گیری از مشاوره تحصیلی مناسب و استفاده از برنامه ریزی کنکور اصولی و منظم می باشد. این نمایندگی ها، نمایندگی های اصلی بوش می باشند و در بخش تعمیرات از قطعات اورجینال استفاده نموده و خدمات آنها دارای گارانتی می باشد. من از رشته های نظری تنفر کامل داشتم ولی متاسفانه بخاطر اینکه ساز اصلی منگیتار بود (و اینجا یک هنرستان بیشتر رشته موسیقی رو تدریس ندارند)موقع ثبت نام به منگفتن که متأسفانه گیتار رو قبول نمیکنن!

“در ایران رشته موسیقی به هیچ عنوان به درد یک خانوم نمیخوره! این برنامه ها برای ورود حرفه ای به بهترین ها توسط هیچ دانشگاهی پشتیبانی نمی شود و توسط من مهران یوسفی رتبه 19 کنکور 98 نوشته شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 مشاور برتر کنکور ایران بپردازیم و در پایان به معرفی ویژگی های یک مشاور حرفه ای و کاربلد کنکور بپردازیم. افرادی که قصد شرکت در آزمون سراسری را دارند، گاها از تجربه و تخصص کافی در زمینه نحوه مطالعه دروس، شیوه صحیح تست زنی، بهترین منابع کنکور، چگونگی مدیریت زمان، اهمیت جمع بندی و مرور در ماه های پایانی، بودجه بندی کنکور و نحوه صحیح تطابق با آن و… اگر شما جزو افرادی هستید که علاقهمند به طبیعت هستید و از دیدن گیاهان و مناظر طبیعی به وجد می­آیید این رشته بسیار برای شما مناسب است پس خواندن این مقاله را از دست ندهید تا با این رشته آشنا شوید. منها استفاده کنید بدین معنی که کنار سوالاتی که جواب آن را نمی دانید علامت منفی و کنار سوالاتی که وقت گیر است اما بلد هستید علامت ضربدرقرار دهید که بعدا در صورتی که زمان داشتید به آن ها برگردید.

اما با گذشت چند ماه، ساعت مطالعه آنها کاهش پیدا کرده و دیگر انرژی و انگیزه ابتدای راه را ندارند. در این خصوص بهتر است که دروس عمومی و اختصاصی خود را به چند قسمت مختلف تقسیم نمایید و آن ها را به نحوی هوشمندانه در برنامه زمانی خود بگنجانید. سعی کنید در قبل از حل این تست ها یکبار خلاصه هایتان را مرور کنید و آن را در قالب آزمون برای خود اجرا کنید و طبق همان نتیجه برای کنکور هدفگذاری نمایید. صحبت از اینکه چه تغذیهای برای درس خواندن مناسب است موضوع این مقاله نیست. مثلا این که قصد تحصیل در چه رشته و چه دانشگاهی را دارد؟ امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در گرگان کجاست؟

به طوری که با افزایش تقاضای مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری تعداد مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی ، مشاوران و کارشناسان در این زمینه هم رشد چشمگیری یافته است. در صورت بروز هر گونه پرسش یا مشکل در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور، می توانید با مرکز مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس برقرار کنید. گاهی برخی از داوطلبان کنکور سراسری به دلیل عدم آگاهی از زیر و بم و ترفندهای انتخاب رشته کنکور سراسری خود با مشکلاتی مواجه می گردند؛ در چنین شرایطی به داوطلبان پیشنهاد میگردد که با بهره بردن از مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری و درمیان گذاشتن سوالات و پرسش های خود با مشاوران و کارشناسان تحصیلی متخصص در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری با صرف حداقل هزینه، انرژی و وقت به حداکثر کیفیت در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری دست پیدا کنند و با به کار بستن آن مشاوره ها انتخاب رشته ای خوب و مناسب داشته باشند. در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری و گسترش زیرساخت های شبکه های ارتباطی در اقصی نقاط کشور، شرایطی فراهم گردیده است تا کلیه داوطلبان به ویژه داوطلبان ساکن در مناطق دورافتاده و محروم از امکانات، که به مراکز مشاوره تحصیلی حضوری امکان دسترسی ندارند، با در دست داشتن تنها یک گوشی تلفن به بهترین مراکز خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری دست پیدا کنند و پرسش های خود در زمینه انتخاب رشته کنکوری را با بهترین مشاوران تحصیلی حوزه انتخاب رشته مطرح نمایند و با صرف حداقل هزینه، زمان و انرژی به حداکثر اطلاعات و داده ها پیرامون انتخاب رشته کنکور سراسری دست یابند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم