بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی – مشاور شما

مخاطبان می گویند ویژگی شاخص دکتر لهرابی مشاوره های انگیزشی اوست به همین دلیل اغلب شاگردانش را دانش آموزانی تشکیل می دهند که در جستجوی انگیزه لازم برای موفقیت در تحصیلات هستند. موسسه آموزشی و فرهنگی کنکور آسان است، علاوه بر این که به دنبال رشد و شکوفایی دانش آموزان و داوطلبان عزیز کشورمان در عرصه کنکور می باشد، سعی داشته برای رسیدن به این هدف بزرگ از بهترین ابزارهای موجود استفاده کند. نیز برای شما انجام می شود تا علاوه بر افزایش سرعتتان در حین مطالعه ، مباحث را عمیق فرا بگیرید. در پاسخ به این سوال برترین مشاوران کنکور ایران دارای ۲ موضع مختلف بودند برخی اعتقاد داشتند که در این ایام صرفاً به تست زنی سوالات کنکور باید پرداخت شود ،اما برخی دیگر نیز با توجه به تغییر نظام و تازه بودن مطالب در نظام آموزشی جدید توصیه می نمایند علاوه بر مجموعه سوالات کنکور سنوات گذشته ۳ الی ۴ مجموعه سوالات میکس و ترکیبی از مجموعه سوالات تالیفی رانیز در دستور کار خود قرار دهند تا ،با گونه های جدید سوالات و تغییرات ایجاد شده در سیستم آموزشی کشور بیشتر آشنا گردید ،اما پرسش دیگری که دانش پژوهان از قویترین مشاوران کنکور ایران دارند آن است که ،آیا می توان به جای چهار روز یکبار هر روز یک مجموعه سوال جمع بندی را پاسخگو باشند ؟

اما سومین ،موردی که مورد اتفاق و اجماع بهترین مشاور های کنکور تجربی و بهترین مشاوره های کنکور ریاضی بود می توان به زدن مجموعه تست های کنکور سنوات گذشته در دوران جمع بندی اشاره نمود به عقیده برترین مشاورین کنکور ایران است آن است که، دانش آموزان کنکوری باید از تاریخ ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه، در بازه های زمانی ۴ روز یکبار یک پکیج و یک مجموعه کامل، از کنکور سنوات گذشته را از خود آزمون بگیرند، یعنی به عنوان مثال ،روز ۱۶ اردیبهشت ماه کنکور سال ۹۸ را در تایم قانونی از خود آزمون بگیرند، سپس سه روز را به آنالیز و بررسی و رفع اشکال سوالات کنکور اختصاص دهند و مجدداً سه روز بعدی همین کار را تکرار نمایند و کنکور دیگری را آنالیز و بررسی نموده و این کار را به مدت دو ماه به صورت پیوسته انجام دهند.

پاسخ مشاوران برتر ایران به این پرسش نیز منفی است به عقیده مشاوران برتر کنکور ایران به جای آنکه هر روز یک مجموعه جدید را از خودتان امتحان بگیرید، بهتر است هر ۴ روز یکبار این کار را انجام دهید تا ،آنالیز تست ها و رفع اشکال و جمع بندی با عمق بیشتری انجام پذیرد .فراموش نکنید که روش جمع بندی چهار روز یکبار که سالهای سال توسط مشاوران کنکوری به دانشآموزان ارائه گردیده و دانش آموزان بسیار زیادی با این روش و این شیوه موفق به کسب رتبه های برتر شدهاند.بنابراین عقل سلیم حکم می کند که ،در این بازه زمانی کوتاه تا ایام کنکور از انجام دادن کار های عجیب و غریب و روشهای جدیدی که آزمون خود را هنوز پس نداده اند، به شدت اجتناب نمایید و به تجربه ی مشاورین کنکوری اطمینان نمایید. بنابراین روش های جمع بندی برای دوران کنکور با روشهای جمع بندی برای امتحانات مدرسه کاملاً متفاوت میباشد .دومین، موردی که مورد اتفاق و اجماع بین بهترین در ایران و بهترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور پزشکی و بهترین مشاوران کنکور ریاضی قرار داشت شروع دوران جمع بندی در بازه زمانی دو ماه قبل از کنکور است به عقیده برترین مشاورین کنکور ایران برای جمع بندی کنکور، دستکم به یک بازه زمانی دو ماهه نیاز است این در حالی است که، همین موضوع در خصوص امتحانات مدرسه شاید تنها دو الی سه هفته باشد.بنابراین برخلاف امتحانات مدرسه که دانشآموزان در یک بازه دو الی سه هفته ای می توانند جمع بندی مناسبی را انجام دهند، در کنکور دستکم به ۶۰ روز زمان برای یک جمع بندی خوب و جامع نیاز است.

و دو ماه اخر روزی ۱۰تا ۱۳ ساعت میخوندم؛و گاهی و خصوصا روز های پایانی به این فکر میکردم که اگر من امسال هم جواب نگیرم به قبولی پزشکی نرسم چه کسی میخواد جواب این سختی هایی که تحمل کردم رو بده؟ وتابستان ۹۵اصلا با هیچ شخصی صحبت نکردم و به همه گفتم انتخاب رشته کردم،مهر که شد همه فهمیدن که باز کار خودمو کردم تا به قبولی پزشکی برسم! دوست داشتم امکانی بود تا بتوانم رشته سینما را برای مقطع هنرستان انتخاب کنم که در آن زمان در شهر کرج این رشته برای دختران ارائه نمیشد و از آنجا که کیفیت تحصیل و آموزش در سایر هنرستانها به شدت ضعیف بود، برای دستیابی به نتیجه بهتر در کنکور هنر Art تصمیم گرفتم از رشتههای نظری یکی را انتخاب کنم که نهایتاً انتخابم ریاضی بود و دیپلم من ریاضی شد و پیش دانشگاهی را در رشته هنر گذراندم. اما در سال های اخیر شاهد این موضوع هستیم که این سایت به محلی برای ارائه موضوعات غرض ورزانه و سوگیری های افراطی تبدیل شده است . من خودم سه چهار سال پشت کنکور بودم آخرش از یکی از این سایتایی که مشاوره میدن مشاوره دریافت کردم و قبول شدم. یکی از دلایل مراجعین مشهدی به صورت به مرکز مشاوره تحصیلی برنا ، هدایت تحصیلی می باشد.

زیرا در صورتی که بی گدار به آب بزنید، بعدها دچار مشکل خواهید شد و متقبل ضرر و زیان های مالی و زمانی خواهید شد. این موسسه از سال ۱۳۷۳ و توسط استاد حسین احمدی با هدف تحقق عدالت آموزشی تاسیس شد . پس از آن از صفر تا صد کارهای شما توسط مشاور تحصیلی ما انجام خواهد شد. افراد حاذق در زمینه کشاورزی تلاش میکنند راههای جایگزین و مناسب برای افزایش سطح زیر کشت را ارائه دهند تا با استفاده از کمترین میزان آب به بهترین و بیشترین بهرهبرداری رسید. یکی از سؤالاتی که داوطلبان کنکور تجربی دارند، این است که چگونه باید مطالعه کنیم تا بتوانیم بیشترین بازدهی را داشته باشیم. تمامی موارد بالا سبب جذب مخاطب و مشتریان که همان دانش آموزان و داوطلبان کنکور هستند می شود.

دیدن کتاب های قطورتر و ورق زدن آنها اولین باری است که دانش آموزان را از پایه دهم میترساند. ولی من هرروز شاد تر از دیروز به تلاشم ادامه میدادم و حتی یک ذره احساس تنفرنداشتم نسبت به کنکور و به سخت شدن سوال ها تواین سال ها و به کتاب ها .و هر کتاب رو با حرص و طمع برای یادگیری مطلب جدید؛باز میکردم میخوندم . حتی داخل وبلاگم با نام مستعار مطلب مینوشتم. واین اندازه انگیزه و استقامت اون هم این همه سال ؛ حتی گاهی خودم هم تعجب میکردم ! در آن سالها من به صورت جدی شروع به نگارش برای نشریه مدرسه کردم و داستانهای کوتاه و بلند مینوشتم و حتی وبلاگ هم داشتم.

البته در زمانی دوستی بود که به شدت من را برای نشر نوشتههایم تشویق کرد اما احساس کردم هنوز زود است. و اجرای روش سه روز یکبار تو ماه پایانی در کنار مرور جزوه های خلاصه نوشته ام.و کانون کمکم چشمگیری به من کرد. در کل هرچند روز یک بار حالش بد میشد و امبولانس میومد میبردش اورژانس و همه پرسنل بیمارستان چهار ماه شب و روز من رو کتاب به دست توی اورژانس و بخش ها میدیدن! پس به عقیده ی بهترین مشاور های کنکور ایران بهتر است دوران جمع بندی خود را از پانزدهم اردیبهشت ماه هرسال آغاز نمایید،تا فرصت کافی برای جمع بندی تمام دروس در اختیار داشته باشید. در بحث مشاوره کنکور تجربی حتماً توجه داشته باشید که خیلی نیاز نیست برنامه ریزی شما برای کنکور ، ریز به ریز و تقسیم بندی شده باشد که حتماً در چه روزی و چه ساعتی چه درسی و چه مبحثی باید خوانده شود.

حتماً توجه داشته باشید که همه مطالب را هم نمی توانید خلاصه برداری کنید و شاید خلاصه برداری باعث گرفتن وقت شما شود. رشته هایی که در موسسه 3گام می توانید به صورت کاملا تخصصی مشاوره کنکور ارشد در آن ها دریافت کنید به شرح زیر است. البته لازم به ذکر است که مشاوره تخصصی کنکور صرفا فقط شامل معرفی منابع کمک درسی یا مشاوره انگیزشی و مسائل این چنینی نیست. رتبه های برتر کنکور و اعضای گروه مشاوره ۱۰۰ که همگی از بهترین مشاوران کنکور ایران هستند به عنوان دوست و همراه شما آماده ارائه خدمات مشاوره انگیزشی کنکور به شما عزیزان می باشند. امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را در عادلانه ترین شرایط به شما ارائه دهیم. مشاوران موسسه کنکور آسان است ، از خبره ترین و با تجربه ترین مشاوران تحصیلی و روان شناسان حاذق هستند . در حال حاضر در بهترین موسسه مشاوره کنکور موسسات گاج و قلم چی و تعاونی کارکنان سازمان سنجش و موسسه گزینه دو از مشهور ترین و بزرگترین موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی می باشند که با صلاحدید مشاور خود یکی از این مجموعه ها را انتخاب می کنید و به صورت مستمر در آزمونهای آزمایشی آن ها شرکت می کنید.

آقای سرورپور در حال حاضر دفتر مشاوره خصوصی خود را دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم بهترین مشاورکنکور را برای خودتان از بین رتبه های برتر کنکور که تجربه موفقیت در این آزمون را داشته و در عین حال تعهد و تخصص کافی در زمینه مشاوره کنکور دارند انتخاب کنید. او که روزی رتبه 8 کنکور سراسری شده است، علت انتخاب رشته کارگردانی سینما Cinema را علاقهای میداند که از کودکی و نوجوانی به آن پیدا کرده است. پرنده ای که چه بسیار دل ها را گرم کرده است. سلام وقت بخیر. بله مشاورین رتبه رشته انسانی، رتبه های ۲ رقمی و ۳ رقمی کنکور های سنوات قبل هستن که رزومشون هم در این صفحه قرار گرفته. نظرسنجی ها نشان می دهد که حاصل تلاش این مشاور تحصیلی، کسب چند رتبه دو رقمی و سه رقمی و چندین قبولی در رشته های خوب دانشگاههای تهران است.

هر دانش آموز کنکوری معمولا چند رشته – محل رو تو ذهن خودش به عنوان هدف در نظر می گیره و به امید قبولی توی اون رشته و دانشگاه تلاش می کنه. دانش آموزان بسیار زیادی هستند که بدون هیچگونه پکیج آموزشی و بدون هیچ مشاوری موفق به کسب رتبه برتر شده اند. دانشآموز شیرازی رتبه هشتم کنکور تجربی رمز موفقیت خود را پیروزی اراده بر خواستهای آنی عنوان و بر نقش خانواده و معلمان و نیز واقعبینی در رسیدن به عملکرد برتر در این آزمون تاکید کرد. در مصاحبه با بهترین مشاوره کنکور ایران در بهترین موسسه مشاوره کنکور و بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور در تهران در خصوص روش های تستی و تشریحی و تفاوت آنها و فی سوال پرسیدیم پاسخهای جالبی را از ایشان دریافت کردیم ،برترین مشاوران کنکور ایران معتقدند بهترین منبع و اولین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان جزوات دبیران مرجع و برتر ایران است . و دانش آموزان را به حال خود رها کرده و دیگر پاسخگوی آن ها نیستند . حال اگر همین مشاور در مشهد نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده میگردد. استفاده از قطعات تقلبی ممکن است بطور موقت خرابی دستگاه را رفع نماید اما به مرور زمان مجددا معیوب شده و یا به بخش های دیگر نیز آسیب وارد می نماید.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما