بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی – مشاور شما

بله به شرط ان که از مشاور خود یک برنامه دریافت کنید و طبق آن درس ها را پیش ببرید. همچنین خیلی از نکات مهم و اساسی دروس زیست و زمین شناسی را که برای تسلط نیاز به تکرار دارد، می توانید خلاصه برداری کنید. تعیین تعداد ساعات مطالعه در هر روز، مطالعه دروس مشخص، تست های موضوعی، نوع کتابها و سر فصل های مورد مطالعه در هر جلسه و ارزیابی های هفتگی مستمر می تواند بهترین نتیجه را در بر داشته باشد. تراز آزمون به هیچ عنوان تعیین کننده قبولی یا عدم قبولی شما در کنکور سراسری نیست. محمد جانبلاغی به عنوان کوچ (کوچ یا مربی چیست؟) یا مشاوره تحصیلی در ابتدا یک مروری از سطح آمادگی شما پیدا می کند و سپس با بررسی توانایی شما، برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد.

دانش آموزان جناب آقای دکتر علیخانی در سال های مختلف (آقای سجاد علیزاده رتبه 87 کنکور تجربی سال 98، آقای میلاد پور زاهد رتبه 49 کنکور تجربی سال 98، آقای بهنام دانش رتبه 55 سال 99، محمد زمانی رتبه 48 کنکور تجربی سال 99، آقای ایلیا گل احمدی رتبه 7 سال 1400، خانم کرم پناه رتبه 61 سال 1400، آقای امیر مهدی حسینی رتبه 94 کنکور 1400، و…). در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما، تست هایی مانند سوالات کنکور برای شما ارسال می کند و شما را با نحوه سوالات و امتحان کنکور آشنا می کند. نظرسنجی ها نشان می دهد که در طی سالهای اخیر، شاگردان این مشاور با سابقه در رقابت برای تصاحب رتبه های تک رقمی و دو رقمی موفقیتی بدست نیاورده اند.

در سال های اخیر تعداد زیاد نفرات کنکور تجربی باعث شده تا رقابت بسیار سنگینی در رشته های پر طرفدار تجربی مثل پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی شکل بگیرد. برای آمادگی برای کنکور و رسیدن به هدف، لازم است تا دانش آموزان از ابتدا تلاش کنند تا در دروس پایه خود را تقویت کنند. ممکن است برخی افراد در بعضی زمینه ها بیشتر نیاز به تقویت برخی دروس داشته باشند و در دیگر افراد شاید چنین نباشد همه این پارامترها توسط تیم رتبه گردون مشخص می گردد و به طور هدفمند وارد مسیر هدایت تحصیلی شخص داوطلب می شوند. در این روز ها با توجه به شرایط موجود و دغدغه هایی که در زمان انتخاب رشته برای داوطلب ها به وجود می آید مانند زمان کم برای تصمیم گیری و انتخاب ، فاصله مکانی و هزینه های مالی ، استفاده از مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته کنکور یکی از بهترین گزینه ها می باشد. اما امروزه این میزان استرس با توجه به عدم آشنایی تا حدودی افزایش یافته است که همین امر سبب تصمیم گیری های نادرست و عدم موفقیت در زندگی و تحصیل برخی دانش آموزان شده است. برخی از والدین فکر می کنند که پرس و جو از اطرافیان و دوستان می توانند به تصمیم گیری جوان خود کمک کنند.

همچنین مشاور تحصیلی با بررسی آینده شغلی مربوط به رشته ای که میخواهید انتخاب کنید می تواند کمک زیادی به انتخاب صحیح شما بکند. اسمی که برای نام تجاری خود انتخاب می کنید باید مربوط به این زمینه کاری باشد. در سال کنکور نگران کم کاری های سال های گذشته خود نباشید. بدون نگرانی درس ها طبق برنامه پیش ببرید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید. یکی از روش های موفقیت در امتحانات داشتن برنامه درسی منظم و منسجم است که بوسیله آن داوطلب بتواند طبق چارت درسی که دارد مطالعه اصولی داشته باشد. اما یکسری نکات در رابطه با برنامه ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول باعث دسترسی راحت تر به موفقیت خواهد شد. از طرفی اگر این ویژگی رو نداشته باشه، کاملا مشخص خواهد شد. مشاور تحصیلی خانواده را از ویژگی ها و استعدادهای کمتر دیده شدهی فرزندشان آگاه میسازد و مهارت های لازم برای موفقیت او را به آنها می آموزد. موسسه ما فقط برای بچه هاب ساکن تهران نیست.

بهترین موسسه مشاوره کنکور چیست؟ باور عمومی و اشتباه بر این است که نظم فقط باید برای کنکوری ها باشد کسی به این نکته توجه نمیکند اینکه مشاور ما دقیق و منظم باشد چقدر میتواند برنظم خودما هم تاثیر بگذارد استاد حسین پور همواره اهمیت نظم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی مشهد سرلوحه کار خود قرار داده و معتقدست انعکاس نظم کاری مشاور بر روی شاگردانشان نتیجه اش نظم در خود شاگردان میشود ایشان با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در مشهد روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد. انتخاب منبع مناسب با توجه به وضعیت درسی در بین 10 ها کتاب مختلف کار ساده ای نخواهد بود. از این رو مشاوره تحصیلی نقش مهمی را می تواند در آینده شغلی و تحصیلی شما ایفا بکند.مشاوره تحصیلی مناسب ترین راه حل برای انتخاب درست تحصیلی، شناخت استعدادها، علایق و توانایی های خود است.

بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان زنجان در کنار شما خواهیم بود. هیچ گاه نمی توان برای همه افراد یک نوع مشاوره تحصیلی را ارائه داد از این رو برای هرفرد برنامه ریزی مجزا نسبت به استعداد ها و زمانی که برای مطالعه اختصاص می دهد متفاوت می باشد. مدت زمان دوره های مشاوره برای کنکور به صورت ماهانه و یکساله بوده و تا انتخاب رشته کنکور ادامه خواهد داشت. در حالت کلی حقوق مهندسین در ایران میزان متوسطی دارد و میتوان حدس زد میانگین حقوق ماهانه آنان 4 میلیون تومان است.

این کارگاه ها به صورت ماهانه و در طی سال آموزشی برگزار خواهند شد. بنابراین، به راحتی میتوان متوجه شد که اولین و مهمترین وظیفه موسسات مشاوره تحصیلی بهبود عملکردهای دانش آموزان در مدارس است و این افراد معمولاً تسلط خوبی را بر روی روشهای روانشناسی دارند و از دانش و تجربه خود به صورت فعالانه برای برطرف شدن مشکلات دانش آموزان استفاده میکنند. میتوان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلیترین دروس رشته تجربی است، اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی میگیرد؛ لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب میکند حتماً برای رسیدن به موفقیت، به تمام مباحث این رشته علاقه داشته باشد. در گذشته با توجه به اینکه دانش آموزان ابتدا در پایه اول دبیرستان با دروس مختلف آشنا میشدند، استرس کمتری را به هنگام ورود به دبیرستان تجربه بهترین مشاوران کنکور آذربایجان غربی می کردند. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. گروه آموزشی برنا متشکل از یک تیم بسیار حرفه ای و قوی می باشد .

شاید اون اصلا درسش قوی تر باشه، چه ربطی به شما داره؟ آخر سال هم به هوای اینکه من همه دروس رو خوندم رفته سر جلسه کنکور ولی رتبه اش در اومده اونی که اصلا باورش نمیشده! شاید شما بتوانید برای مدت چند شب خواب خود را کاهش دهید تا برای یک امتحان مهم کمی بیشتر درس بخوانید (هرچند چنین کاری را اصلا توصیه نمیکنم)؛ اما شما نمیتوانید به مدت چند ماه به جسم خود بیاهمیت باشید و توقع داشته باشید بدنتان با شما سازگار باشد. ولی تا دلتان بخواهد متقاضی برای معلم خصوصی ریاضی و کلاس خصوصی فیزیک و دبیر خصوصی شیمی بسیار بالاست بنابراین علاوه بر معیار سواد علمی و علاوه بر معیار علاقه، به زمینه های کاری و بازار کار نیز باید دقت کنید. مشاورین ما هر روز در طی ساعات خاص از طریق فضای مجازی اقدام به دریافت گزارش کار از دانش آموز خواهند نمود و بدین ترتیب در صورتی که دانش آموز مشکلی داشته باشد و یا دچار کم کاری و خدایی نکرده عقب افتادگی خاصی باشد بلافاصله با کمک مشاور حود در پی جبران بر خواهد آمد. جدای از این، بهترین مشاوران کنکور ایران همچنین میتواند در زمینه کمک به معلمان، آموزش، آموزش، کار کتابخانه، طراحان آموزشی و غیره شغلی ایجاد کند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بهترین منابع کنکور مشاوران 100 لطفا به بازدید از وب سایت ما.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم