بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی – مشاور شما

پس بهتره الکی وقتمون رو تاف نکنیم و مستقیم بریم سراغ سرچشمه آرامش. پس هر چقدر زود تر سراغ مشاور برید، کمتر زمانتون هدر میره. مبلغی که اکنون بابت هزینه مشاوره کنکور و برنامه ریزی درسی پرداخت می کنید، به مراتب پایین تر از هزینه هایی است که در آینده بابت عدم استفاده از تجربیات مشاوران کنکور خواهید پرداخت. هر لحظه که میگذره چالش واسشون بزرگ تر و جذاب تر میشه. به نظر شما چیکار میشه کرد که این اتفاق نیفته؟ این موضوع را در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک داوطلب، فرصت اشتباه کردن و همچنین جبران اشتباه را نخواهید داشت. البته در حال حاضر فقط فرصت چندماهه ای تا کنکور باقی مانده است و ممکن است بسیاری از شما نتوانسته باشید مطابق برنامه ریزی فوق پیش روی کنید ، با این حال نباید نگران باشید زیرا با برنامه ریزی کنکور ی که توسط مشاوران ما برای شما انجام می گیرد ، می توانید به صورت فشرده تمام دروس تست خیز و مهم را تا زمان کنکور حداقل یکبار مرور کنید. پس این فرصت رو از دست ندین و با فاصله کمی از آزمون سوالا رو تحلیل کنین.

حفظ کردن خط به خط هم کاربردش اینه که حالا که فهمیدی کجای کتابه بتونی دقیق کلمات رو به خاطر بیاری. مفهومی بیشتر کاربردش توی سوالات ترکیبی معلوم میشه. بین دو نمره ی قبلی و جدید، نمره ی بالاتر لحاظ میشه. وی گفت: ۲ سال برای کنکور درس خوانده و در مقایسه با اکثر پشت کنکوریها اراده بیشتری داشتم و بسیاری از نیازهای کوتاهمدت خود را برای رسیدن به خواستههای بلندمدتم قربانی کردم؛ چراکه از این بازه دو ساله که از کلاس یازدهم آغاز شد میتوانستم بهگونهای دیگر بهره ببرم، مثلا به تفریح بپردازم؛ اما دو سال صبر کردم تا دستکم بتوانم هماکنون سود بیشتری ببرم که خود حاصل اراده است. شما با بررسی میزان محبوبیت مشاور و تخصص وی و همچنین رتبه بدست آمده در کنکور از مناسب و خوب بودن وی اطمینان خواهید داشت.

مهندس حسین پور معتقد هستند یک کنکوری حق دارد نه تنها فقط از فکر مشاورش بلکه از نظارت مستقیم مشاورش استفاده کند اینطور نباشد که مشاور فقط با فکرش برنامه ریزی کند و بقیه کارهایش را به منشی یا زیر مجموعه بسپارد، استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی و کمک مشاوره ها ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و از آن بهتر اینکه همراه با شاگردانش رفع اشکال نیز میکند. بلکه زمانبندی مناسب برای خواندن دروس کنکور تجربی باید به گونه ای باشد که شما را به جلو حرکت دهد و افق های مناسبی برای شما ترسیم کند. اما بهترین مشاوران کنکور یا مشاور مدرسه باید شرایط را درک کند و حتی اگر با شیوه رفتار یا تفکر دانش آموزان و دانشجویان موافق نباشد، هرگز نباید نظر خود را تحمیل کند. یکی از اشتباهات بزرگ دانش آموزان انتخاب رشته درست است که اگر متناسب با شرایط دانش آموز انجام شود قطعا با مشکل خاصی برخورد نخواهد کرد. استرس سر آزمون: مشکل اکثر بچه ها سر آزمون اینه که انقدر سر آزمون استرس میگیرند که نمیتونن که حداکثر توانشون رو داخل آزمون نشون بدن.

اما یکیش اینه که مطلب رو ناقص حفظ کردین. آزمون برای اینه که مهارت هاتون رو محک بزنین و نواقصتون رو برطرف کنین و چیزای جدید یاد بگیرین. اگر توی آزمون با سوالات زیادی مواجه میشین که قبلا توخه دیدین اما نمیتونین حلش کنین یعنی باید روی مهارت تحلیل سوال خودتون کار کنین. این سوال دلمشغولی تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان سال دوازدهم و دانش آموزان کنکوری است. علت دیگه اش میتونه کم بودن تعداد دور هاتون بوده باشه. اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در گرگان می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در گرگان ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه گرگان آگاه گردید.

ازمون هم باید شرایط خاص داشته باشه. برای رفع این مشکل باید به فلسفه آزمون دادن دقت کنین. دقیقا اکثر مراجعین به مشاور کنکور انسانی وقتی میان پیش من با روش مطالعه درست مشکل دارند. وقتی ساعت ها روی یک مسئله فکر میکنن، خسته نمیشن. زیرا وقتی کلاس دوم دبیرستان بودم هر مشاوری که در این رسانه می دیدم بلافاصله به سراغش می رفتم اما وقتی ۵ دقیقه با او صحبت می کردم متوجه می شدم که دانش چندانی ندارد و بسیار ضعیف است. بالا بودن نمرات حسابان، جبر، ریاضیات و مثلثات در گرفتن پذیرش تأثیر بسیار زیادی دارد. یاد گرفتن ریاضی هم حوصله میخواد. چگونه ریاضی کنکور را شیرین کنیم؟ به گزارش برنا، تا قبل از منع سوء استفاده تبلیغاتی از اسامی نخبگان کنکور در برنامه های صداوسیما، برخی از این نفرات برتر با نشان تجاری برخی از موسسات کنکور، عکس های یادگاری گرفته و یا در تیزرهای تبلیغاتی آنها شرکت می کردند.

دومین مرحله این راه شرکت در کنکور و سومین مرحله انتخاب رشته می باشد . در سه دوره دی، خرداد و شهریور این طرح اجره میشه، متقاضیان مجاز به شرکت فقط در یک دوره رو دارن. من یه دلیلش رو میگم بقیش رو شما تو کامنتا پیشنهاد بدین. یک مشاور کنکور خوب باید دید مثبت و در عین حال واقع بینی به شما و آینده تان داشته باشد.اگر مشاور شما، همیشه منفی است، تمایلی به پاسخگویی به سوالاتتان ندارد و ناامیدتان می کند باید سریع مشاورتان را تغییر دهید. آزمون برای این نیست که پیش بینی که قبول میشین یا نه. این استرس میتونه باعث فراموش کردن مطالب حفظی یا بی دقتی توی سوالات مسئله ای بشه. چند روز صبر کن مطلب خوب تو ذهنت بمونه و فراموش بشه. ۳. باید از خوندن اون درس چند روز گذشته باشه. شما 2 هفته برای یه آزمون خوندین و روز آزمون همه چیزایی که خوندین به چالش کشیده میشه.

متاسفانه در ایران هیچ متر و معیاری برای اعلام ریتینگ و رتبه دبیران وجود نداره و تنها میشه به نظرسنجی های شفاهی که از دوستان و همکاران و دانش اموزان انجام داد بسنده کرد. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی مشهد به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید. پیگیر شماست و اگر ببیند انگیزه تان پایین آمده روش های مختلفی را برای بازگرداندن روحیه شما انجام خواهد داد.بهترین مشاور کنکور شما را تا رسیدن به مقصد همراهی میکند و تنهایتان نمی گذارد. ریاضی درسیه که عمده بچه ها تجربی به نسبت پایین میزنن. ترازم در آزمون های آزمایشی پایین است چکار کنم؟ دانش آموزان زیادی با مراجعه به مشاور تحصیلی میگویند در ابتدای راه خیلی خوب درس میخواندند و بهترین رتبهها را در آزمونهای آزمایشی کسب میکردند. نباید از حل کردن مسائلی که راه حل شون سخته خسته بشین. اگر سوالی که دارین تحلیل میکنین مسئله ای بود، تست مشابه حل کنین تا مطمئن بشین که نکته سوال رو یاد گرفتین و صورت مسئله رو حفظ نکردین. اما سوال بعدی دانش پژوهان از بهترین مشاور های کنکور ایران و بهترین مشاوره های کنکور تهران آن است که ،بهترین کتاب و بهترین منبع برای دوران جمع بندی کدام است ؟

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما