بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی – مشاور شما

شخصی که خود جزو نفرات برتر کنکور است، تمام مراحل مطالعه، روشهای درس خواندن هر یک از دروس، استرس های شب امتحان، بی خوابی های و سختی های مطالعه، روشهای تست زدن، مدیریت آزمون، منابع آموزشی برتر و نحوه برنامه ریزی صحیح و دقیق را با موفقیت پشت سر گذاشته است! واقعیت این است که خدمات مشاوره کنکور تجربی در جهت دستیابی به بهترین نتایج در کنکور است. چکونه تست بزند، چگونه هر درسی را مطالعه و چگونه بهترین نتایج در آزمون را بدست آورد. دومین هدفی که بهترین مشاور کنکور تجربی دنبال می کند، ایجاد محیط مناسب برای مطالعه، در اختیار قرار دادن منابع آزمون معتبر، منابع کمک آموزشی و جزوات برتر است. مشاور خوب باید منابع آزمون هر یک از دروس، روشهای تست زدن و سایر روشهای موفقیت در آزمون را به دانش آموزان منتقل نماید. از دیگر وظایف بهترین مشاور کنکور تجربی این است که فنون و روشهایی که در مطالعه دروس مختلف، نحوه تست زدن، مدیریت زمان در آزمون، مدیریت استرس و روشهای رفع اضطراب، بودجه بندی دروس و مباحث مختلف و بطور کلی انواع روشها و عوامل مختلفی که خود مشاور امتحان کرده و به عنوان عوامل موفقیت وی بشمار می روند را به دانش آموز آموزش دهد.

گرایش گیاه­پزشکی: مجموعه اطلاعات از علوم و تکنولوژی در زمینه شناخت گیاهان و آفات و عواملی که باعث ایجاد بیماری در گیاهان میشود و روشهای مبارزه با آنها. ؛تو این مدت حدود ۴۰ روزه تو خونه صرفا روی درس ها کار میکردم؛جدای ازاین ها دو مورد دیگر باعث شد که نتیجه کنکور ۹۴ خوب نشه.یک اینکه شب کنکور من خواب نرفتم! به دلیل رقابت شدیدی که در کنکور تجربی وجود دارد، و ظرفیت رشته پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی محدود است، باید تلاش کنیم که برنامه ای اصولی داشته باشیم، وگرنه احتمال موفقیت در کنکور بسیار کم خواهد شد. برای قبولی در رشته های پرمتقاضی از جمله پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های دولتی یا غیردولتی و همچنین برای قبولی در رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و سایر رشته های پرمتقاضی در یک دانشگاه دولتی معتبر از جمله رشته های دبیری دانشگاه فرهنگیان باید حداقل از ۹۸ درصد رقبا بهتر عمل کنید و جزو ۲ درصد برتر داوطلب های کنکور باشید.

دیجی کنکور با ارائه خدمات مشاوره حرفه ای به خصوص در کنکور تجربی و برای رشته های پرطرفداری مانند پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی، دانش آموزان زیادی را به هدف خود که همان قبولی در رشته مورد نظر در دانشگاه دولتی برتر است رسانده است. طی پیشبینیهای انجام شده اینطور به نظر میرسد که اشتغال مهندسان کشاورزی طی ده سال آینده 2 درصد رشد پیدا میکند که البته کندتر از مشاغل دیگر است و باتوجهبه پیشرفتهایی که در حوزه کشاورزی ایجاد میشود تقاضا برای جذب نیرو بیشتر میشود. بهترین مشاور کنکور تجربی در درجه اول شخصی است که جزو نفرات برتر کنکور تجربی بوده و در رشته مورد علاقه دانش آموز و در دانشگاه دولتی برتر مشغول به تحصیل باشد.

یک مشاور خوب و حرفه ای همواره پیشرفت تحصیلی دانش آموز را بررسی و متناسب با آن برنامه ریزی درسی را تغییر و یا ادامه می دهد. ما برنامه ریزی های شخصی مناسب خود را به شما می دهیم. از حدود ابان شروع کردم به خوندن و از دی رفتم کانون؛ازمون کانون رو تااخرین ازمون ۹تیر ۹۶ شرکت کردم؛تمام ازمون هاروتحلیل میکردم و ۵تا دفتر ۲۰۰برگ برای اختصاصی هام تحت عنوان کتاب خود آموزی پر کردم؛هرجمعه صحبت های اقای کاظم قلم چی رو ازسایت دانلود میکردم و عصر ازمون ساعت ها مینشستم با دقت گوش میدادم واجرا میکردم؛تست های زیادی کارکردم و با تجربه زیاد تو مباحث با روش بازیابی که اشناشدم به کارش بردم؛روی نقاط ضعفم کار کردم. چسبی. کتاب نوروز قلم چی. یعنی علاوه بر این که طبق یک برنامه منسجم اصولی پیش میره در هر مقطع از نظر کیفیت مطالعه و میزان یادگیری مورد ارزیابی قرار میگیره. درهرحال با مرور جزوه ها تونستم خیلی از مطالبی را که سال قبل خونده بودم رو مرورکنم.تجربی ۹۳ رتبه ام شد۷۷۷۲ منطقه ۲ وحدود ۱۵ هزار کشوری و طبیعتا به قبولی پزشکی نرسیدم،از نظر بقیه پیشرفت چشمگیری نسبت به رتبه سال ۹۲ داشتم اما از نظر خودم من سال ۹۲ هم در همین حد بودم و شرایط اشتباه ماه اخر و مرورنداشتن باعث شد ۲۰۹۹۲ بشم.

واین اندازه انگیزه و استقامت اون هم این همه سال ؛ حتی گاهی خودم هم تعجب میکردم ! در کل شرایط خیلی سختی بود وقتی تو بیمارستان بودم کنارتخت مینشستم میخوندم گاهی هم پرستارا میگفتن ما حواسمون هست؛تو برو تو پارک بخش بخون اینجا شلوغه. ؛این باعث شد تمرکز نداشتم روی سوال ها تا جایی که خیلی از سوال هایی که واقعا بلد بودم رو نتونستم درک کنم ،بعد از اومدن کارنامه متوجه شدم که پاسخ یکسری از سوال هارو هم وارد پاسخ برگ نکردم حال اینکه به جواب صحیح رسیده بودم.و دوم اینکه سختی ناگهانی کنکور ۹۴؛ که انقدر پیچیده طرح شد که میانگین درصد کل داوطلب ها پایین اومد. ،اما من دو ساعت قبل از پایان زمان انتخاب رشته؛همه رشته محل ها را پاک کردم و به خانواده هم اطلاعی ندادم،و تا مهر تفریح داشتم ،مهر۹۳ با اعلام نتایج نهایی خانواده متوجه شدن که چه تصمیمی گرفته بودم،اون روز پدرم خیلی گریه کرد و میگفت که لگد به بخت خودم زدم! مثلاً می توانید در حین امتحانات پایان ترم یا میان ترم، یکی دو روز را به مرور و خواندن درس اختصاص دهید و روزهای باقیمانده را به تست زنی بپردازید. بهترین مشاور کنکور تجربی از یک برنامه ریزی دقیق و حرفه ای بهره مند می شود.

بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . درس خواندن نیز همین است. برنامه ریزی دقیق حتی شامل منابع درسی و دروسی که باید مطالعه شوند نیز می شود. رتبه های برتر کنکور و اعضای گروه مشاوره ۱۰۰ که همگی از بهترین مشاوران کنکور ایران هستند به عنوان دوست و همراه شما آماده ارائه خدمات مشاوره انگیزشی کنکور به شما عزیزان می باشند. من تو سن دو سالگی مادرم رو از دست داده بودم ؛وشخصی که من و بزرگ کرده بود جای مادرم به حساب میاد ،ایشون هم گفتن که دوست داشتن که بچه مردم رو که بزرگ کردم لااقل به قول معروف به یک جایی برسه؛ومن با انتخاب رشته نکردنم اینده خودم را بردم زیرسوال،خیلی ناراحت بود.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما