بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی – مشاور شما

بارزترین ویژگی که دکتر میرصادقی رو از سایر مشاوران کنکور متمایز میکنه، تحصیلات عالی در زمینه روانشناسیه. یک مشاور خوب باید اطلاعات بالایی در زمینه کنکور سراسری و همینطور جریان تحصیلی دبیرستان به دانشگاه داشته باشد و در زمینه های این چنینی حضوری موفق داشته باشد؛ داشتن تحصیلات مرتبط در زمینه مشاوره تحصیلی نیز یکی از امتیازاتی است که برای سنجش مشاورین به کار گرفته می شود. بهترین مشاور انتخاب رشته درس های دوران دانشگاه را به خوبی می شناسد و براساس نقاط قوت و ضعف شما در درسها، انتخاب رشته می کند. تسلط در این درس مصداق بارز « قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود» است و با پیوسته و قدم به قدم کار کردن طی چند ماه می توان به درصد های خوب در این درس نائل شد. بنابراین اگر قصد انتخاب یک مشاور تحصیلی کنکور خوب را دارید، پیشنهاد ما این است که نهایت دقت را به کار بگیرید تا به دام افراد سودجو و غیرمتخصص نیفتید. اصولا موسسات مشاوره تحصیلی تا حد زیادی قابل اعتمادتر از افراد هستند.

 • The best counselor for math entrance exam Ni Ni site
 • The best consultant for humanities entrance exam
 • The best advisor of the entrance exam institute is easy
 • سیدعلی سهیل میرصادقی
 • فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی از دانشگاه صنعتی شریف

با آسون شدن کنکور دیگه درصدای بیست سی درصد برای قبولی رشته های خوب قابل قبول نیست. مثلا شما میتوانید در هر روز ۳ درصد اختصاصی و ۳ درس عمومی را مطالعه کنید. برای آشنایی با شیوه های درست مطالعه این درس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. آشنایی با بودجهبندی دروس یکی از اصلیترین گامها در مشاوره کنکور زبان ۹۹ است. بنابرین در سال ۱۴۰۰ همه داوطلبان کنکور باید کتاب های نظام جدید رو مطالعه کنند و برخلاف کنکور ۹۸ و ۹۹ فقط یک سری سوال در کنکور ۱۴۰۰ برای همه داوطلبان طرح میشه. همانطور که گفته شد دروس عمومی کنکور عمومی با دروس عمومی سایر رشته ها یکسان هست اما دروس تخصصی در کنکور هنر بسیار مهم و کلیدی هستند که باید برنامه ریزی جداگانه و حرفه ای برای درس های اختصاصی رشته هنر داشته باشید. همچنین این نکته را به عنوان یک تجربه و توصیه از مشاوره کنکور تجربی در نظر داشته باشید که هر فردی با توجه به تیپ شخصیتی و نوع مزاجش برنامه ریزی خاص خود را می طلبد و نمی توان برای همه یک نسخه یکسان پیچید. قطعا هر کدام از دروس کنکور تجربی رو باید به روش خاص به خودش مطالع کرد.

 • رئیس دپارتمان زبان انتشارات کلاغ سپید
 • رشته پزشکی
 • طراح آزمون های گزینه دو
 • به سابقه و تحصیلات مشاور دقت داشته باشید
 • مولف کتاب های طبقه بندی شده کانون فرهنگی آموزش قلم چی
 • همکاری با موسسات و انتشارات مختلف کنکوری

مشاورین کنکور در دو گروه اصلی فعالیت میکنند، گروهی از آنها فقط به مباحث علمی و برنامه ریزی پرداخت و گروهی نیز فقط با مسائل انگیزشی و با روحیه دادن کارهای مشاوری را پیش میبرند که، هر دوی این روش ها غلط است .یک مشاور کنکور درجه یک و بهترین مشاور کنکور کسی است که ،همزمان هم بر مسائل علمی و مشاورهای و اصول برنامه ریزی تسلط داشته باشد و هم بتواند در زمان های مناسب با سخنان انگیزشی خود موتور انگیزه و امید را در دانش آموزان روشن نگه دارد ،تا پر قدرت به مسیر خود ادامه دهند. بنابراین انتخاب مشاور تحصیلی که تا حدی با مسائل روانشناسی آشنایی داشته باشه، امتیاز بزرگیه. چنین مشاوری علاوه بر اینکه به دانش آموز در مسائل درسی (مثل بهتر تست زدن، مفیدتر مطالعه کردن، برنامه ریزی کردن و…) کمک میکنه، میتونه در روزهای سخت که دانش آموزان بیانگیزه میشن، به اونها انگیزه بده. مشاور انتخاب رشته زمانی بهترین خواهد بود که باعث آرامش خیال شما بشود نه اینکه استرس انتخاب رشته را در شما چند برابر کند.

 • The names of the best counselors of Shiraz entrance exam
 • و …
 • با کیفیت
 • مولف کتاب های درس عربی در انتشارات راه اندیشه

تجربه بالای مشاور تحصیلی خصوصا در روزهای سخت و زمانهایی که دانش آموز خسته و ناامید شده، بیشتر اهمیت پیدا میکنه. برخی از داوطلبان، دانش آموز می باشند و به همین دلیل ساعت هایی را در مدرسه مشغول به تحصیل هستند و با توجه به تفاوت مطالعه برای دروس امتحانی و تست زنی، داوطلبان دیگری نیز ممکن است در سنین بالا تصمیم به شرکت مجدد در کنکور داشته باشند و در حین تحصیل مشغول به کار باشند به همین دلیل نیازمند برنامه ریزی قوی و کاربردی داشته باشند. در رابطه با مسائلی مانند: واحدهای درسی، درآمد، موقعیت شغلی، میزان هزینه بر بودن رشته در طول تحصیل و… از همین رو به معرفی منابع آموزشی و کمک آموزشی تمام رشته ها در جدول ذیل پرداخته ایم و با کلیک بر روی لینک هر رشته به مقاله مرتبط هدایت خواهید شد. برای دریافت مشاوره کنکور انسانی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. معمولا هر سال علاوه بر دانش آموزان، برخی از فارغ التحصیلان و دارندگان مدارک دانشگاهی نیز ثبت نام کنکور را انجام می دهند. معمولا هزینه های مشاوره کنکور حضوری خیلی بیشتره. دومین نکته، مطالعه درسنامه خلاصه و جامعی است که معمولا در کتاب های تستی و پیش از شروع پرسش ها ارائه می شود.

بهترین مشاوران کنکور در زنجان

اگر می خواهید در هر وب سایتی اقدام به درخواست مشاوره و رزرو نوبت برای مشاوران با توجه به لیست ارائه شده نمایید، اندکی صبر کنید و دست نگاه دارید و ابتدا تمام این موارد را مطالعه نمایید و سپس بر اساس این موارد می توانید یک انتخاب درستی داشته باشید. براساس موقعیت جغرافیایی و با علم بر فرهنگ و شیوه زندگی در استان های مختلف، شما را از شرایط زندگی به عنوان دانشجو در یک استان و منطقه خاص، آگاه کند.

بهترین مشاور کنکور تجربی اصفهان

ممکن است یک دانش آموز یا داوطلب کنکور به علت های مختلفی از جمله وابستگی زیاد به شبکه های اجتماعی و اتلاف وقت در اینترنت، خواب کم یا زیاد، عدم تمرکز حواس، کندخوانی، اهمال کاری و امروز و فردا کردن، عدم تعادل در مطالعه دروس مختلف، برنامه ریزی درسی نامناسب و ده ها دلیل دیگر تاکنون نتوانسته است ساعت مطالعه مفید خود را افزایش دهد و یا اگر افزایشی داشته موقت بوده و پس از مدتی مجددا کاهش یافته است. ضمن این که دانش آموز درسخوان نیز کم ندارد. شهر ایلام یکی از شهرهای بسیار زیبای کشور ما و با دانش آموزانی مستعد و تلاشگر که همگی هدف های بزرگ برای زندگی خود دارند . زمانی که ما از منابع کنکور سخن می گوییم، در واقع تنها هدف ما معرفی کتاب های درسی نخواهد بود. دانش آموزانی که هدف آن ها فقط قبول شدن در رشته پزشکی است و اطمینان دارد که به جز این رشته، رشته ی دیگری را قبول نخواهد کرد پس با مشاور خود راجب این موضوع صحبت میکند مشاور تحصیلی کنکور پزشکی خوب هم متناسب با هدف آن دانش آموز برای درس خواندنش برنامه ریزی میکند.

بهترین مشاور کنکور در مرودشت

این فرد است که مثل شما دانش آموز بوده و این روزها را گذرانده و شرایط فعلی شما را کاملاً درک می کند. همین مسئله باعث شده مشاوران مورد تایید علی میرصادقی که در موسسه آموزشی انتشاراتی بارسا مشغول کمک به دانش آموزان هستند، با اصول اولیه علم روانشناسی آشنایی داشته باشند. اینجوری هم اگه وسط یه جاده دور افتاده که تعمیرگاهی نیست برای ماشینمون مشکلی پیش بیاد میتونیم یه سری کارهای مقدماتی انجام بدیم، هم وقتی اصول اولیه رو بدونیم، کمتر پیش میاد که یه آدم متقلب بتونه از ناآگاهی ما سوء استفاده کنه و سرمون کلاه بذاره. یا گاهی اوقات توی پیچ و خمها و شرایط حساس نزدیک به امتحانات یا سال منتهی به کنکور سراسری نیاز به یه مشاور تحصیلی باتجربه داریم تا بتونه به ما کمک کنه شرایط و استرسمون مدیریت کنیم و نتیجه خوبی بگیریم. بیشتر اوقات استرس ها و نگرانی های ما درباره یک موضوع درسی یا غیر درسی، به دلیل نداشتن اطلاعات کافی درباره آن موضوع است. قطعا دانشگاه های آزاد و پیام نور و همچنین غیر انتفاعی با توجه به اینکه به صورت بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می نمایند، می توانند از سایر راه های دیگر در رشته های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

 • برنامه ریزی دقیق به صورت هفتگی
 • برای مقابله با اهمالکاری چه باید کرد؟
 • رضایت بالای دانش آموزان و پذیرفته شدگان
 • The best counselors in Iran
 • همایش های اختصاصی کنکور
 • آموزش زبان انگلیسی
 • طراح سوالات آزمون های آزمایشی قلم چی

به همین دلیل خوشبختانه بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید به راحتی در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید از تمامی خدمات مورد نیاز بهره مند گردید تنها مقدمه مورد نیاز برای استفاده از خدمات، برقراری تماس با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس خواهد بود. چطور میتونیم بفهمیم که آیا ما واقعا به یه مشاور تحصیلی خوب نیاز داریم یا نه؟

خب حالا که فهمیدید بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری باید چه ویژگی هایی داشته باشد باید بدانی که چگونه باید او را پیدا کنید و یا اگر مشاوری پیدا کردید بفهمید که آیا می تواند مشاور خوبی باشد یا نه. یکی از خدماتی که در مشاوره کنکور آنلاین صورت می پذیرد، پاسخ به این سوال است که برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ نظرسنجیها نشان میدهد که در طی سالهای اخیر، شاگردان این مشاور با سابقه در رقابت برای تصاحب رتبههای تک رقمی و دو رقمی موفقیتی بدست نیاوردهاند. آقای آزموده کارشناس آموزشی معتقد است: « کسب سه رتبه نخست کشوری در کنار دهها رتبه تک رقمی و دو رقمی رشته های ریاضی و تجربی توسط شاگردان این دانش آموز سابق دبیرستان البرز او را به مشاور کنکوری قدرتمند و دست نیافتنی تبدیل کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مطلب جمع بندی کنکور را مطالعه کنید. علاوه بر این، رتبه های برتر کنکور اصول تست زنی در منزل و در جلسه آزمون های آزمایشی را به خوبی یاد گرفته و اجرا کرده اند، برنامه مرور مناسبی داشته اند، تکنیک های لازم در جلسه آزمون و تحلیل بعد از آزمون را به خوبی اجرا کرده اند، برنامه ریزی درسی مناسبی برای جمع بندی کتاب ها داشته اند و سایر اصولی که مشاور در جلسات مشاوره کنکور به ایشان توصیه کرده است را کاملا دقیق و درست اجرا کرده اند. نگران تاثیر قطعی نباشید فعلا با یک برنامه ریزی درسی مناسب مطالعه برای کنکور رو طبق توصیه های مشاور خودتون شروع کنید و روی یادگیری عمیق مطالب، تست زنی و سرعت عمل در تست زنی کار کنید تا در جلسه کنکور سراسری بهترین عملکرد رو داشته باشید. با توجه به وضعیت اقتصادی شما، دانشگاه ها و رشته هایی را انتخاب کند که در کنار داشتن بازار کار خوب، هزینه تحصیل معقولی داشته باشد. خوشبختانه مشاوران ایران تحصیل می توانند به شما داوطلبان عزیز در هر زمانی که سوالی داشته باشید، آماده ارائه خدمات خواهند بود. با توجه به این مشاوره کلیه داوطلبان می توانند با توجه به علایق و همچنین استعداد های خود و رتبه کسب شده، بهترین رشته ها را پذیرفته شوند و همچنین با علم به تکنیک های انتخاب رشته با توجه به رتبه خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

بهترین مشاور های کنکور اصفهان

روشهای کسب رتبه برتر و جذب شدن در بازار کار و… برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کنکور هنر 1401 میتوانید در کانال مشاور گروپ عضو شوید. بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری چگونه مشاوره می دهد؟ شانس قبولی داوطلب را در انتخاب رشته کنکور سراسری نسبت به رتبه ای که در سهمیه به دست آورده است را به درستی محاسبه کند. بعضی از دانش آموزان راجع به کنکور و آینده خود واهمه ای ندارند و خیلی نگران مشکلات انگیزشی و برنامه ریزی خود نیستند و همچنین غافل از جو رقابتی کنکور هستند یعنی برای کنکور و آینده خود حاضر نیستند که انرژی به خرج بدهند اما در مقابل دانش آموزانی وجود دارند بسیار دغدغه مند میباشند و هر لحظه در صدد این میباشند که اگر دچار بی انگیزگی شوند آنرا برطرف کنند و یا اگر خطایی در برنامه ریزی خود مشاهده میکنند آنرا رفع کنند. اغلب این رتبه های برتر؛ جلسات انگیزشی بسیار خوب، برنامه درسی حساب شده منطبق با آزمون های آزمایشی را برگ های برنده این مشاور تحصیلی می دانند. به همین دلیل قبولی در این رشته خصوصا رشته پزشکی آن، نیازمند تلاش و برنامه ریزی بسیار درست و اصولی می باشد. درست پاسخ دادن به سوالات این درس بیش از اینکه تکنیک محور باشد تلاش محور است.

با توجه به اینکه تعداد دروس رشته علوم انسانی بسیار زیاد می باشد. تحصیل در رشته های مهم و حساس که با محوریت انسان در جامعه وجود دارند (مثل حقوق، علوم قضایی، روانشناسی، حسابداری مالی، مدیریت و …) با ورود به رشته انسانی و پذیرش از طریق کنکور انسانی میسر میشه. امکان ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا در نظر گرفته شود. امکان تحصیل رایگان در دوره های دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی یا داروسازی برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد بستگی به رای نهایی دیوان عدالت اداری داره.

بهترین مشاور کنکور پزشکی نی نی سایت

نوشته شده در ساعت 15:15 توسط گروه مشاوران ارشد کنکور | 3 نظر … جهت دریافت بهترین مشاوره تحصیلی می توانید با متخصصان و مشاوران موسسه مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم تماس حاصل فرمایید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین مشاوران موسسه مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد را بهترین می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند. سالهاست بهعلت نبود متولی مشخص و نظارت کافی، برخی مؤسسات برگزارکننده کلاسهای کنکور و نیز تولیدکنندگان بسته های آموزشی از نام نفرات برتر کنکور، دبیران و مشاوران تحصیلی ممتاز سوء استفاده میکنند تا داوطلبان بیشتری را جذب کلاسها یا محصولات خود کنند. حال آنکه سازمان سنجش و طراحان آن به دقت این برنامه ها را زیر نظر داشته و بر اساس آن اقدام به طراحی سؤالاتی می کنند که دانش آموزان استفاده کننده از این بسته های آموزشی را در سر جلسه کنکور غافلگیر نماید.

آموزش مهارتهای تفکر به سبک طراحان کنکور سراسری ، جدّیت در کار و اخراج دانش آموزان مشکل ساز، احترام به شخصیت دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی در گفتار و رفتار ، نظارت دقیق بر عملکرد و رفتار دانش آموزان ، نظم و انضباط فوق العاده ، برنامه ریزی درسی منحصربفرد اما سبک ، جزوات مفهومی بسیار قوی ، روشهای مطالعه سریع و مفهوم محور ، مهارتهای تست زنی خاص ، آموزش روش سریع ساده سازی محاسبات دروس اختصاصی ، ایجاد تحول روحی و تغییرات بسیار سازنده در شخصیت دانش آموزان ، بالابردن سطح عزت نفس و اعتمادبه نفس شاگردان، جلسات کاهش استرس بسیار مفید ، برگزاری آزمون های ناگهانی با کیفیت.

 • فعالیت و تدریس در مدارس برتر کشور
 • راهاندازی آموزشگاههای تدریس زبان
 • سابقه دو دهه تدریس ریاضی رشته انسانی
 • استفاده از بهترین منابع آموزشی
 • The best entrance exam advisor Comments
 • The best advisor for the 1400 entrance exam

تستزنی یک مبحث خاص به شما اعتماد به نفس کاذب میدهد و نمیتوانید به ارزیابی درستی از خودتان برسید. نکته اول : در سطح کشور کنکور های آزمایشی مختلفی توسط موسسات متفاوت برگزار می گردد که هر کدام از این ها معایب و مزایای خاص خود را خواهند داشت. در تکنیک رد گزینه شما به دنبال پاسخ صحیح نمی گردید و توجهتان را به پیدا کردن معایب ترجمه های آورده شده در گزینه ها جلب می کنید و گزینه های غلط را حذف می کنید ت نهایتا یک گزینه باقی بماند و آن گزینه صحیح است. هر فردی در زندگی خود بسیاری گزینه برای انتخاب دارد که یکی از مهمترین آنها در حوزه تحصیلی می باشد که با انتخاب صحیح می توان آینده تحصیلی و شغلی مناسب و موفقی را رقم زد. یکی از معایب آن را می توان به زمانبر بودن استفاده از این خدمات نسبت به مشاوره های تلفنی و یا حضوری دانست. جهت استفاده از خدمات مشاوره کنکور آنلاین و انجام برنامه ریزی آنلاین کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. خانم شهریاری می افزاید:« هرچند گفته می شود این مشاور تحصیلی و منتقد جدی نظام آموزشی کشور، صرفاً مشاور تحصیلی دانش آموزان تیزهوش یا بچه های با معدل بیست است اما مصاحبه تهرانی با روزنامه ابتکار که گفته است :« هرفردی که معدلش بیست باشد یا در مدرسه تیزهوشان تحصیل کند، از نظر من لزوماً تیزهوش نیست » نشان می دهد که او صرفاً مشاور بچه های با معدل بیست و یا تیزهوش نیست.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت بهترین مشاور کنکور تجربی مشهد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما