بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی – مشاور شما

در طی سه سالی که من در آن مؤسسه بودم حتی یک مورد رتبه زیر هزار هم نداشتیم که به ما زنگ بزند و بگوید من بواسطه محصولات شما چنین رتبه ای را کسب کرده ام. بله همینطور است. روشهای ایشان در مطالعه و تست زنی دروس مختلف حرف نداشت بطوریکه علیرغم تغییرات گسترده ای که در طی این سالها درکنکورسراسری صورت گرفته اما هنوز هم آن روشها کارآیی فوق العاده ای دارند و وقتی به شاگردانم می آموزم اثرات مثبت آنرا می بینند. تمام دروسی که تا به حال مطالعه کرده اید باید یک دور کامل مرور شده تا فراموش نشوند. اما او حقیقتاً این چیزها را نمی دانست و تمرکزش بیشتر بر روی روشهای مطالعه ای بود که مناسب کنکور سراسری نبوده اند و یا سعی می کرد بیشتر به آنها انگیزه بدهد تا راهکار عملی برای رسیدن به موفقیت . حال تصور کنید بعد از سالها یک مشاوری که از رسانه ملی سردرآورده و همه در موردش حرف می زدند در آن مهمانی روشی اشتباه و کاملا منسوخ شده را پشت گوشی به شاگردش می آموخت همین امر باعث شد تا به او اعتراض کنم ایشان هم در پاسخ گفتند تو اگر عرضه داری بیا و روی مرا کم کن همه مرا می شناسند و من در اغلب برنامه های تلویزیونی و رادیویی حضور دارم .

بله همینطور است ، ما همه ساله بعد از کنکور سراسری شاگردان خوب خود را مطابق استانداردهایی که داریم از بقیه جدا می کنیم. البته که علل زیادی پشت سر این ضعف فرهنگیاست اما به هر حال گمان میکنم مرور هویت و فرهنگ ملیمان باعث میشود این خود کم بینی در برابر جهان که حقیقتاً میان تک تک ما رخنه کرده است، نه به طور کامل اما اندکی کمرنگتر شود. بهترین مشاور انتخاب رتشه کنکور سراسری باید بتواند براساس پیش بینی بازار کار، شما را راهنمایی کند تا بتوانید بعد از فارغ التحصیلی شغل پیدا کنید. در صورت امکان و مجاز بودن داوطلب براساس بهترین دوره های تحصیلی یعنی روزانه و نوبت دوم، انتخاب رشته تنظیم شود. مرکز مشاوره در یزد ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در یزد برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان مشهد گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند. نمونه سوال ادبیات دهم درس 4 آسان یک نمونه آزمون انتخابی از پایه دهم میباشد. موسسه کنکور آسان است در نظر داشته تا از دبیرانی مستعد،دارای تکنیک های منحصر به فرد در شیوه ی مطالعه هر درس و از همه مهمتر دارای تدریس به روز استفاده کند.

با توجه به اینکه زبان خارجه انتخابی برای اکثر شرکتکنندگان کنکور انگلیسی است، شما می توانید به هنگام آماده شدن برای کنکور اصلی خود، هم برای تسلط بیشتر و هم برای افزایش تواناییهای خود، منابع مربوط به کنکور زبان را هم تهیه کرده و مطالعه کنید. اما اگر دانش کافی در این زمینه را ندارید می توانید از طریق شرکت هایی که این خدمات را ارائه می کنند اقدام کنید. موسسه کنکور آسان است نیز از این آسیب در امان نیست و همواره از سوی کلاهبرداران مورد گزند واقع شده است و مورد سوجویی این افراد قرار بهترین مشاور کنکور در مرودشت گرفته است . مدیر آن موسسه گفت شما نگران این موضوع نباشید ما آنرا حل خواهیم کرد. موضوع به این سادگی ها نبود. سه شنبه 09 دی 99 به این پرسش پاسخ دهید 1 پاسخ. پدرم درست فکر کرده بود من موفق شدم غرفه ای در فضای باز و در کنار یکی از سالن های پر تردد نمایشگاه بگیرم و به کمک یکی از دوستانم که برای کمک به من پیوسته بود، در مدت سه روز بیش از سی هزار سی دی دپو شده در انبار شرکت را فروختیم که بعد از حساب و کتاب کردن مشخص شد بطور میانگین از هر سی دی چهارصد تومن سود کرده ایم که رقمی حدود دوازده میلیون تومان می شد که در آن زمان خیلی چشمگیر بود.

مشاور کنکور باید شرایط مناسب مطالعه، ساعت مناسب مطالعه و تست زنی برای هر درس، برنامه مرور کوتاه و بلند مدت هر درس، راه های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی مطالب، تکنیک های مرور، خلاصه نویسی درست برای هر درس و زمان و شرایط استفاده صحیح از خلاصه ها، قسمت های ترکیبی دروس مختلف، موضوعی و درس به درس یا ترکیبی خواندن و … خوشبختانه بجز یک نفرشان که نپذیرفت و از ما جدا شد، مابقی این شرایط را قبول کردند. همه دانشگاه هها را بشناسد و بتواند از نظر اعتبار و کیفیت تحصیل به شما اطلاعات به روز و درستی بدهد. براساس کیفیت و اعتبار دانشگاه ها، انتخاب رتشه چیده شود. براساس هزینه کلی تحصیلی و شرایط مالی و اقتصادی خانواده، انتخاب رشته انجام شود. بعد از این تفکیک، با توجه به شرایط اقتصادی، فرهنگی و یا هر شرایط دیگری، توضیح دهد که چگونه باید این علایق و استعدادها به کار گرفته شود. به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،حمید بهبودی از مشاوران مدارس به عنوان بهترین مشاوران برای انتخاب رشته کنکور نام برد و اظهار کرد: این افراد ویژگیهای فردی و اجتماعی دانشآموزان را میشناسند و چون مستقیماً در طول سال با دانشآموز و خانواده او مرتبط بودهاند بنابراین بهتر میتواننـــــــد در تعیین اولویتهای رشته شهرها به داوطلب کمک کنند.

نحوه دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنکور به انتخاب خود شماست و بر اساس این توضیحات می توانید بین روش های مختلف یعنی مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره آنلاین تحصیلی (مشاوره تحصیلی در تلگرام یا واتساپ)، ارسال پیامک و … اهمیت جمع بندی و مرور را فراموش نکنید و از این نوع مطالعه جهت یادآوری مطالب فراموش شده و تثبیت یادگیری خود استفاده نمایید. پدرم هیچ کاری را بدون تحقیق و مطالعه انجام نمی داد، وگرنه آن زمان رتبه های بسیار خوب دیگری هم بودند که اتفاقاً یکی از آنها همسایه روبرویی خودمان بود که رتبه دوم رشته ریاضی فیزیک را در سه سال قبل از آن کسب کرده بود، اما اینطور نبود که هر رتبه برتری قادر باشد به دانش آموزان دیگر مشاوره کنکور بدهد. با داشتن یک مشاور کنکور خوب و دلسوز و استفاده از تجربیات ایشان، حتی اگر بتوانید به چند تست بیشتر در کنکور درست پاسخ دهید، در همان سال اول رتبه بهتری در کنکور کسب خواهید کرد و ممکن است در رشته روزانه و دانشگاه دولتی مورد علاقه پذیرفته شوید که در این صورت مجبور نخواهید بود هزینه های سنگین تحصیل در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان را بپردازید و یا مجبور نخواهید بود به دلیل برنامه ریزی نادرست، روش مطالعه غلط یا سایر اشتباهات چند سال پشت کنکور بمانید.

پس ایجاد این اعتماد، شرایط قبولی و شانس های قبولی داوطلب را براساس کارنامه داوطلب و رتبه داوطلب و سهمیه توضیح می دهد. بله پدرم به پاس زحماتی که ایشان برایم کشید شرایط ادامه تحصیل او از مقطع فوق لیسانس را در دانشگاه ماساچوست یا همان M.I.T برایش فراهم کرد که به نظرم کمترین کاری بود که می شد به پاس زحمات خالصانه او انجام داد. تصور کنید شما در زمانه ای حساس می زیستید که اطرافیانتان چندان توانایی های شما را جدی نمی گرفتند و تا سن 24 سالگی نیز چیز خاصی از خود نشان نداده اید اما وقتی زمینه برای بروز استعدادهای درونی تان فراهم می شود به یکباره از یک جوان گمنام و به ظاهر بی استعداد تبدیل می شوید به مغز متفکر جنگ ، خب من بارها با دانش آموزانی مواجه شده ام که خانواده هایشان آنها را باور نداشتند.

پدرتان وقتی فهمید که قرار است بازیگری کنید، چه واکنشی نشان داد؟ آیا واکنشی به موفقیت شما و شاگردانتان نشان نداد؟ خب حالا که فهمیدید بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری باید چه ویژگی هایی داشته باشد باید بدانی که چگونه باید او را پیدا کنید و یا اگر مشاوری پیدا کردید بفهمید که آیا می تواند مشاور خوبی باشد یا نه. رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی زنجان تصریح کرد: برخی افراد سودجو و آموزشگاههایی که در فصل انتخاب رشته کنکور قارچ گونه رشد میکنند، با تبلیغات اغواگرانه بسیاری از داوطلبان را جذب کرده و مبالغ غیرمتعارفی را از خانوادهها و داوطلبان اخذ میکنند در حالی که اطلاعات علمی درباره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی کامل و جامع نیست و خانوادهها باید مراقب باشند که در دام آنان گرفتار نشوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم