بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

ولی لازم به ذکر است که بگوییم اولین قدم در جهت برنامه ریزی مراجعه به مشاور میباشد. هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در یزد و همچنین کمک مشاور میباشد. قبولی در رشته پزشکی با رتبه ۵۰۰۰۰،متاسفانه این مطلب توسط یکی از مشاوران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد. برای خیلی از داوطلبان این سوال مطرح است که برای قبولی در کنکور پزشکی چه باید کرد ؟ روز به روز به تعداد منابع آموزشی کنکور اضافه میشود که قطعاً تمامی آنها برای دانش آموزان مفید نخواهند بود؛ بنابراین باید منبعی به دانش آموز معرفی شود که متناسب با سطح وی بوده و او را برای کنکور آماده کند. یک مشاور خوب با آگاهی کامل از کد رشته ای تجربی به آنها کمک خواهد کرد تا بر حسب علاقه و توجه به آیند کاری آن رشته آنها را راهنما باشد. در نهایت شماره او را در اختیار مشاور قرار میدهد. شما وقت بی نهایت ندارید.اما دلیل این سخن چیست؟ تصور کنید شما در زمانه ای حساس می زیستید که اطرافیانتان چندان توانایی های شما را جدی نمی گرفتند و تا سن 24 سالگی نیز چیز خاصی از خود نشان نداده اید اما وقتی زمینه برای بروز استعدادهای درونی تان فراهم می شود به یکباره از یک جوان گمنام و به ظاهر بی استعداد تبدیل می شوید به مغز متفکر جنگ ، خب من بارها با دانش آموزانی مواجه شده ام که خانواده هایشان آنها را باور نداشتند.

در واقع، محیط مدرسه برای بسیاری از افراد بسیار تنش زا محسوب میشود و درگیر شدن دانش آموزان در دوره دبیرستان با مسائل مختلفی همچون: بلوغ جنسی، کنکور و مشکلات خانوادگی میتواند زمینه را برای شکل گیری و بروز مشکلات شخصیتی در آنها فراهم کند. این رتبه برتر کنکور می افزاید نه تنها من بلکه بسیاری از هم دانشگاهی هایم که از رتبه های زیر صد کنکور هستند، معتقدند: خود رتبه های تک رقمی و دو رقمی و خانواده های آنها علاقه ای ندارند تا دیگران بدانند که اینها از خدمات مؤسسه یا مشاور کنکور خاصی استفاده کرده اند و تا جایی که بتوانند این مسأله را از دیگران پنهان می کنند. ما می توانیم رویای پزشک شدن داوطلبان تجربی را به واقعیت تبدیل کنیم. با توجه به مباحث بالا همانطور که اشاره کردیم گروه تجربی دارای رشته های است که تحصیل در آن آینده شغلی خوبی برای داوطلب به همراه دارد.

در خبر هوشمند سازی امتحانات مهم ترین مشکل ساماندهی سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. همچنین با بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی امکان ارتباط و پرسش و پاسخ را برای داوطلب مهیا کرده است. داوطلب عزیز تمام این موارد و تبلیغاتی از این دست، کذب محض است و برای کلاهبرداری از شما ساخته شده است. خرید صندلی هم دروغی بیش برای کلاهبرداری سودجویان نیست. خرید صندلی پزشکی، خرید صندلی دندانپزشکی، خرید صندلی داروسازی، مهندسی و … از طرفی به علت وجود شاخههای متفاوت در رشته علوم مهندسی فرصتهای شغلی متفاوتی نیز در دنیا وجود دارد و میزان دریافتی خوبی نیز بهصورت ماهانه دریافت میکنند. کنکور رشته تجربی دارای ۵ زیر گروه است که ضرایب هر زیر گروه در دروس اختصاصی با هم متفاوت اند لذا باید به این نکته توجه کنید که رشته موردنظرتان در کدام زیر گروه قرار دارد و ضرایب دروس اختصاصی آن چقدر است و با دیگر زیر گروهها چه تفاوتی دارد. میتوان گفت که بعد از زیست و شیمی که اصلیترین دروس رشته تجربی است، اگر داوطلب کنکوری در ریاضی و فیزیک نیز از پایه قوی باشد از سایر رقبیان خود پیشی میگیرد؛ لذا دانش آموزی که رشته تجربی را انتخاب میکند حتماً برای رسیدن به موفقیت، به تمام مباحث این رشته مسلط شود و خود را تقویت کنند.

برنامهریزی به شما کمک میکند تا وقت کمتری تلف شود. دانش آموزانی که می خواهند در رشته علوم تجربی تحصیل کنند باید قبل از انتخاب این رشته آگاهی های خود را در این زمینه بالا ببرند تا موفق بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور در شیراز تر عمل کنند. تا بتوانید با توجه به میزان توانمندی ها و اهمیت دروس زمان بندی مناسب را به کمک مشاور انجام دهید. برای مثال یک شخص در زمینه دروس ریاضی تخصص لازم را دارد، دانش آموزانی که با این مشاور تماس می گیرند، سوالاتی مثل نحوه برنامه ریزی، برنامه مطالعاتی ، آزمون ، سوال درباره محصولات موسسه های کنکوری و … مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت. باور عمومی و اشتباه بر این است که نظم فقط باید برای کنکوری ها باشد کسی به این نکته توجه نمیکند اینکه مشاور ما دقیق و منظم باشد چقدر میتواند برنظم خودما هم تاثیر بگذارد استاد حسین پور همواره اهمیت نظم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی مشهد سرلوحه کار خود قرار داده و معتقدست انعکاس نظم کاری مشاور بر روی شاگردانشان نتیجه اش نظم در خود شاگردان میشود ایشان با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در مشهد روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

پیگیر شماست و اگر ببیند انگیزه تان پایین آمده روش های مختلفی را برای بازگرداندن روحیه شما انجام خواهد داد.بهترین مشاور کنکور شما را تا رسیدن به مقصد همراهی میکند و تنهایتان نمی گذارد. را از منابع مختلف تهیه میکند. برای استفاده از سهمیه خود باید با مراجعه به سازمان های ذیربط، کد پیگیری 12 رقمی را دریافت نمایید و آن را در فرم ثبت نام درج کنید. بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور می تواند به کمک اطلاعات سال های قبل، تعداد ظرفیت ها در کنکور سال جاری، تغییرات سهمیه ها و پیش بینی استقبال دانش آموزان از رشته های خاص در همان سال بتواند قبولی فرد را در رشته های خاص حدس بزند. به برنامهریزی کنکوری مسلط باشد و بتواند از تجربیات خود برای یک برنامهریزی اصولی و حرفه ای برای هر تیپ داوطلب کنکوری را انجام دهد. اگر شما داوطلب کنکور میباشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در زنجان تضمین نمایید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با بهترین مشاور کنکور دکتر زارعی وب سایت خود باشید.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما