بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

در چند سال اخیر زمینهها و فرصتهای شغلی خوبی برای افراد مسلط به زبان خارجه فراهم شده و خصوصاً در زمینهی گردشگری حرفهای زیادی برای گفتن وجود دارد. هر چند می توانید برای آگاهی بیشتر از رشته ها تحقیقات مفصل تری نیز انجام دهید، اما این کار زمان زیادی از شما می گیرد و شاید فرصت این همه تحقیق نداشته باشید. همچنین نتایج خوب دانش آموزان، پیشرفت تحصیلی اونها، رشد شخصیتی، افزایش نمرات و تراز و در نهایت کسب رتبههای برتر کنکور تجربی و کنکور ریاضی توسط دانش آموزان این مشاور کنکور دلیل بر تخصص و تجربه بالای مهندس معین فلاح در مشاوره کنکور و همچنین مشاوره پایه هست.در ویدئو زیر نظر چند نفر از دانش آموزانی که با شرکت در جلسات مشاوره کنکور با مهندس فلاح موفق به قبولی در رشته پزشکی و دندانپزشکی و رشتههای مهندسی شدهاند رو درباره ایشون و دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا مشاهده میکنیم. مدرسه خوبی درس میخوندم، ولی اصلا درسخون نبودم و نمیتونستم خوب درس بخونم. مشاورین حرفه ای ما با توجه به سطح درسی هر دانش آموز و همچنین برنامه های مدرسه و آزمون های آزمایشی که وی در سال کنکور شرکت خواهد کرد، بهترین برنامه ریزی ممکن را برای ایشان انجام خواهند داد.

بله همینطور است ، ما همه ساله بعد از کنکور سراسری شاگردان خوب خود را مطابق استانداردهایی که داریم از بقیه جدا می کنیم. هرچه بیشتر به کنکور نزدیک می شویم، نیاز دانش آموزان به یک مشاور کنکور خوب بیشتر احساس می شود. مشاور تحصیلی با تکیه بر تجارب و دانش بالای خود می تواند در کلیه زمینه های این چنینی به راهنمایی دانش آموزان بهترین مشاوران کنکور در یزد بپردازند. حالا به همه اینها رقابت بالای کنکور تجربی را هم در نظر بگیرید. تجربه بالای دکتر فضایلی در پرورش استعداد ها و رتبه های برتر و در عین حال استفاده از روش های علمی و به دور از حاشیه های تبلیغاتی مضر، تضمین کننده موفقیت دانش آموزان مشهدی خواهد بود. آموزش دادن برخی از موارد همانند خلاصه نویسی ، تست زنی ، مدیریت آزمون ، تند خوانی ، روش های مطالعه برای کنکور تجربی ، تکنیک های تقویت حافظه ، اصول تغذیه مناسب ، خواب استاندارد و افزایش تراز در آزمون در طی کارگاه هایی با حضور مشاور ارشد مجموعه برنا دکتر فضایلی انجام خواهد شد. اگه به اول مسیر برگردم، قطعا دوباره با آقای فلاح جلسات مشاوره کنکور رو ادامه میدم؛ چون بدون حضور ایشون این مسیر رو طی کردن تقریبا غیرممکن بود.

مشخصه که چنین وعدههایی (حتی اگه محقق بشه) دروغی بیشتر نبوده. گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی خرم آباد سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور خرم آباد نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد. تا جای ممکن سعی کردیم به صورت مختصر و ساده در رابطه با این موضوع اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. چهارمین مورد مهم در رابطه با مشاوره انتخاب رشته کنکور ، دانستن تمایز بین رتبه های ذکر شده در کارنامه اولیه است. و خوشبختانه مشاهده میکنیم که این اتفاق به وقوع میپیونده و نظرات دانش آموزانی که ایشون مشاور کنکور اونها بوده این موضوع رو کاملا تایید میکنه.نکته مهم بعدی که باعث تمایز مهندس فلاح از سایرین و انتخاب ایشون بهعنوان مشاور ارشد کنکور موسسه آموزشی – انتشاراتی بارسا و شناخته شدندش بهعنوان یکی از بهترین مشاوران کنکور در تهران شده، چیزی که امروزه در خیلی از جلسات مشاوره کنکور موسسات مختلف به اسم “انگیزه دادن” به دانش آموز میبینیم، شامل مقداری حرفهای انگیزشی تکراری هست که تو ویدئوهای انگیزشی یوتیوب و آپارات هم به رایگان پیدا میشه و در اکثر مواقع باعث توهم های بیهوده در دانش آموز می شود .

مهندس معین فلاح طی سالهای گذشته مشاور کنکور تعداد زیادی ار رتبههای برتر کنکور ریاضی و کنکور تجربی بوده و به این دانش آموزان کمک کرده تا بتونند در رشتههای مورد علاقهشون در بهترین دانشگاههای کشور قبول بشن. با این حال شیوه کاری مهندس فلاح برخلاف بسیاری از مشاوران کنکور اینه که به جای وعدههای نادرست و غیرمنطقی که معلوم نیست محقق بشن یا نه، با استفاده از تجربه، تخصص و دانش خودش به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک میکنه نسبت به شرایط اولیهشون (یعنی قبل از شروع مشاوره کنکور) بهتر بشن و پیشرفت کنند. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی مشهد و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند میباشند. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز زنجان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند.

قطعا یکی از مهمترین خدمات مشاور کنکور تجربی مشهد ارائه برنامه ریزی مناسب و حرفه ای برای مطالعه دروس کنکور تجربی می باشد. مهمترین ویژگی که ایشون داشت و به من خیلی کمک کرد، سخت گیری، نظارت و پیگیریهاشون بود که باعث میشد من با انگیزه بیشتری درس بخونم و پایبند باشم به برنامه؛ اینطور نبود که وقتی برنامه رو گرفتم من رو رها کنند تا جلسه مشاوره تحصیلی بعدی؛ بلکه کمکم میکردند در طول هفته هم برنامهام رو اجرا کنم. با هر شکست، توی مسیر موفقیت نباید امیدم رو از دست بدم و فقط ازشون درس بگیرم. سعی کنید زمان خود را برای هر درس متناسب با بودجهبندی و اهمیت موضوع و همچنین توانایی و استعداد خود برنامهریزی کنید. توانایی شناختی بالا دارد. هرکس یک نوع روحیه و توانایی دارد مخصوص خودش و این یعنی هرکس باید یک نوع برنامه داشته باشدمخصوص خودش . او بیشتر تمایل دارد تا خود را یک مربی تغییر و تحول خطاب کند تا یک مشاور تحصیلی.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از بهترین مشاور کنکور مشهد نی نی سایت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما