بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

همچنین، برخی از این موسسات از رتبههای برتر کنکور که با کمک پکیجهای آموزشی آنها موفق به کسب این رتبه شدهاند برای همکاری دعوت میکنند و استفاده از تجربه ارزشمند این افراد توسط سایر دانش آموزان یکی از بهترین روشها برای پیشرفت در مسیر موفقیت است و موسسات مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور اینگونه خدمات را نیز به متقاضیان ارائه میدهند. درود من پایه ی دهم تجربی ام میخواستم بدونم اگه برای همه ی درسام از خیلی سبز استفاده کنم نیازی به منبع دیگه ای ندارم؟ چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در شیراز باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را میتوانیم برای شما داشته باشیم. همون کتابی که درسنامه ی درس به درس در بخش پاسخنامه داره.اونو رو منظورمه نه موج ازمون یا.. بین درسنامه زیست میکرو و جزوه طلایی ماز کدوم بهتره ب نظرتون؟

کتاب زیست فقط تست چ انتشاراتی خوبه؟ بنابرین دانش آموز یا داوطلبی که هنوز تجربه شرکت در کنکور را نداشته یا حداکثر یک یا دو بار در کنکور شرکت کرده و البته هنوز رتبه خوبی کسب نکرده، باید از تجربیات رتبه های برتر و مشاوران برتر کنکور استفاده نماید، در غیر اینصورت داوطلب باید بارها منابع مختلف و روش های مطالعه و تست زنی متعدد و مسیرهای گوناگون را شخصا تجربه کند تا پس از صرف وقت و انرژی زیاد شاید بتواند منابع و روش های صحیح و مسیر درست را پیدا کند. اما پاسخ برترین مشاوران کنکور ایران به این پرسش آن است که مطالعه خلاصه نکات و حل مجدد تست هایی که قبلاً علامت زده اید، هیچ گونه تضاد و منافاتی با روش جمع بندی چهار روز یکبار ندارد .یعنی شما هر چهار روز یک بار یک مجموعه از کنکورهای سنوات گذشته را امتحان خواهید داد و در فاصله نیمروز های مابین دو آزمون اجازه دارید علاوه بر ،آنالیز و رفع اشکال سوالات آزمون به سراغ خلاصه نکات خود رفته و سوالات علامت زده خود را نیز بررسی نماید .بنابراین این دو موضوع به هیچ عنوان در تقابل با یکدیگر نیستند و حتی انجام دادن این دو کار به صورت همزمان بسیار می تواند مفید باشد، اما پرسش بعدی دانش پژوهان از بهترین مشاور کنکور پزشکی و از بهترین مشاور کنکور تجربی و از بهترین مشاور کنکور ریاضی ایران آن است که ،آیا کار کردن بر روی کنکور های سنوات گذشته در دوران جمع بندی کافی است و یا آن که نیاز است از تست های تالیفی نیز استفاده شود ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در شیراز ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. داشته و حداقل به مدت 3 سال در مراکز درمانی مشغول بوده و تجربه کسب کرده اند ، تعلق میگیرد . ✔️ دارای مدرک دیپلم نظام جدید : طبق دو سال آخر دبیرستان منطقه بندی می شود. لازم به ذکر است که برای آشنایی با روشهای این مشاور برجسته کنکور می توانید به بخش مقالات مشاوره ای سایت گزینه دو و سایت شخصی ایشان به نشانی « پوردستمالچی دات آی آر » بروید. برای شما برنامه ریزی نکند، به شما برنامه ریزی کردن بیاموزد: تصورمان از بهترین مشاور کنکور این است که بنشیند و یک برنامه برای کل روز و ماه و سال ما بچیند. یکی دیگر از موارد مهمی که در انتخاب یک مشاور خوب برای انتخاب رشته کنکور باید در نظر بگیرید واقع بینی و واقع گرایی است. مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری هم برای داوطلبان با رتبه مناسب و هم دیگر داوطلب های کنکور اهمیت فراوانی دارد چراکه وقتی یک داوطلب مجاز به انتخاب رشته کنکور می شود یعنی به او فرصت داده شده است که شناس خود را برای قبولی در رشته های مختلف امتحان کند و یک مشاور با تجربه می تواند او را در این مسیر یاری کند.

من تغییر رشته ای از ریاضی به انسانی هستم و نظام قدیم، از الان میخواستم شروع کنم، پیشنهادتون برای خوندن کتابها چی هست، نیاز هست کتابهای مدرسه رو هم بخونم؟ به نظر شما از بین کتاب کمک درسی خیلی سبز حسابان و میکرو حسابان کدومش هم از لحاظ درسنامه(که خیلی کامل گفته باشه و همه نکات کنکوری داخلش باشد) و هم از لحاظ تست(که تستاش عالی باشن) خیلی خوبه؟ استاد باتوجه ب درسنامه خیلی سبز ک جدولیه فرقی باکتاب جمعبندیش ک اون هم همینطوره داره؟ علتش هم اینه که بچه ها به مشاور حضوری خیلی بهتر اعتماد میکنن تا غرحضوری.

یسری از مشاورا فقط شاگردایی رو قبول میکنن که معدلشون بالای 19 باشه یا تراز کانونشون بالای 6000 باشه. سلام استاد من شش سال از درس دور بودم الان از مهر ماه تا کنکور که ۹ ماه مونده با ده ساعت درس خوندن و پایه خوب میشه دندانپزشکی قبول شد ؟ اینجوری که فقط خوندن قبول نمیشی! سبک کاری مشاور ، سابقه کاری فرد و کارنامه ای که در این مدت از ان شخص حاصل شده از نکات بسیار مهمیست که بدان میبایست توجه نمود. پس باید نسبت به رتبه کسب شده و وضعیت حال که حاصل تلاش گذشته داوطلب می باشد ، دید منطقی داشت و انتظار معجزه از مشاوره انتخاب رشته کنکور نداشت. آیا خود موفق به کسب رتبه مناسبی در کنکور شده است؟ سهمیه های کنکور عبارت اند از امتیازات به خصوصی که بنا به بهره مندی از شرایط ویژه ای به برخی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری داده می شود. در واقع، کنکور یک ماراتن ۱ ساله محسوب میشود و بدون کمک مشاوران کنکور برای زمان بندی و بودجه بندی دروس موفقیت در این مسیر تقریباً غیر ممکن است. گاهی داوطلبان کنکور با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در شیراز روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب اشتباه میشوند و با خود میگوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم