بهترین مشاور کنکور تجربی در تبریز – فاروس طاها

توصیه میشود در منزل و در زمان حل کردن نمونه سوالات یک ساعت مچی ،را در دستان خود قرار دهید و تستهای کنکور را با توجه به زمان استاندارد داده شده در جلسات کنکور تنظیم نمایید. بنابراین حل تمرینات و تست ها ،در فضای تمرینی کوچک را بارها و بارها در منزل تکرار نمایید. بر اساس گفتگو هایی که با بهترین مشاوران کنکور ایران و بهترین مشاوران کنکوری داشتهایم، از دیگر ضروریات و کارهای اصلی در دوران جمع بندی ها آن است که با تکنیک های زمانی آشنا شوید و بارها و بارها در منزل تنظیم زمان و تنظیم سرعت تست زنی خود را به نحو احسن انجام دهید. بهترین مشاوران کنکور ایران روانشناسانی متبحر هستند که ،میدانند چگونه مدیریت فشار ها و استرس های روحی و روانی را به بهترین شکل ممکن مدیریت نمایند. بنابراین بهترین مشاور کنکور ایران و برترین مشاوران تحصیلی ایران کسانی هستند که در وهله نخست هماهنگی و انسجام را در تیم آموزشی دانشآموزان ایجاد می نمایند ،قطعاً یک مشاور برتر کنکور باید اتوریته بسیار بالایی داشته باشد تا علاوه بر تاثیر گذاری بر دانش آموزان بتوانند با قدرت و با صلابت خود تیم دبیران و تیم آموزشی را نیز در مسیر درست هدایت نماید.

هماهنگی اطلاعات رابطه بین مراجعه کننده و مشاور باید مبتنی بر اعتماد و اطلاعات متقابل باشد. 14. بررسی تمام دوره های تحصیلی روزانه ، شبانه ، پردیس بین الملل ، ظرفیت مازاد ، ظرفیت خودگردان آزاد و … توجه داشته باشید که استراتژی های مربوط به مشاوره کنکور رشته های تجربی و ریاضی و انسانی با هم متفاوت است . برترین مشاوران کنکور پزشکی و برترین مشاوران کنکور تجربی ،در خصوص دوران جمع بندی معتقدند که برای جمع بندی کنکور باید دانش آموزان ،علاوه بر تورق جزوات و نکاتی که به صورت دست نویس نوشته اند، باید حجم بسیار زیادی از زمان را به زدن تست های میکس اختصاص دهند. منظور از تست های میکس آن است که ،دانش آموزان به صورت مبحثی تست کار نکنند بلکه تستها را به صورت ترکیبی از تمام فصول مورد بررسی قرار دهند. اکنون در هنگام جمع بندی و زمانی که تصمیم به آنالیز سوالات کنکور سنوات گذشته دارید ،کافیست مهمترین مباحث که در قسمت های بالایی و سمت راست تر از ماتریس قرار دارند ،را با اولویت بالاتری مطالعه کنید .مثلاً فرض کنید در درس فیزیک، مباحث را به این صورت طبقه بندی کرده اید ،مهم ترین مبحث دینامیک، سپس نوسان و امواج ،سپس فیزیک اتمی و هسته ای را انتخاب کرده اید، اکنون هر بار که یک مجموعه کنکور را در فاصله های زمانی ۴ روز یکبار از خودتان امتحان می گیرید ،کافیست در هر یک از این دوره ها، یکی از مباحث اصلی و با اولویت بالاتر را مرور کنید .

البته که ترس به مرور از بین رفت و خواستن جانشین آن شد. باشروع تابستان سال۹۱ رسماخودم را یک کنکوری به حساب اوردم و ازتیر۹۱شروع کردم برای قبولی پزشکی .دراون سال بورسیه کانون شدم وتابستان خیلی درس میخوندم اما تازه وارد جوآزمون شده بودم و تراز هایی بین ۵۳۰۰تا ۵۸۰۰اوردم.با شروع پیش دانشگاهی تلاشم دوچندان شد تا جایی که روزهای مدرسه ۷تا۸ ساعت مطالعه مفید داشتم(مدرسه ما باخونه ما در یک خیابان بودو بعد ازتعطیلی مدرسه سریع به خانه میرفتم) در دو ازمون ابان تراز های ۶۱۰۰و۶۳۰۰اوردم و این برای شخص من پیشرفت چشمگیری بود،در اذر به همین منوال ادامه داشت تااینکه در اولین ازمون دی به خاطر امتحان مدرسه غایب شدم.وازمون اخر دی ترازم به ۵۵۰۰ودرصد هایم افت داشتن.از بهمن از برنامه کانون جداشدم و ازمون شرکت نکردم با وجود اینکه بسیار میخوندم اما پیشرفتی احساس نمیکردم چون ازمونی نمیرفتم. خیلی تفاوتی نمی کند که شما به عنوان یک دانش آموز کنکوری در حال آماده سازی خود برای شرکت در کنکور رشته ریاضی هستید و یا در کنکور رشته تجربی با غولهای مدعی برای قبولی درخانواده پزشکی در حال مبارزه باشید و یا حتی شاید دانش آموز سال نهم دهم یازدهم باشید و یا از اولیای دانشآموزان پایه باشید که بخواهید فرزندانتان را در مسیری درست هدایت نمایید ،در هر صورت تمامی گروههای نام برده شده برای رسیدن به موفقیت نیاز به یک مربی و یک مشاور حرفهای دارند تا به کمک ایشان مسیر دشوار موفقیت را طی نمایند .تعداد زیادی از خانواده ها و دانش آموزان ایرانی از بهترین دبیران ایران و برترین اساتید ایران استفاده می نمایند ،اما اعتقاد چندانی به کار مشاوره و کار مشاوران ندارند ،البته عدم اعتقاد به وجود مشاور ریشه در ضعف برخی از مشاوران و روانشناسان دارد و این ضعف باعث گردیده که اعتماد عمومی به مشاوران کنکور و روانشناسان در حوزه های دیگر کاهش یابد اما فراموش نکنید .شما حتی اگر برترین اساتید کنکور ایران را در اختیار داشته باشید ،همانند تیم فوتبالی هستید که در تمام نقاط بازیکنان بسیار عالی و درجه یکی را جذب نموده .اما روی نیمکت مربیگری این تیم فردی بسیار ضعیف و ناتوان نشسته است ،قطعاً برترین های دنیا نیز بدون داشتن مربی و بدون یک هماهنگ کننده نمیتوانند، اثربخشی لازم اسامی بهترین مشاوران کنکور حرف آخر را داشته باشند.

سالانه حدود یک میلیون نفر در کنکور سراسری شرکت می کنند که بیشتر این افراد داوطلب کنکور تجربی هستند و اغلب با هدف قبولی در رشته های پرطرفدار پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در این رقابت سنگین حاضر می شوند. محرمانه بودن اطلاعاتی که بهترین تیم مشاوره کنکور در حین مشاور در اختیار بازدیدکننده قرار می دهد، حق بازدیدکننده و جزء لاینفک فعالیت های روانشناختی و روان مشاوری موثر محسوب می شود. عملکرد حرفهای بهترین تیم مشاوره کنکوری مشخص نیست، و جنبهها و عناصر زیادی وجود دارد که باید هنگام انجام وظایف مناسب برای این نوع حرفه مورد توجه قرار گیرند. به عقیده برترین مشاوران کنکور ایران، برای دوران جمع بندی کنکور باید برنامهای بسیار ویژه و خاص را در نظر گرفت .بهترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور پزشکی، معتقدند پروژه جمع بندی کنکور برای دانش آموزان رشته تجربی یک پروژه چهل روزه می باشد، در واقع بر خلاف امتحانات و آزمون های مدرسه ای که در آن جمع بندی در یک بازه یک هفته انجام می گردد ،پروژه جمع بندی کنکور تجربی نیاز به زمان بیشتری دارد. تمركز و تمركز دانش آموزان در كلاس وي افزود: براي برخي از تیم مشاوره کنکور سخت است كه درك كنند به جاي تیم مشاوره کنکور در كلاس، تمركز واقعي بر دانش آموزان است و اين امر ممكن است براي آنها كمي غيرمنطقي به نظر برسد، اما من اين را نمي دانم.

1) اولین ویژگی مهم تیم مشاوره کنکور موفق این است که خود را رهبر می دانند، تیم مشاوره کنکور خود را رهبر می دانند، دانش خود را با دیگران به اشتراک می گذارند و دانش آموزان را با ثروت آموزش غنی می کنند، در عین حال خود را رهبر می دانند و به این موضوع متقاعد می شوند. 2) دوازدهمین ویژگی مهم تیم مشاوره کنکور موفق این است که به شاگردان خود دستور می دهند و توصیه می کنند که به آنها آموزش دهند و آنها را تمرین کنند تا تیم مشاوره کنکور شوند. اگر کسی با آنها تماس بگیرد و از آنها بپرسد که چگونه به جبل برسیم؟ درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری زنجانی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. قطعاً این امری منفی است زیرا استرس اگر به صورت صحیح و اصولی مدیریت شود ،یکی از عوامل و یکی از موتورهای محرکه دانشآموزان برای درس خواندن است .قطعاً کسی که هیچگونه استرسی ندارد ،هیچ گونه انگیزه ای نیز برای پیشروی و برتری جویی در این مسابقه بزرگ نخواهد داشت .اما از طرف دیگر اگر این استرس و فشار از حد خود خارج شود ،ممکن است به روند آموزشی و مطالعاتی و همینطور بر زندگی فردی دانش آموزان تأثیر بسیار منفی بگذارد .بنابراین.

2) مهمترین ویژگی تیم مشاوره کنکور موفق این است که اگر چیزی را نمی دانند این ضعف را آشکارا در مقابل دانش آموزان بیان می کنند. صلاحیت حرفه ای: بهترین تیم مشاوره کنکور باید فقط کمک حرفه ای شایسته ارائه دهد که از محدودیت های صلاحیت خود آگاه باشد. اما یک مشاور تحصیلی خوب و آگاه میداند که اگر دانش آموزی به مدت چند هفته از بدن خود بیش از حد کار بکشد و با شب بیدار ماندن بخواهد ساعت مطالعه خود را افزایش دهد، به چنین وضعیتی دچار میشود. 3) دهمین ویژگی مهم تیم مشاوره کنکور موفق این است که عادت به پرسیدن سؤالات خوب از دانش آموزان دارند.

در مشاوره های تخصصی کنکور باید به چند نکته توجه کرد تا بتوان به بهترین نتیجه رسید. همینطور ساعت های شروع و پایان هر درس را به خاطر بسپارید، مثلاً شما باید بدانید که زمان هر درس عمومی تقریبا چند دقیقه است . روش هایی فراتر از چند خلاصه نویسی و نت برداری سنتی و ساده لوحانه. یا مثلاً در حین مطالعه خلاصه برداری کنیم و بعداً این خلاصه ها را مرور کنیم. توجه داشته باشید که در حین مطالعه و تدریس درس های سال دوازدهم، توجه لازم را داشته باشید که به تسلط خوبی در این دروس دست پیدا کنید. اگر در این حین نکته ای توجه شما را جلب نمود، آن را علامت گذاری کنید تا در مراحل بعدی مطالعه خود به این موضوع بیشتر بپردازید. شما می توانید برای این کار ،در یک ماتریس ریاضی نام دروس را به ترتیب اهمیت شان از راست به چپ یادداشت نمایید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم