بهترین مشاور کنکور تجربی دکتر غزل حسین پور – مشاوران 100

بسیاری از داوطلبانی که در کنکور زبان شرکت میکنند، تسلط نسبتاً خوبی بر زبان انگلیسی دارند. افزایش دامنهی لغات به شما کمک میکند تا در هر یک از چهار بخش درک مطلب، کلوز تست و حتی گرامر عملکرد بهتری داشته باشید. نکته دیگری که باید هنگام ارزیابی مشاوره های تخصصی کنکور و انتخاب بهترین مشاور در نظر بگیرید ، مشاوره درس به درس کنکور و تعیین نقاط قوت و نقاط ضعف هر شخص به نسبت خودش است. این افراد خصوصاً اگر پیشینهی مناسبی در زبان نداشته باشند با مشکلات بیشتری مواجه میشوند. برخورد با افراد دیگر و مشکلات گاه جدی آنها و کمک به آنها برای برخورد صحیح با احساساتشان می تواند طاقت فرسا باشد. به جرات میتوان این ادعا را مطرح کرد که مهمترین وظیفه موسسات مشاوره تحصیلی ارائه راهکارهای جامع و کاربردی برای مشکلات یادگیری کودکان و دانش آموزان است و برخی از موسسات مطرح به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت میکنند. آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی شرکت نمایند.

یک مشاور حرفه ای با استفاده از منابع آزمون، کتب کمک آموزشی، منابع تست آزمون و روشهای مطالعه و تست زنی بهترین و کاربردی ترین برنامه ریزی درسی را برای دانش آموز خود تدوین می کند. ما یک سری مقالات راجب به روش مطالعه درست دروس انسانی تو سایت قرار دادیم و میتونی از اونها استفاده کنی تا سبک مطالعه رو اصلاح کنی و تازه بشی یه کنکوری ! استفاده از برنامهریزی درسی عمومی برای تمام دانش آموزان، مثل استفاده از یه رژیم غذایی خاص برای چاق یا لاغر شدن همه افرادی هست که به دکتر تغذیه مراجعه میکنند. در حال حاضر کنکور آسان است با انتخاب دقیق استادان فن مثل امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و بهره گیری از دانش آنان در دروس مختلف اقدام به تولید سی دی ها و دی وی دی هایی کرده که شما قادر به انتخاب درست صددرصدی استادتان مثل امیر مسعودی و استاد حسین احمدی هستید و با خیال راحت مباحثی که نیاز به تقویت دارید را تهیه می کنید و هر جا نیاز به مشاوره و نکته ای خاص داشته باشید کارشناسان رتبه گردون شما را با دلسوزی و درایت راهنمایی می کنند. این دیدگاه که اتفاقاً دیدگاه درستی هم هست به داوطلب کمک میکند تا یک سوپاپ اطمینان برای خودش داشته باشد و اگر بنا بر هر دلیل یا اتفاقی در کنکور اصلی خود عملکرد مطلوبی نداشت، بتواند در دانشگاه تحصیل کند.

با این حال همیشه به خاطر داشته باشید که یادگیری زبان بسیار فرّار است و شما برای آنکه سطح یادگیری خود را در حد مطلوبی نگهدارید باید مدام آن را مرور کنید. اکثر شرکت کنندگان آن افرادی هستند که یا در زبانهای خارجه قوی هستند یا اینکه دورههای آموزشی کانونهای زبان را پشت سر گذاشتهاند و امید دارند که با آن آموزشهای قبلی که دیدهاند، میتوانند در کنکور زبان قبول شوند. بعد از تعیین بودجهبندی و اطلاع از تواناییهای خود اقدام به تهیه منابع برای کنکور زبان بکیند. بهترین مشاوران کنکور، هیچ گاه یک برنامه روتین و از پیش نوشته شده را برای استفاده تمامی مراجعه کنندگان ارائه نمی نمایند و هر کسی را در وهله اول با توانایی های فردی و ظرفیت درونی خود می سنجند و پس از آن نسبت به ارائه برنامه ای شخصی و کاملا اختصاصی اقدام می کنند. قطعا بدون مشاور به خیلی از کارهای خود نمی رسید. بدون داشتن برنامه ریزی حرفه ای نمی توان در مدت زمان موجود تمام دروس را مطالعه و نتایج خوبی کسب کرد. شرایطی را تصور نمایید که در آن داوطلبان شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم در سالهای گذشته نتوانستهاند موفقیت مطلوب را کسب نمایند و به همین دلیل دچار افسردگی شدهاند.

همچنین می افزاید هرچند گفته می شود این مشاور تحصیلی و منتقد جدی نظام آموزشی کشور، صرفاً مشاور تحصیلی دانش آموزان تیزهوش یا بچه های با معدل بیست است اما مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم به عنوان بهترین مرکز مشاوره تحصیلی شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم هرفردی که معدلش بیست باشد یا در مدرسه تیزهوشان تحصیل کند، از نظر من لزوماً تیزهوش نیست نشان می دهد که آنها صرفاً مشاور بچه های با معدل بیست و یا تیزهوش نیستند.

لطفا نظرات خود را از تجربه حضور در آموزشگاه ها در قسمت نظرات انتهای صفحه ارسال نمایید. از آن جایی که استفاده از منابع کمک آموزشی متعدد تنها باعث آشفتگی ذهن شما خواهد شد، بنابراین توصیه می شود که پس از تسلط کامل بر مباحث کتاب درسی، با استفاده از یک منبع کمک آموزشی مناسب، مطالب خوانده شده را در ذهنتان تثبیت نمایید. اگر تمرکز اصلی شما بر روی رشتهی زبان است باید مثل داوطلبان سایر رشتهها، به صورت تمام وقت زمان خود را وقف یادگیری و تسلط بر دروس و منابع مربوطه نمایید. مثلاً تا پیش از سه ماه پایانی کنکور یعنی قبل از عید شما باید بر روی یادگیری مطالب و تسلط نسبی بر مطالب تمرکز کنید. اما بعد از عید شما باید تمرکز خود را بر روی تسلط بر مطالب بگذارید و هر آنچه را که یاد گرفتهاید مرور و جمع بندی کنید. در ماههای پایانی منتهی به کنکور خصوصاً بعد از عید نوروز را به مرور و جمعبندی اختصاص دهید. لذا در این گام از مشاوره کنکور زبان ۹۹ شما بایستی تکلیف خود را با زبان مورد نظر مشخص کنید. تمامی مشاورانی که در حال حاضر در آموزشگاه کنکور توکان حضور دارند، آماده هستند تا برنامه ریزی های مناسبی را به دانش آموزان پایه های مختلف ارائه کنند.

وی که در گروه علوم تجربی هم رتبه ۳۰ منطقه دوم را کسب کرده است گفت: کسب موفقیتهای علمی تنها با تلاش و پشتکار و عدم توجه به حاشیهها حاصل می شود. ایشان یکی از بهترین و منظم ترین مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ هستند. بدون شک قبولی دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دانشگاه فرهنگیان و … شما با مرور و جمعبندی میتوانید در وهلهی اول داشته و دانستههای خودتان را تثبیت کنید. پس سعی کنید با داشتههای خوبی وارد مرحلهی جمعبندی شوید. اما قبل از اینکه بخواهیم وارد مبحث مشاوره کنکور زبان ۹۹ شویم اجازه دهید کمی با ماهیت کنکور زبان آشنا شویم. مشاوره کنکور ارشد مجموعه علوم اقتصادی، به عهده خانم ریحانه حسن زاده (مشاور تخصصی ارشد مجموعه علوم اقتصادی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. در این دوران تمرکز شما باید بر روی تستزنی و بررسی نکات مربوط به تستهاست. یکی از بهترین مشاوران کنکور در شهر رشت است. مشاوره کنکور ارشد مجموعه مشاوره، به عهده خانم ها کاظمی و صمدی (مشاور تخصصی ارشد مجموعه مشاوره) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید.

همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه مشاوره دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید در متن پیامک ذکر کنید که مایل هستید جلسه اول قبل از ثبت نام و قبل از پرداخت هزینه، مشاور از طریق تماس تلفنی با شما صحبت کنند یا از طریق چت در واتساپ و تلگرام. آزمونهایی که هم جامعیت مباحث را پوشش میدهند و هم بایستی در رقابت با سایرین باشد. توجه داشته باشید که برخی از زمان اهمیت بیشتری برای یادگیری و تسلط بر مباحث دارند. برای افزایش تسلط بر زبان دیدن فیلمهای انگلیسی با زیرنویس انگلیسی ( یا هر زبان دیگری با زیرنویس همان زبان) شما را در خواندن متون انگلیسی کمک زیادی میکند. تلفن تماس: ۳۴۲۳۳۳۷۳ – ۳۴۲۳۳۳۸۳ – – ۰۹۱۹۹۱۷۰۹۷۶ ویژگی های برتر کلاس های کنکور فرزانه ۲۰ ارائه برنامه ی مطالعاتی: ارایه ی برنامه ی مدون که توسط استاد هر درس تنظیم می شود. در بهترین مشاوره کنکور تجربی تعیین راهبرد و برنامه ریزی نقش کلیدی در موفقیت داره.

کلید اصلی هر دو شیوهی بالا در داشتن استمرار و مداومت در مطالعه لغات است. بودجهبندی یعنی اینکه شما بدانید از چه کتابهایی، از کدام دروس پایههای نهم تا دوازدهم و همچنین از هر کدام از سرفصلها چه تعداد سوال در کنکور زبان طرح می شود. برخی کنکورها مثل کنکور ریاضی، تجربی یا انسانی برای شرکت در آن باید پیشنیازهایی را داشته باشید. برای اولین بار در تاریخ می توانید راز رتبه در کنکور را درک کنید! و داوطلب بدون خستگی و با تمام توان در مسیر کنکور حرکت کند. در این مطلب با ابعاد مختلف مشاوره کنکور زبان ۹۹ آشنا خواهید شد.

سعی کنید در مرحلهی یادگیری نکتهبرداریها، خلاصهبرداریها و جزوههای خلاصهشده و مواردی از این دست را تهیه کرده باشید. شما بعد از مرحلهی یادگیری باید تلاش کنید تا تسلط خود را بر لغات و گرامر افزایش دهید. و به دنبال اصلاح نقاط ضعف و تسلط بر موضوعاتی باشید که یاد گرفتهاید. پس هم در مرحله مطالعه و یادگیری و هم در مرحله تسلط و حتی پاسخدهی به سوالات به این نکته توجه داشته باشید. یکی دیگر از زمانهایی که به یاد ماندن و حفظ کلمات بهتر اتفاق میافتد درست قبل از خواب و هنگامی است که در رختخواب دراز کشیده اید. اما سوال دیگر دانش آموزان و دانش پژوهان از برترین مشاوران کنکور ایران آن است که، آیا در دوران جمع بندی می توانیم از خلاصه نکات و تست هایی که قبلاً علامت زده ایم استفاده کنیم ؟

بارزترین ویژگی که دکتر میرصادقی رو از سایر مشاوران کنکور متمایز میکنه، تحصیلات عالی در زمینه روانشناسیه. اصول حرفه ای که بهترین مشاوران کنکور رعایت میکنند چیست؟ مشاور کنکور خوب بودن همیشه کار آسانی نیست ، زیرا این حرفه می تواند استرس زا و طاقت فرسا شود. دومین هدفی که بهترین مشاور کنکور تجربی دنبال می کند، ایجاد محیط مناسب برای مطالعه، در اختیار قرار دادن منابع آزمون معتبر، منابع کمک آموزشی و جزوات برتر است. شرایط تدریس خصوصی در منزل و همچنین شرایط تدریس خصوصی در آموزشگاه چگونه است ؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاوران شویم. پس اولین راهکار برای اینکه چگونه رتبه برتر کنکور شویم این است که کاملا متمرکز درس بخوانید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم