بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

دوران جمع بندی برای کلیه شرکت کنندگان کنکور سراسری آخرین فرصت جهت رسیدن به نتیجه مناسب می باشد. در ادامه مطلب، از جمله شیوه های اصولی مطالعه درس زیست شناسی برای بالا بردن آمادگی داوطلبان جهت شرکت در کنکور سراسری را شرح می دهیم. سوم این که تست زنی فرآیندی تکنیکی بوده و داوطلبان باید علاوه بر آن که به طور دقیق مطالب را می خوانند، روش ها و تکنیک های صحیح تست زنی را نیز فرا بگیرند تا بتوانند در زمان تعیین شده به تست ها پاسخ دهند. اما چیزی که واضح است این است که او کلکسیونی از تکنیک های خاص، برای یادگیری و آموزش دروس مختلف کنکور در رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و معارف اسلامی را دارد و برای هر تکنیکی که بیان می کند نظریه علمی اش را نیز به صورت مختصر و مفید توضیح می دهد. توجه به مباحث ساده تر و مهم تر در زمان کم باقی مانده می تواند بسیار مفید باشد.

اما به طور کلی برای این که مطالعه در جهت صحیح خود پیش برود و از اتلاف زمان جلوگیری شود، شیوه هایی توسط کارشناسان، مشاوران و افراد موفق در این زمینه ارئه شده است که می توان با الگو قرار دادن آن ها، به یک روش مفید و اصولی و مختص هر شخص دست یافت. داوطلبان می بایست جهت تکمیل مطالعه خود از معتبرترین و بهترین منابع کنکور تجربی بهره بگیرند. در زمان جمع بندی داوطلبان به دو دسته تقسیم می شوند. به عنوان مثال از خودتان سوال کنید چرا در این بخش از واژه اغلب به جای همه استفاده شده است؟ اکنون شما باید بتوانید از مطالبی که خوانده اید به بیان خودتان بنویسید. به عنوان مثال، بررسی کنید که کدام مباحث را نخوانده اید یا برای کدام مطالب تست نزده اید. قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان بپردازیم ، ابتدا نکتهای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در زنجان که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید.

دوران جمع بندی یکی از طلایی ترین زمان های داوطلبان محسوب می شود که اگر برنامه مطالعاتی مناسبی برای این دوره در نظر گرفته شود، احتمال موفقیت آن ها را چندین برابر خواهد کرد. اما بدیهی است که تنها استفاده از کتاب درسی برای این که درصد مناسبی را کسب نمایید، کافی نیست. بلکه باید آن را به طور کامل درک کرد. در هنگام مطالعه صرفا به خواندن هر مبحث و عبور از آن بسنده نکنید، بلکه سعی کنید ذهن خود را با طرح پرسش های مرتبط فعال نگه دارید. دومین نکته، مطالعه درسنامه خلاصه و جامعی است که معمولا در کتاب های تستی و پیش از شروع پرسش ها ارائه می شود. از هر بخش که مطالعه می کنید، سوال طرح کنید و با پاسخ دادن به پرسش ها درک عمیقی از آن موضوع برای خودتان ایجاد نمایید. گاهی ممکن است خودتان قادر به پاسخ دادن به این سوال ها نباشید یا جواب خود را در کتاب در کتاب درسی نیابید. جواب دادن به کلیه سوالات و ابهامات شما. منها استفاده کنید بدین معنی که کنار سوالاتی که جواب آن را نمی دانید علامت منفی و کنار سوالاتی که وقت گیر است اما بلد هستید علامت ضربدرقرار دهید که بعدا در صورتی که زمان داشتید به آن ها برگردید.

مطالعه نیز بدین شکل است. موضوعاتی که لازم است برگردید و بار دیگر به صورت ترکیبی و ارتباطی با سایر مطالب مطالعه نمایید را شناسایی کنید. همچنین از به تعویق انداختن مطالعه و واگذاری آن به شب امتحان خود داری کنید، زیرا نتیجه ای جز خستگی و فراموشی را در پی نخواهد داشت. پسر جوانی که در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف تحصیل می کند می گوید: من نیز سال سوم دبیرستان که بودم به هوای بهره گیری از روش رمزگردانی که توسط فردی در تلویزیون تبلیغ می شد به سراغ مؤسسه کنکورش رفتم اما به نظرم این روش بیش از حد بزرگنمایی شده بود زیرا با حفظ چند آیه یا فرمول به روش رمزگردانی که نمی توان در کنکور رتبه ۲۰ هزار آورد حال چه برسد به کسب رتبه های زیر ۱۰۰. شما باید یک برنامه برای مطالعه روزانه این درس داشته باشید، زیرا پرداختن به ابعاد مختلف و حجم بالای مطالب زیست شناسی در زمان کوتاه امکان پذیر نخواهد بود.

مهارت مدیریت زمان می تواند از هدر رفتن زمان و پرداختن بیش از حد به بخش هایی که به نسبت دارای اهمیت کمتری می باشند، جلوگیری شود. از دیگر وظایف بهترین مشاور کنکور تجربی این است که فنون و روشهایی که در مطالعه دروس مختلف، نحوه تست زدن، مدیریت زمان در آزمون، مدیریت استرس و روشهای رفع اضطراب، بودجه بندی دروس و مباحث مختلف و بطور کلی انواع روشها و عوامل مختلفی که خود مشاور امتحان کرده و به عنوان عوامل موفقیت وی بشمار می روند را به دانش آموز آموزش دهد. فلش کارت ها ابزار مناسبی جهت مرور در زمان ها و اوقات فراغت دانش آموزان می باشند. یک مشاور در صورتی که به این موضوعات تسلط کافی نداشته باشد ، در صورتی که دانش آموز در موضوعات مختلف برنامه ریزی مشکلی پیدا کند ، راهکار های آکادمیک و مناسبی به این دانش آموز داده نمیشود. ما در مجموعه مشاوران ۱۰۰ این امکان را فراهم کرده ایم که قبل از پرداخت هرگونه هزینه ای، دانش آموز و مشاور مستقیما با یکدیگر صحبت کنند. برای این که مطمئن شویم مطالعه سودبخشی را در طول سال داشته ایم و می توانیم از دانش خود برای موفقیت در کنکور استفاده کنیم، می بایست به بررسی آموخته های خود اقدام نماییم.

بنابراین آشنایی کامل با تست های روانشناسی شخصیت و با روانشناسی دانش آموزان ،از نکات بسیار مهم و برجسته برای یک مشاور کنکور برند است. و در موضوعات و زمینههای مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام میشود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روانشناختی آن ( روانشناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی-روانی و کیفیتبخشی به زندگی مراجع از جهت روانیاست. بتواند با استفاده از دانش روانشناسی و استعدادیابی و شخصیت شناسی، علایق، استعدادها و مهارت های شما را کشف کند. شبیه سازی جلسه امتحان و پاسخ به تعداد معینی از سوالات در یک زمان مشخص در افزایش آمادگی دانش آموزان برای حضور موفق در جلسه امتحان موثر می باشد. از آنجایی که ممکن است شما در شهری باشید که افراد مشاور در آنجا حضور نداشته باشند، شما می توانید تنها از طریق تماس تلفنی با تعداد زیادی از افراد که در زمینه درس های مختلف مشاوره می دهند ارتباط برقرار کنید. همچنین با توجه به اینکه انتخاب مشاور به اختیار خود شماست می توانید در هر زمان با ذکر دلیل موجه مشاور خود را نیز تغییر دهید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از بهترین مشاور کنکور شهرکرد دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم