بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

بهترین مشاوران کنکور در طول زندگی حرفه ای خود ممکن است با دانش آموزان و دانشجویانی روبرو شود که از بسیاری جهات با او متفاوت فکر می کنند . حال که به این مسله پرداختم متوجه می شویم که اهمیت مشاوره در این زمینه چقدر زیاد است. اگر از خودتون شناخت کافی داشته باشید متوجه خواهید شد که کجاهای کار میلنگید و کدوم مباحث مهم بودن و تا الان شاید اونجور که باید نخوندید. حتماً این پست را تا انتهای بخوانید. روزی که قرار بود ساعد را برای اولین بار ببینم و تمرین کنیم نگران بودم و استرس داشتم اما درست زمانی که متن را در دست گرفتیم و شروع به خواندن کردیم، تمام استرس و نگرانی دور ریخته شد! « من در درجه اول با توّکل به خداوند متعال و در درجه بعد، با حمایتهای بی دریغ پدر و مادر و معلمین مدرسه و تلاش های خودم به این موفقیت بزرگ دست یافته ام و باور کنید که نه مشاور کنکور داشتم و نه در کلاس های خصوصی یا گروهی آموزشگاهها یا معلمین کنکور شرکت کرده ام! در بالا یه مواردی اشاره کردیم که شما بخواهید خودتان به صورت تخصصی و جدا از تمامی موسسات فعالیت خود را شروع کنید.

یک مشاوره قابل اعتماد باید از تمامی منابع و ویرایشهای جدید آگاه و مسلط بوده و اطلاعاتش در زمینهٔ کتب جدید کنکوری به روز باشد. این سوال رو هر روز تعدادِ زیادی از بچه ها از من میپرسن. آقایِ پورحبیب. دانشجویِ دندانپزشکیِ دانشگاهِ تهران، صورتِ نسبتا جدی­ و مصممش توجه من رو جلب کرد. چرا باید بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور، برای من انتخاب رشته انجام دهد؟ به برنامهریزی کنکوری مسلط باشد و بتواند از تجربیات خود برای یک برنامهریزی اصولی و حرفه ای برای هر تیپ داوطلب کنکوری را انجام دهد. مشاور خوب باید خود به لحاظ کاری شرایط موفقیت را طی کرده باشد تا بتواند نتنها به صورت نظری بلکه تجربه هم یک راهنمایی خوب و موفق باشد. دانش آموزانی که می خواهند در رشته علوم تجربی تحصیل کنند باید قبل از انتخاب این رشته آگاهی های خود را در این زمینه بالا ببرند تا موفق تر عمل کنند. پیکره بندی طرح ها مربوط به افرادی است که در حال آماده شدن برای امتحان بزرگ کنکور هستند و در پایه های پایین تر چنین طرح هایی تعریف نشده اند. تو این جلسه بهت می گم اگه فرصتت کم باشه یک سری فصل هایی که تست زیاد ازشون میاد برات انتخاب می کنم که با خوندن اونا خیلی سریع به میانگین ۵۰ درصد برسی.

منم مثلِ تو همش از خودم میپرسیدم اگه از الآن شروع کنم میشه یا بهترین مشاور کنکور نیشابور نه؟ بهترین مشاور کنکور باید در کنکور و امر مشاوره موفق و پرفروش باشد فکر کنم تا به حال شنیده اید که کار را باید به کاردان سپرد شخصی که هیچ سر رشته ای از کنکور ندارد و بهترین دستاوردش در زمینه مشاوره کنکور تنها کسب رتبه ۶ رقمی در کنکور سراسری است نمیتواند مشاور خوبی در زمینه کنکور باشد و یا اینکه خود موفقیتی در کنکور زمان خودش نداشته باشد. اما در دانشگاه شما علاوه بر اینکه با این موارد آشنا میشوید، با فرهنگ و زمینههای ادبی و اجتماعی این زبانها نیز آشنا میشوید و شناخت جامعتری نسبت به آن زبان پیدا میکنید. ارائه برنامه های درسی خوب و سنگین منطبق با آزمون های آزمایشی گزینه دو ، معرفی مشاورین همراه پر انرژی و مثبت که پیگیر کارها هستند ، آموزش خلاصه نویسی دروس ، کارگاههای انگیزشی بسیار خوب، روشهای مفید برای کاهش زمان خواب و افزایش ساعات مطالعه ، روش های تست زنی مفید، اطلاعات بسیار کامل نسبت به نکات ظریف اما بسیار مهمی که در انتخاب رشته کنکور می بایست رعایت شود .

آموزشگاه کنکوری علمی فرزانه ۲۰ کرج یکی از بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج در زمینه برگزاری کلاس های تقویتی و کنکوری برای دانش آموزان کرجی با مجوز رسمی از آموزش و پرورش می باشد که همراه با اساتید برجسته کشوری با خدمات ویژه آموزشی و بصورت اقساط بلند مدت مشغول به فعالیت درخشان می باشد. با توجه به مباحث بالا همانطور که اشاره کردیم گروه تجربی دارای رشته های است که تحصیل در آن آینده شغلی خوبی برای داوطلب به همراه دارد. در زیر به چند نکته در مورد یک مشاور خوب اشاره می کنیم. همانطور که اشاره شد رشته مهندسی گرایش نرمافزار بیشتر به برنامهنویسی و طراحی الگوریتم مربوط میشود. برای آشکار شدن اهمیت مشاوره کنکور تجربی به بررسی کوتاه این گرایش و اهمیت آن برای داوطلبان کنکوری می پردازیم. در ادامه به شرح دروس تخصصی گرایش های رشته مهندسی کشاورزی می پردازیم.

جهت اتباط مستیم با خانم دکتر فرزانه با شماره های زیر تماس بگیرید. بنابراین آینده خود را دست هر کسی نسپارید و درست تصمیم بگیرید. شما عزیزان با در ارتباط بودن با مشاورین می توانید با بازگو کردن وضعیت تحصیلی و درسی خود، بهترین راهنمایی ها را دریافت کنید و بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنید. بهترین مشاور کنکور شخصی است که به اصطلاح خود دستی بر آتش داشته باشد و خود از برترین رتبه های کنکور سراسری باشد چرا که در این پیچ و خم توانسته موفقیت قابل توجهی کسب کند میتواند دست دیگری را گرفته و او را به سر منزل مقصود برساند البته قابل ذکر است که داوطلبان عزیز گاهی دچار وسواس فکری می شوند تا حدی که تنها و تنها از شخصی که نفر اول کنکور است مشاوره می پذیرد و در صورتی که این یک خطای محض است فرق بین رتبه یک تا صد می تواند از نظر دانش بسیار اندک و ناچیز باشد و آمادگی در سر جلسه امتحان و تنها اختلافشان بر سر چند تست کنکور باشد. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز گرگان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند.

متاسفانه به علت تعداد زیاد دانش آموزان کنکوری و شرایط روحی داوطلبان عزیز و خانوادههای ایشان، برخی از سودجویان و مشاور نماها نیز وارد بحث انتخاب رشته کنکور می شوند و آسیب های جبران ناپذیری به دانش آموزان و خانواده هاشان با سخنان دروغ، غیر منطقی، انتخاب رشته های غلط و … هر ساله فهرست سهمیه های کنکور توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور و در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری منتشر می گردد که مطالعه آن به کلیه واجدان شرایط و مشمولین این امتیازات توصیه می شود. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی یزد می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند. در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی زنجان برای دانشجویان معرفی گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی یزد را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص یزد خواهد می باشد. روز به روز به تعداد منابع آموزشی کنکور اضافه میشود که قطعاً تمامی آنها برای دانش آموزان مفید نخواهند بود؛ بنابراین باید منبعی به دانش آموز معرفی شود که متناسب با سطح وی بوده و او را برای کنکور آماده کند.

با ثبت نام با در طرح ویژه مشاوره و برنامه ریزی شما تا روز کنکور به صورت رایگان انجام می شود. و در نهایت بهترین مشاور کنکور شخصی است که تمام جزئیات و از صفر تا صد کنکور را بداند و اطلاعات جامع و کاملی در زمینه کنکور داشته باشد به طور مثال اگر داوطلبی سهمیه دارد، اطلاعات کافی را به او در جهت کسب رتبه مورد نظر آن رشته سهمیه ای بدهد و یا اینکه اگر داوطلب قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارد درباره چگونگی و تمامی مراحل آن از جمله شهریه و قابلیت بورسیه شدن و نوع دانشگاه، اطلاعات جامعی دهد و یا اینکه بداند برای قبول شدن در رشته های خاص چه رتبه و ترازی را داوطلب بهترین مشاور کنکور در سیرجان باید کسب کند. و فرستادن شما به رشته پزشکی فلان دانشگاه از دی ماه، بدون اینکه در انتخاب رشته قبول شده باشید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما