بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

به این معنی که تمام مباحث به هم مرتبط و پیوسته هستند و چنانچه مطلبی برای داوطلب تفهیم نشده باشد، ارتباط آن را با سایر مطالب درک نخواهد کرد. بهترین مشاور کنکور تجربی و برترین مشاور کنکور پزشکی و برترین مشاوران کنکور ایران، علاوه بر تسلط علمی و تسلط بر کلیه مباحث کتاب درسی باید از لحاظ سخنوری و نفوذ کلام نیز فردی کاریزماتیک و نافذ باشد، تا در زمان هایی که دانش آموزان از لحاظ روحی و روانی دچار افت می شوند و بتوانند، با ارائه آموزشهای لازم با بیانی شیوا و نافذ دانشآموزان ،را به سوی هدفشان راهنمایی نمایند. در این صورت ممکن است نتوانند با استرس ناشی از محدودیت زمان مقابله نمایند و به دلیل عدم تمرکز حواس و پرش ذهن، موفق به مطالعه با دقت در روزهای پایانی نشوند. البته بحث مطالعه و درس خواندن را نمی توان به یک یا چند روش محدود نمود چرا که ممکن است هر شخص بر مبنای اصول شخصی خود، یک روش خاص را در پیش بگیرد. در هنگام مطالعه صرفا به خواندن هر مبحث و عبور از آن بسنده نکنید، بلکه سعی کنید ذهن خود را با طرح پرسش های مرتبط فعال نگه دارید.

کنید. قدری نفستان را نگه دارید و سپس بازدم خود را به آرامی خارج کنید. روش های مطالعه و برنامه ها و صدای مشاور را میتوانند به صورت ضبط شده برای همیشه نگه بدارند و چند بار گوش کنند تا چیزی از قلم نیفتد. تخمین رتبه قلم چی . لیست ده نفر اول کانون فرهنگی آموزش قلم چی در رشته تجربی کنکور سراسری ۸۷ در زیر موجود است برای مشاهده لیست کامل ۴۵ نفره می توانید به مجله آزمون شماره ۳۲۱ مراجعه کنید. کسرا ملیحی دانش آموز ساروی که رتبه ۶ کنکور سراسری سال جاری را در رشته ریاضی کسب کرد، برنامهریزی دقیق قبلی و پیروی از آن در کنار مطالعه مستمر و ناامید نشدن با وجود تغییر چند باره زمان برگزاری آزمون سراسری را مهمترین علت موفقیتش در کسب چنین رتبهای ارزیابی کرد. بررسی رشد تحصیلی دانش آموزان و آشنایی آنها با شرایط کنکور از تأثیرات مثبت این آزمون ها است.

متاسفانه هم اکنون تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان کنکوری و از اولیای ایشان ،کلاسها و جلسات مشاوره را ،کالایی لوکس و تجملی مینگرند، یعنی آنها ترجیح میدهند هزینههای تحصیلی را برای دبیران و کلاسهای درسی انجام دهند ،اما مشاوره که از اصلی ترین عامل های هدایت در مسیر صحیح است را ،خدماتی لوکس و غیرضروری می پندارند .عموما در فرهنگ ما ایرانیان برای مشاوره ،چه مشاوره تحصیلی و چه مشاوره روانشناسی جایگاه ویژه ای وجود ندارد و این باعث گردیده تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان قوی و ممتاز، با آن که بنیه علمی خوبی دارند ،اما به دلیل عدم هدایت صحیح نتوانند در کنکور بر اساس توانایی های شان نتیجه گیری کنند. با استفاده از تکنیک های تندخوانی مشاوره کنکور تجربی 99 ، علاوه بر آن که زمان مطالعه کمتر می شود تسلط بر روی مباحث افزایش می یابد. خیر، نحوه استفاده شما از مشاوره های کارشناسان بر عهده خودتان است و حق انتخاب گسترده ای برای انجام آن دارید.

می توانید در طرح های مشاوره ای سالانه یا فصلی شرکت کنید. بنابراین آگاهی از شیوه های صحیح برنامه ریزی و مطالعه این درس یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت داوطلبان در کسب نتیجه مطلوب به شمار می رود. که هم حسه بقچه دوستی ای که داوطلبان کنکور دارن رو ارضا میکنه و هم امتحانات دی ماه رو با موفقیت به پایان میرسونه علاوه بر اون تمام مطالب از اول سال دوازدهم دوباره مرور و جمع و جور میشن و فرصت خوبیه تا نقاط ضعف از بین بره… نکات سوالات درست و اشتباه خود را در دفتر خلاصه نویسی یادداشت کنید و حتما سوالاتی را که اشتباه پاسخ داده اید راعلامت بزنید و بعده ها دوباره به آن برگردید. با مطالعه پاسخ نامه نکات جدیدی را که یاد می گیرید حتما در حاشیه کتاب درسی خود یادداشت کنید تا همیشه بتوانید بر آن ها مروری داشته باشید و از ذهنتان پاک نشود. در نهایتT به مرور یادداشت ها و خلاصه نویسی هایی که به هنگام تدریس معلمتان تهیه کرده اید اقدام نمایید. از هر بخش که مطالعه می کنید، سوال طرح کنید و با پاسخ دادن به پرسش ها درک عمیقی از آن موضوع برای خودتان ایجاد نمایید.

سعی کنید بین مطالبی که مطالعه کرده اید و شکل ها ارتباط برقرار نموده و مفهوم مشترک آن ها را استخراج نمایید. سلام مهتاب عزیز. پیشنهاد میکنم از طریق فرم های ارتباط با مشاورین که در سایت قرار گرفته مشخصات و شماره تماس خودتون رو ثبت کنید. گروه دوم داوطلبانی هستند که بنا به دلایل مختلف زمان خود را از دست داده و سطح علمی خوبی برای حل تست های این درس ندارند. به عنوان مثال، اگر دانش آموزی تمایل دارد مبحث تکانه از فیزیک سال دوازدهم را بخواند، باید قبل از آن ،از فیزیک سال دهم قانون پایستگی انرژی را به خوبی به یاد داشته باشد و یا با قوانین جمع و تفریق برداری به خوبی آشنا شده باشد .بناابراین یک مشاور حرفهای با دانستن این نکات باکس های مطالعاتی را به گونه ای تنظیم می نماید ،که دانش آموز در زمان های مورد نیاز بتوانند پیش نیاز ها و هم نیاز های درسی را در دستور کار خود قرار دهند. برترین مشاوران کنکور و برترین مشاوران تجربی و برترین مشاوران پزشکی و برترین مشاوران تحصیلی در ایران ،به هنگام برنامه ریزی ساعت های مطالعاتی دانش آموزان را با ریز جزئیات برای هفته و ماه برنامه ریزی می نمایند.

برنامه ریزی کنکور انسانی مناسب چگونه باید باشد؟ سپس تمام راهکارخای مناسب شعلی و تحصیلی با مشورت با دانش اموز تعیین و مسیر وی مشخص می گردد. پس از این که مشخص کردید چه کتاب هایی برای جمع بندی مناسب تر هستند و مطالعه زیست شناسی را نیز در برنامه روزانه خود گنجاندید، می توانید شروع به جمع بندی کنید. شبیه سازی جلسه امتحان و پاسخ به تعداد معینی از سوالات در یک زمان مشخص در افزایش آمادگی دانش آموزان برای حضور موفق در جلسه امتحان موثر می باشد. مهارت مدیریت زمان می تواند از هدر رفتن زمان و پرداختن بیش از حد به بخش هایی که به نسبت دارای اهمیت کمتری می باشند، جلوگیری شود. نکته : قبولی در رشته های نیمه متمرکز (متمرکز دارای شرایط خاص ) سخت تر از بقیه رشته ها است . از طرفی پدران و مادران همواره انتظار دارند تا فرزندانشان ،ساعتها را صرف مطالعه نمایند .همچنین دانش آموزان نیز از فرسودگی روحی و فشار شدیدی که ،در این سال به آنها وارد میشود همواره گله می نمایندواز سوی دیگر نیز، اولیای مدرسه انتظارات خاص خود را از دانشآموزان دارند. برترین مشاوران تحصیلی ایران، دانش آموزان و خانواده های آنها را صرفاً منبع درآمد خود نمی دانند ،آنها دانش آموز و خانواده آنها را به چشم افرادی که در فشارهای شدید روحی و روانی قرار دارند و نیازمند هدایت و آرامش آنان هستند ،در نظر می گیرند.

مدیر سابق یکی از کانال های تلگرامی کنکور می گوید: چند خط مختلف در اختیار من بود که با همه آنها در تلگرام عضو بودم و هر زمان که نیاز می شد از من می خواستند تا با تلگرام یکی از خطها، متنی حاوی تعریف و ستایش از اساتید مؤسسه کنکوری خود و دی وی دی های آنها بنویسم سپس از آن تصویری تهیه کرده و در کانال مؤسسه بگذارم. یک مشاور خوب کنکور و برترین مشاوران کنکور پزشکی و بهترین مشاوران کنکور تجربی و ریاضی ،به هنگام برنامه ریزی آموزشی و تحصیلی باید به گونه ای برنامه ها را طراحی نمایند که ،کاملاً با شرایط روحی روانی و شرایط خانوادگی و شرایط تحصیلی دانش آموز انطباق داشته باشد ،اگر یک مشاور کنکور برای برنامه ریزی ساعات مطالعاتی بسیار زیادی را در نظر بگیرد ،بگونه ای که خارج از توان دانش پژوه و دانش آموز باشد ،قطعاً این برنامه محکوم به شکست است و پس از عدم توفیق در اجرای آن توسط دانش آموز ممکن است ،دانش آموز دچار سرخوردگی گشته و از ادامه کار ناامید شود .بنابراین به عنوان یکی از اصول مهم و برترین مشاوران کنکور ایران باید به هنگام برنامه ریزی سطح توان دانش آموز را در نظر گرفته و برنامه مطالعاتی را بر اساس واقعیتها تنظیم خواهد نمود و نه بر اساس آرزوهای شخصی خود .به کرات مشاورینی را در این سال ها مشاهده نموده ایم ،که با طراحی برنامه های سنگین و غیر عملی دانشآموزان را در مسیری نادرست هدایت کرده اند .بنابراین تعیین ساعات مطالعه هفتگی دانش آموزان اگر بر اساس توانایی ها و شرایط تحصیلی ایشان نباشد، قطعاً اجرا پذیر نخواهد بود و محکوم به شکست است .طبیعتاً دانش آموزی که تا سال گذشته هیچ مطالعه منظمی را در طول هفته نداشته است با دانش آموزی که روزانه ۷ الی ۸ ساعت بدون حضور مشاور درس می خواند متفاوت است.

فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران اینگونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند. در هیچ از یک از مراحل مطالعاتی خود، بررسی و تجسم شکل ها و تصاویر کتاب درسی را فراموش نکنید. توصیه می شود منابعی انتخاب شوند که دارای نمودارها، تصاویر و اشکال مرتبط باشند تا در تجسم مفاهیم و درک بهتر آن ها کمک نمایند. استفاده از کتاب ها و منابع کمک آموزشی معتبر و استاندارد جهت تکمیل مطالعه و تثبیت دروس بسیار مفید خواهد شماره بهترین مشاور کنکور بود.

در یک تحقیق نشان داده شده بود دانش آموزان در سال کنکوربیش از 140 ساعت را صرف مسیررفت و برگشت و آماده شدن برای رفتن و . راه مقابله با این استرس آماده شدن و یادگیری نحوه صحیح مطالعه هر درس می باشد. با داغ شدن بازار موسسات کنکور و مشاوران تحصیلی در سالهای اخیر سوالات بسیاری در رابطه با وظایف و اهداف مشاوران تحصیلی و موسسات کنکور در ذهن دانش آموزان و والدین ایجاد شده است. بهترین مشاوره های تخصصی کنکور را میتوانید در موسسات تخصصی کنکور داشته باشید. و یا موسسات کنکوری که در زمینه تولید فیلم های آموزشی دروس مختلف ، با جمع بندی مباحث کنکور دانش آموزان زیادی را به سمت خود جذب می کنند.

زیست شناسی یکی از دروس تخصصی رشته علوم تجربی است که دارای ضریب و اهمیت بالایی در امتحانات مدارس و کنکور گروه علوم تجربی می باشد. یکی از عواملی که شانس موفقیت در درس زیست شناسی را بالا می برد، داشتن برنامه مطالعاتی و زمان بندی برای مطالعه هر بخش می باشد. سوم این که تست زنی فرآیندی تکنیکی بوده و داوطلبان باید علاوه بر آن که به طور دقیق مطالب را می خوانند، روش ها و تکنیک های صحیح تست زنی را نیز فرا بگیرند تا بتوانند در زمان تعیین شده به تست ها پاسخ دهند. داوطلبان می بایست جهت تکمیل مطالعه خود از معتبرترین و بهترین منابع کنکور تجربی بهره بگیرند. یکی از افتخارات موسسه کنکور IDN داشتن ده ها رتبه برتر کنکور تکرقمی ، دورقمی و سه رقمی برای دانش آموزان رشته تجربی است. قطعاً این دو دانش آموز شرایط تحصیلی و روحی روانی متفاوتی داشته و استانداردها و حداقل ساعت های مطالعه برای این دو دانش آموز یکسان نخواهد بود .بهترین مشاوران کنکور ایران و بهترین مشاوران کنکور پزشکی و بهترین مشاوران کنکور تجربی و ریاضی میدانند که، برنامه هر دانشآموز باید متفاوت با دانش آموز دیگر باشد و برنامه ریزی ها نباید توسط یک فرمول و یک نسخه یکسان و واحد صورت پذیرد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما