بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

ایشان در برنامه های متعدد تلویزیونی رسانه ملی به عنوان کارشناس آموزشی و کنکور معرفی شدند. انتخاب رشته بسیار مهم و حائز اهمیت در قبولی داوطلب کنکوری میباشد به صورتی که در اکثر مواقع از آن به عنوان غول پایانی نام میبرند. امکان قبولی با نتیجه به ظاهر بد ، در رشته خوب ، با یک انتخاب رشته صحیح کنکور سراسری امکان پذیر است . گوشی موبایل و هر دستگاه دیگری که امکان اتصال به اینترنت را برای شما فراهم میکند، درصورتیکه نزدیک شما باشد به سادگی شما را وسوسه میکند مطالعه را متوقف کرده و سری به شبکههای اجتماعی بزنید یا کمی وبگردی کنید.

برای رتبه برتر شدن شما حدود ۹ الی ۱۲ ماه مطالعه خواهید داشت. اگر شما دانشآموزی در مشهد هستید؛ تنها یکبار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان مشهد و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. که تعداد کل سوالات در کنکور زبان برابر با ۱۷۰ است. زمان کل پاسخ گویی۱۸۰دقیقه معادل ۳ ساعت و می باشد. مشاورین ما همواره بطور جدی پیگیر بهبود وضعیت درسی، اجرای برنامه روزانه و افزایش ساعت مطالعه مفید شما خواهند بود و به تمامی سوالات و نیازهای شما در حیطه درس خواندن و مشاوره کنکور پاسخ خواهند داد. از طرفی سؤال اساسی تر این است که چگونه کیفیت زمان های مطالعه را بالا ببریم. بهترین مشاوران کنکور کسانی هستند که با دانش آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و اهداف صحیحی را برای آینده تحصیلی و شغلی خود معین کنند.

مشاور آموزشی و بهترین مشاوران کنکور ایران نقش عمده ای در خرید کتاب های آموزشی جدید، تجهیزات آزمایشگاهی، نرم افزارهای کامپیوتری و سایر نیازهای ضروری دانشجو دارد. ۳- افرادی که تازه قصد جدی برای خواندن کرده اند و می خواهند برای کنکور بترکانند: توصیه ما این است که این افراد از دروس پایه ای تر شروع کنند. در شبکه های اجتماعی تلگرام و ایستاگرام ما را دنبال کنید و از خدمات مفید و تخصصی رایگان ما مانند جزوات رتبه های برتر کشور در همه درس ها ، نمونه سوالات امتحانی مختلف ، جمع بندی دروس پایه های دهم یازدهم دوازدهم ، مشاوره و برنامه ریزی هم برای کنکور و هم برای تمام پایه های تحصیلی ، تدریس های اساتید درجه ۱ کشور، اخبارکنکور و … مشاوره تحصیلی پایه و اساس محکمی برای مشاوره شغلی محسوب میشود. هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در خرم آباد و همچنین کمک مشاور میباشد. زمانی که برنامه درسی روزانه و هفتگی خود را اجرا و در دفتر برنامه ریزی ثبت کنید، انگیزه خیلی بیشتری برای ادامه راه خواهید داشت و احساس می کنید به هدف نهایی خود و رسیدن به رتبه برتر کنکور یک قدم نزدیکتر شدهاید.

برای چنین مسیری شما نیاز به یک برنامه ریزی اصولی و حرفهای خواهید داشت. اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی گرگان استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ پس باید نسبت به رتبه کسب شده و وضعیت حال که حاصل تلاش گذشته داوطلب می باشد ، دید منطقی داشت و انتظار معجزه از مشاوره انتخاب رشته کنکور نداشت. از آن جایی که استفاده از منابع کمک آموزشی متعدد تنها باعث آشفتگی ذهن شما خواهد شد، بنابراین توصیه می شود که پس از تسلط کامل بر مباحث کتاب درسی، با استفاده از یک منبع کمک آموزشی مناسب، مطالب خوانده شده را در ذهنتان تثبیت نمایید. پس به جدول های زیر با دقت توجه کنید و اهمیت هر یک از مباحث را در نظر داشته باشید.

یعنی از بین 150 حق انتخاب آن رشته هایی که علاقه دارید را بدون در نظر گرفتن شانس قبولی از علاقه بیشتر چینش کنید. نقش یک مشاور خوب در این مسیر مشخص است ، از بین این انتخاب ها قرار است بهترین ها را برای شما در 150 کد رشته چینش کند. مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری هم برای داوطلبان با رتبه مناسب و هم دیگر داوطلب های کنکور اهمیت فراوانی دارد چراکه وقتی یک داوطلب مجاز به انتخاب رشته کنکور می شود یعنی به او فرصت داده شده است که شناس خود را برای قبولی در رشته های مختلف امتحان کند و یک مشاور با تجربه می تواند او را در این مسیر یاری کند. شبیه سازی فضای امتحان و انجام دوره ای آزمون ها در این مرکز به طور منظم انجام می گیرد و شانس خوبی برای تست و خودآزمایی دانش آموز مهیا می کند . در این گونه از مشاوره انتخاب رشته، مشاوره بعد از گرفتن تست تیپ شخصیتی تواناییها و ویژگیهای اخلاقی شما را شناسایی میکند. در هنگام برنامه ریزی برای مطالعه حتماً از جدول زیر رشته های مورد نظر را بررسی و دروس با اهمیت تر را شناسایی نمایید. مطالعه متمرکز یعنی در هنگام مطالعه عواملی که باعث حواس پرتی و عدم تمرکز شما می شوند را کنار بگذارید.

هرگز رفتار وسواس گونه در مطالعه نداشته باشید زیرا بسیاری از داوطلبان در حین مطالعه چندین بار به عقب برمیگردند که این کار فقط سرعت مطالعه را کاهش می دهد که به هیچ عنوان توصیه نمی شود. براساس انتخاب رشته رتبههای ۱ تا ۱۰۰۰ کنکور سراسری گروه زبان بین سالهای ۹۱ تا ۹۸ می توان ۴ رشته دانشگاهی زیر را به میتوان به عنوان پر طرفدارین رشتههای گروه زبان معرفی کرد. در بخش معرفی بهترین مشاوره کنکور ریاضی شهرکرد؛ باید به این موضوع اشاره کنم که بسیاری از دانش آموزان خود را بی نیاز از مشاوره گرفتن می دانند و ترجیح می دهند که خودشان با آزمون و خطا راه درست و تکنیک های درست را پیدا کنند اما فراموش نکنید که آزمون و خطا فرصت های زیادی را از شما می گیرد. براساس انتخاب رشته رتبههای ۱ تا ۱۰۰۰ کنکور سراسری رشته زبان بین سال های ۹۱ تا ۹۸ میتوان شهرهای زیر را به عنوان پرطرفدارترین شهرهای تحصیلی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور زبان معرفی نمود. مشاورین ما به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدها افسوس نخورید.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما