بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

از آنجایی که ممکن است شما در شهری باشید که افراد مشاور در آنجا حضور نداشته باشند، شما می توانید تنها از طریق تماس تلفنی با تعداد زیادی از افراد که در زمینه درس های مختلف مشاوره می دهند ارتباط برقرار کنید. یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در گرگان پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در گرگان را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید! نه تنها رتبه ۱ نمی شین، بلکه رتبه ۱ملیون هم نمی شین. پس طبیعتاً بودن سر صحنه «لاتاری» نه تنها برای من ترسناک نبود، بلکه اعتماد به نفس من را برای فیلمسازی و کارگردانی دو چندان کرد. گفت: نه! منظورم اینه که واسه اینده ات داری چکار میکنی! چنین شد و نهایتاً همکاری ما شکل گرفت. ادبیات در کنکور باید به شکل موضوعی مطالعه شود.

در این مقاله در ابتدا ویژگی هایی که باید یک مشاور داشته باشد را بیان کرده و سپس به یک نمونه موفق از مشاور تحصیلی اشاره خواهیم کرد. در ابتدا به بودجه بندی دروس تخصصی می پردازیم و در ادامه بودجه بندی دروس عمومی ذکر خواهد شد. توجه داشته باشید پیشنهاد می کنیم ابتدا از یک رشته مثلا ریاضی فعالیت را آغاز کنید. نظرسنجی ها نشان می دهد که حاصل تلاش دکتر لهرابی این مشاور ، کسب چند رتبه دو رقمی و سه رقمی و چندین قبولی در رشته های خوب دانشگاه های برتر است. نظرسنجی های صورت گرفته نشان می دهد که اغلب رتبه های برتر این مشاور تحصیلی را رتبه های سه رقمی تشکیل می دهند هرچند تعدادی از شاگردان او موفق به کسب رتبه های دو رقمی نیز شده اند. بعضی از بچهها فک می کنن آقا اگه بریم برنامه کنکور رتبه ۱ رو بگیریم و طبق همون بخونیم، ۱۰۰% رتبه ۱ میشیم. بریم سراغ داوطلبایی که دیگه از عید موتورشون روشن میشه و میخوان شروع کنن که اینا باید یکسری مباحث رو برای خوندن و تسلط انتخاب کنن که این ها هم داوطلب به داوطلب متفاوته اما سعی کردیم به تفضیل داخل این مقاله زیر یکسری مباحث زود بازده پرتست و کم حجم رو به همراه روش مطالعه ام پی تری یا چریکی بگیم میتونید با کلیک اونو داشته باشید.

اگر مشاور شما بی نظم است و بموقع در جلسات حاضر نمی شود ، باید به دنبال جایگزین باشید. به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در گرگان توجه داشته باشید. این ویژگی مهم از لحن صحبت هایی که مشاور با شما انجام میده کاملا مشخص هست. یک مشاوره تحصیلی کنکور حرفه ای باید نحوه بهترین مشاور کنکور قائمشهر برنامه ریزی دروس، زمانبندی حرفه ای، نحوه مطالعه و مرور کتب و چگونگی شروع مطالعه دروس را به دانش آموز خود یاد بدهد. آیا هر دانش آموز و داوطلبی به مشاور و برنامه ریز کنکور نیاز دارد؟ ولی مشاورای امروزه حتما باید این دید و بینش اینکه مهارت کنکور، را چطور کسب کنند به دانش آموز بدهند. داوطلبان متقاضی این رشته با شرکت در آزمون سراسری و کسب رتبه قابلقبول برای این رشته میتوانند هنگام انتخاب رشته، رشته علوم مهندسی را برای ادامهٔ تحصیل خود انتخاب کنند. مثلا کسی که میخواد رشته حقوق بره زیر گروه یک میشه و نیازه که عربی بهتری داشته باشه، پس من مشاور کنکور انسانی باید بهش کتابی معرفی کنم که این خصوصیت رو داشته باشه و گرنه که هیچی!

چرا که مشاوران تحصیلی این مؤسسه اگرچه روانشناس نیستند، اما ساعتها کارگاه روانشناسی رو زیر نظر دکتر علی میرصادقی، روانشناس برجسته کشور و شبکههای صدا و سیما، گذروندند. سال ۹۶:منطقه ۱۰۲۷ و ۹۹۶ زیر گروه یک. اما سومین ،موردی که مورد اتفاق و اجماع بهترین مشاور های کنکور تجربی و بهترین مشاوره های کنکور ریاضی بود می توان به زدن مجموعه تست های کنکور سنوات گذشته در دوران جمع بندی اشاره نمود به عقیده برترین مشاورین کنکور ایران است آن است که، دانش آموزان کنکوری باید از تاریخ ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه، در بازه های زمانی ۴ روز یکبار یک پکیج و یک مجموعه کامل، از کنکور سنوات گذشته را از خود آزمون بگیرند، یعنی به عنوان مثال ،روز ۱۶ اردیبهشت ماه کنکور سال ۹۸ را در تایم قانونی از خود آزمون بگیرند، سپس سه روز را به آنالیز و بررسی و رفع اشکال سوالات کنکور اختصاص دهند و مجدداً سه روز بعدی همین کار را تکرار نمایند و کنکور دیگری را آنالیز و بررسی نموده و این کار را به مدت دو ماه به صورت پیوسته انجام دهند. بنابراین روش های جمع بندی برای دوران کنکور با روشهای جمع بندی برای امتحانات مدرسه کاملاً متفاوت میباشد .دومین، موردی که مورد اتفاق و اجماع بین بهترین در ایران و بهترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور پزشکی و بهترین مشاوران کنکور ریاضی قرار داشت شروع دوران جمع بندی در بازه زمانی دو ماه قبل از کنکور است به عقیده برترین مشاورین کنکور ایران برای جمع بندی کنکور، دستکم به یک بازه زمانی دو ماهه نیاز است این در حالی است که، همین موضوع در خصوص امتحانات مدرسه شاید تنها دو الی سه هفته باشد.بنابراین برخلاف امتحانات مدرسه که دانشآموزان در یک بازه دو الی سه هفته ای می توانند جمع بندی مناسبی را انجام دهند، در کنکور دستکم به ۶۰ روز زمان برای یک جمع بندی خوب و جامع نیاز است.

رعایت انصاف در ارزشیابی ها: دانش آموزان به اظهار نظر معلم در مورد خود، خیلی اهمیت می دهند و چنانچه ارزشیابی معلم منصفانه نباشد، موجب کینه و دشمنی و در نتیجه دوری گزیدن برخی از دانش آموزان از معلم می گردد، که این حالات عاطفی، ثمرات بدی در پی خواهد داشت. چیزی که تا پایان پروژه وجود داشت. آموزشگاه و کلاس کنکور ها امر آموزش دروس ابتدایی تا دانشگاهی را دارند و حتی در مراکز علمی بزرگسالان برگزاری دوره های تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری نیز انجام میشود. قبولی پزشکی مقطع دکتری عمومی،دانشگاه علوم پزشکی کرمان . برای قبولی در کنکور تجربی باید شرایط حال حاضر و گذشته فرد در نظر گرفته شود.

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در گرگان شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان گرگان کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در گرگانه خود فکر نمایید. ، شماره مشاوره تحصیلی در گرگان چند است؟ عزیزانی که در سایر شهرهای ایران (بجزشهرکرد اصفهان تهران و..) نیز قرار دارند میتوانند برنامه ریزی خود را تحت نظارت مستقیم بهترین مشاورهای تحصیلی دکتر لهرابی، بصورت تلفنی و آنلاین دریافت نمایند. اما سوال بعدی دانش پژوهان از بهترین مشاور های کنکور ایران و بهترین مشاوره های کنکور تهران آن است که ،بهترین کتاب و بهترین منبع برای دوران جمع بندی کدام است ؟ یکی از چالش های دانش آموزان پایه های مختلف این است که نمی توانند برنامه ریزی مناسبی داشته باشند تا هم زمان کافی برای استراحت و هم زنان کافی برای انجام تکالیف و خواندن درس های خودشان داشته باشند. من آن روز حتی نمیدانستم فیلم چه موضوعی دارد، داستان آن تاریخی است یا در زمان حال رویدادی را جلو میبرد.

محدودیتی در زمان تماس وجود ندارد و مشاوران در تمام ساعات روز از 8 صبح تا 12 شب آنلاین و آماده خدمت رسانی هستند. به هرحال قرار نیست که شما تا آخر عمرتان برای کنکور بخوانید! در مصاحبه با بهترین مشاوره کنکور ایران در بهترین موسسه مشاوره کنکور و بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور در تهران در خصوص روش های تستی و تشریحی و تفاوت آنها و فی سوال پرسیدیم پاسخهای جالبی را از ایشان دریافت کردیم ،برترین مشاوران کنکور ایران معتقدند بهترین منبع و اولین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان جزوات دبیران مرجع و برتر ایران است . دیدن کتاب های قطورتر و ورق زدن آنها اولین باری است که دانش آموزان را از پایه دهم میترساند. دانش آموزان عزیز شهرکردی اصفهانی شیرازی تهرانی مشهدی تبریزی اهوازی قمی جهت دریافت مشاوره میتوانند هم بصورت حضوری در دفتر مرکزی موسسه دکتر لهرابی و هم بصورت غیرحضوری و آنلاین از خدمات مشاوره و برنامه ریزی دکتر لهرابی استفاده نمایند. بسیاری از مجموعههای فعال در زمینه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور به دلیل تغییرات صورت گرفته در کنکور سراسری و سختتر شدن سوالات کنکور، خدمات دیگری را نیز منحصراً به متقاضیان شرکت در کنکور سراسری ارائه میدهند و داوطلبان میتوانند بر اساس شرایط مالی و اهداف خود از این خدمات برای کسب رتبههای درخشان در کنکور استفاده نمایند.

او که روزی رتبه 8 کنکور سراسری شده است، علت انتخاب رشته کارگردانی سینما Cinema را علاقهای میداند که از کودکی و نوجوانی به آن پیدا کرده است. جلو تر میرویم، شما همراه سایر اعضای انجمن علمی سینما تصمیم میگیرید نشستی را پیرامون فیلم سینمایی Movie «ماجرای نیمروز» در دانشکده سینما و تئاتر برگزار کنید. از طرفی هم برای مرور مراجعه به این نکات راحت تر از مراجعه به خلاصه ها خواهد بود. ولی من هرروز شاد تر از دیروز به تلاشم ادامه میدادم و حتی یک ذره احساس تنفرنداشتم نسبت به کنکور و به سخت شدن سوال ها تواین سال ها و به کتاب ها .و هر کتاب رو با حرص و طمع برای یادگیری مطلب جدید؛باز میکردم میخوندم . تمرینات من با آقای امینی آغاز شد که البته در ادامه امیر حسین هاشمی هم برای کمک به من به برخی تمرینها ملحق شد. اگر شما داوطلب کنکور میباشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی مشهد به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در مشهد تضمین نمایید.

برترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی و قویترین مشاوران کنکور ایران در بهترین موسسه مشاوره کنکور معتقدند پس از مطالعه جزوات دبیران برند و پس از حل کردن سوالات و تمرینات کتاب درسی وقت آن است که با تست حل کردن خود را محک بزنید برای حل تست بهتر است کار تست زنی را از سوالات کنکور سنوات گذشته آغاز کنید، سوالات کنکور سنوات گذشته در کتاب های میکرو طبقه بندی گاج موجود است که پس از تست زنی از این منبع می توانید تست های تالیفی این کتاب را نیز بررسی و حل نمایید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در مشهد ارائه خدمات خواهند نمود.

برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در مشهد اشاره نمود. ولی بعد از فرصت انتخاب رشته چه حرف همسایه و زن عمو و… باشد و چه حرف رئیس سنجش باشد؛چه دلسوزانه باشد و چه از روی کنایه باشد؛هیچ چیزی را تغییر نمیدهد. اما پاسخ برترین مشاوران کنکور ایران به این پرسش آن است که مطالعه خلاصه نکات و حل مجدد تست هایی که قبلاً علامت زده اید، هیچ گونه تضاد و منافاتی با روش جمع بندی چهار روز یکبار ندارد .یعنی شما هر چهار روز یک بار یک مجموعه از کنکورهای سنوات گذشته را امتحان خواهید داد و در فاصله نیمروز های مابین دو آزمون اجازه دارید علاوه بر ،آنالیز و رفع اشکال سوالات آزمون به سراغ خلاصه نکات خود رفته و سوالات علامت زده خود را نیز بررسی نماید .بنابراین این دو موضوع به هیچ عنوان در تقابل با یکدیگر نیستند و حتی انجام دادن این دو کار به صورت همزمان بسیار می تواند مفید باشد، اما پرسش بعدی دانش پژوهان از بهترین مشاور کنکور پزشکی و از بهترین مشاور کنکور تجربی و از بهترین مشاور کنکور ریاضی ایران آن است که ،آیا کار کردن بر روی کنکور های سنوات گذشته در دوران جمع بندی کافی است و یا آن که نیاز است از تست های تالیفی نیز استفاده شود ؟

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما