بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

بهترین موسسه کنکور: عنوانی است که برای خیلی از موسسات در نظر گرفته می شود ولی پارامتر تعیین کننده، همان کیفیت آموزش و راهکارهای مناسب است که ما خود را متعهد به انتخاب اساتید صاحب فن کرده است. توجه داشت باشید که خط کشیدن زیر نکات مهم، هایلایت کردن و حتی تعیین رنگهایی برای خودتان برای مشخص کردن درجهی اهمیت و اولولیت نکات هم خیلی مهم است و سرعت مرور شما را بالاتر میبرد. بر اساس آنچه در بالا گفته شد میتوان انتظار داشت که بخش عمده یا تقریباً همهی داوطلبان کنکور زبان را داوطلبان سایر رشتهها تشکیل میدهند. کلید اصلی هر دو شیوهی بالا در داشتن استمرار و مداومت در مطالعه لغات است. منتها داشتن تداوم و استمرار اهمیت زیادی دارد. سعی کنید زمان خود را برای هر درس متناسب با بودجهبندی و اهمیت موضوع و همچنین توانایی و استعداد خود برنامهریزی کنید. بودجهبندی یعنی اینکه شما بدانید از چه کتابهایی، از کدام دروس پایههای نهم تا دوازدهم و همچنین از هر کدام از سرفصلها چه تعداد سوال در کنکور زبان طرح می شود.

اما قبل از اینکه بخواهیم وارد مبحث مشاوره کنکور زبان ۹۹ شویم اجازه دهید کمی با ماهیت کنکور زبان آشنا شویم. کنکور شناور به کنکورهایی گفته میشود که برای شرکت در آن همهی گروههای آزمایشی کنکور اجازه شرکت در آن را دارند. یک بهترین مشاوران کنکور خوب به مراجعان اجازه می دهد تا در جلسات خود احساس راحتی کنند و در دسترس است. تا اینجا گفتیم که هدفتان را باید به صورت روشن مشخص کنید. در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید. تلفن تماس: ۳۴۲۳۳۳۷۳ – ۳۴۲۳۳۳۸۳ – – ۰۹۱۹۹۱۷۰۹۷۶ ویژگی های برتر کلاس های کنکور فرزانه ۲۰ ارائه برنامه ی مطالعاتی: ارایه ی برنامه ی مدون که توسط استاد هر درس تنظیم می شود. موسسه کنکور آسان است با کمک های استاد احمدی عزیز و مهندس محمد رضا بهمرام برای داوطلبین کنکور تجربی که از زمان باقیمانده تا کنکور سراسری استفاده چندانی از زمان نبرده اند. تا بتوانید مدت زمان باقیمانده تا کنکور را بهتر مدیریت کنید. بعد از افزایش سهم تستزنی در سرفصلها و مباحث مختلف کنکور زبان، دیگر زمان آزمودن خود در آزمونهایی شبیه و نزدیک به کنکور است. تستزنی در مراحل مختلف و در مباحث مختلف به شما کمک میکند به ارزیابی خوبی از وضعیت خود برسید.

تستزنی یک مبحث خاص به شما اعتماد به نفس کاذب میدهد و نمیتوانید به ارزیابی درستی از خودتان برسید. شما با مرور و جمعبندی میتوانید در وهلهی اول داشته و دانستههای خودتان را تثبیت کنید. اونهایی که بعد از شروع نیمسال اول تازه به فکر میفتن بهتره که از خیر یکسری مباحث خصوصا از پایه بگذرن راهبرد ریزی اینطور داوطلباهم تخصصیه و بهتره با نظر مستقیم یک مشاور باشه. برای ارتباط با مشاور ارشد این مجموعه جهت فعالیت در این زمینه می توانید وارد صفحه شماره تماس با حرف آخر شوید. مشاوران نظام وظیفه آویژه در تماس باشید. برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است ( مخصوص نظام جدید) آماده کرده اند که با اجرای این برنامه ، پس از ۷۷ روز ۹۰ درصد منابع کنکور را ، کاملا مطالعه خواهید کرد. همچنین هزینه ها کاملا منصفانه بوده و قسط بندی شده اند. رشته هایی که در موسسه 3گام می توانید به صورت کاملا تخصصی مشاوره کنکور ارشد در آن ها دریافت کنید به شرح زیر است. مثلا این که قصد تحصیل در چه رشته و چه دانشگاهی را دارد؟ بلکه عملکرد و نتایج است که اهمیت دارد.

پس به جدول های زیر با دقت توجه کنید و اهمیت هر یک از مباحث را در نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که برخی از زمان اهمیت بیشتری برای یادگیری و تسلط بر مباحث دارند. برترین مشاور کنکور باید به دانش آموزان و دانشجویان خود توجه کامل داشته باشد، بنابراین شما نه تنها باید حرف های او را بشنوید، بلکه باید به طور کامل به او گوش دهید. بعدش بیایید اعلام کنید که من قراره این دروس رو بیشتر کار کنم و بنابراین نیازه که کتاب کارم تست های بیشتری داشته باشه. قطع به یقین همه ی دروس به یک سبک مطالعه نمی شوند ، ممکن است از درسی به صورت ترکیبی سوال مطرح شود بنابراین باید به صورت ترکیبی نیز مطالعه شود و یا ممکن است سوالات مفهومی باشد که در این حالت نیز نحوه مطالعه متفاوت است : زیست شناسی : از درس زیست شناسی 55 سوال مطرح می شود که شامل ژنتیک ، بخش گیاهی ، بخش جانوری و … آیا در مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان در مشهد برنامه ریزی درسی نیز انجام می گیرد ؟

ولی بعضی از افراد هم هستند که می توانند قسمتی از هر روز را به درسی اختصاص دهند و به خوبی از عهده خواندن آن بر بیایند و تمرکز خود را هم از دست ندهند. همان طورکه در دفترچههای انتخاب رشته دیده میشود کنکور زبانهای خارجه به زبانهای مختلف جهان، خصوصاً زبانهایی که کاربرد بیشتری در جهان دارند اختصاص داده شده است. در ماههای پایانی منتهی به کنکور خصوصاً بعد از عید نوروز را به مرور و جمعبندی اختصاص دهید. در کنکور سراسری 1401، میزان 30 درصد ظرفیت پذیرش رشته های دندان پزشکی، پزشکی، داروسازی و چند رشته دیگر مرتبط با پزشکی به داوطلبان بومی استانی و شهری اختصاص داده می شود. علاوهبراین زمانی را هم باید برای یادگیری نکات دستوری، یادگیری لغات و افزایش توانایی خواندن، درک مطلب و تستزنی اختصاص دهید. با توجه به اینکه زبان خارجه انتخابی برای اکثر شرکتکنندگان کنکور انگلیسی است، شما می توانید به هنگام آماده شدن برای کنکور اصلی خود، هم برای تسلط بیشتر و هم برای افزایش تواناییهای خود، منابع مربوط به کنکور زبان را هم تهیه کرده و مطالعه کنید. کتاب سه سطحی قلمچی، ۴ تا جلد داره که ۳ جلدش مربوط میشه به تک پایه های دهم تا دوازدهم به صورت جداگونه و ۱ جلدش هم اومده و برای جمع بندی پایه، دهم و یازدهم رو با همدیگه کار کرده که شامل ۸۰۰ تا سوال میشه.

سعی کنید تستزنیها مخصوصاً در دوران جمعبندی بعد از کنکور مربوط به یک مبحث خاص نباشد و از پراکندگی خوبی برخوردار باشد. اما بعد از عید شما باید تمرکز خود را بر روی تسلط بر مطالب بگذارید و هر آنچه را که یاد گرفتهاید مرور و جمع بندی کنید. برای افزایش تسلط بر زبان دیدن فیلمهای انگلیسی با زیرنویس انگلیسی ( یا هر زبان دیگری با زیرنویس همان زبان) شما را در خواندن متون انگلیسی کمک زیادی میکند. اگر فیلمی که برای تفریح انتخاب کردهاید به زبان اصلی و با زیرنویس همان زبان باشد، میتواند به یادگیری زبان هم کمک کند و شما برای درس زبان هم آوردهای داشته باشید. یک کد اخلاقی وجود دارد که همه متخصصان سلامت روان باید به آن پایبند باشند و خدمات حرفه ای و با کیفیت را تضمین می کند. در چند سال اخیر زمینهها و فرصتهای شغلی خوبی برای افراد مسلط به زبان خارجه فراهم شده و خصوصاً در زمینهی گردشگری حرفهای زیادی برای گفتن وجود دارد. این افراد خصوصاً اگر پیشینهی مناسبی در زبان نداشته باشند با مشکلات بیشتری مواجه میشوند. این تصور باعث میشود تا هیچ جایی برای استراحت و تفریح داوطلب در نظر گرفته نشود. بهترین راه برای حل مشکلات شما این است که از یک مشاوره کنکور کمک بگیرید.

اگر یک داوطلب بدون کمک یک راهنما و و مشاوره قدم در این مسیر بگذارد ممکن است به علت نداشتن شناخت و اگاهی از پستی بلندی های مسیر ، راه را اشتباه رفته و به مقصد دل خواه نرسد. مرکز مشاوره تحصیلی توکان فقط برای مشاوره تحصیلی راه اندازی نشده است و خدمات مختلف و متنوع دیگری را در راستای کنکور به دانش آموزان کنکوری ارائه می کند. به عنوان مثال یکی از دغدغههایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی گرگان دارند را میتوان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. بالطبع زبان انگلیسی به عنوان زبان بینالمللی و پرکاربردترین زبان با اقبال بیشتری روبهرو است. زبانهای عربی، آلمانی، اسپانیایی، روسی و حتی چینی در سالهای اخیر با اقبال بیشتری روبهرو بودهاند. حتی زبان روسی هم به همین دلیل برای خود جا باز کرده است. دروسی که در آنها ضعیف هستید را شناسایی کنید و برای نقاط ضعف و قوت خود بهتر تصمیمگیری کنید. سپس امکان اصلاح، تقویت و پوشاندن نقاط ضعف نیز فراهم میشود.

به عنوان مثال میتوانید برای یک سال پایانی که حساسیت بیشتری دارد و داوطلبان نیز معمولاً با توان و تمرکز بیشتری برای کنکور تلاش میکنند، هفتهای نیمروز را برای استراحت کنار بگذارید و با دوستان یا خانواده تفریح کنید. با توجه به اینکه کنکور زبان به نوعی یک کنکور فرعی و جانبی در کنار سایر کنکورها شناخته میشود، لذا معمولاً اکثر شرکتکنندگان آن تمرکز و هدف اصلیشان را برای قبولی در آن نمیگذارند. پس باید حتماً چه در خواندن دروس (توجه به ضریب درسها در زیرگروه های مختلف) و چه در خواندن مباحث هر یک از دروس (تکرار مباحث کنکور در سالهای گذشته) باید اولویت بندی کنید. در حال حاضر نیز باتوجهبه افزایش جمعیت و نیاز بیشتر به محصولات حاصل از کشاورزی و بروز بیآبیها و خشکسالی بیش از گذشته به متخصصین این حوزه نیاز است. شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان مشهد در سالهای گذشته نتوانستهاند موفقیت مطلوب را کسب نمایند.

مهندس به فردی گفته میشود که بهصورت خلاقانه از اصول علمی استفاده کند و با آگاهی کامل از طراحیها و پیشبینی عملکرد آنها در شرایطی خاص به طراحی و توسعه بپردازد. بهترین مشاوران کنکور متخصصی است که آموزش دیده است تا ابزارهای لازم برای بهبود بهزیستی روانشناختی دانش آموزان و دانشجویان را فراهم کند. اما بهترین مشاوران کنکور یا مشاور مدرسه باید شرایط را درک کند و حتی اگر با شیوه رفتار یا تفکر دانش آموزان و دانشجویان موافق نباشد، هرگز نباید نظر خود را تحمیل کند. پیگیر شماست و اگر ببیند انگیزه تان پایین آمده روش های مختلفی را برای بازگرداندن روحیه شما انجام خواهد داد.بهترین مشاور کنکور شما را تا رسیدن به مقصد همراهی میکند و تنهایتان نمی گذارد. برای درک واقعیت فعلی، برترین مشاور کنکور باید دائماً دانش خود را به روز کند. در ادامه برای روشن شدن موضوع به تشریح وظایف بهترین مشاور کنکور تجربی می پردازیم.

علت این موضوع عدم شناخت تکنیک ها و شیوه های تست زنی است. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در مشهد، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند. چرا دکتر لهرابی بهترین مشاور هارو داره؟ مشاور تحصیلی با تکیه بر تجارب و دانش بالای خود می تواند در کلیه زمینه های این چنینی به راهنمایی دانش آموزان بپردازند. مسئولیت اجتماعی بهترین مشاوران کنکور او را موظف می کند که به کرامت دانش آموزان و دانشجویان خود احترام بگذارد و حقوق اساسی بشر را حفظ و حمایت کند. علاوه بر این، بهترین مشاوران کنکور نباید مدام دانش آموزان و دانشجویان خود را در طول جلسه قطع کند ، زیرا حفظ ارتباط برترین مشاور کنکور و دانش آموزان و دانشجویان مثبت نیست. سومین موردی که در بحث مشاوره انتخاب رشته کنکور ، یک مشاور انتخاب رشته کنکور و داوطلب کنکوری باید در رابطه با آن بداند چیستی رشته های متمرکز و نیمه متمرکز (متمرکز دارای شرایط خاص) است . اگر به این دو مورد تجربه را نیز اضافه کنیم خروجی اگر یک انتخاب رشته ایده آل هم نباشد چیزی نزدیک به انتخاب رشته خوب و موفق می شود.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما