بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

ما در گروه آموزشی برنا میخواهیم با معرفی بهترین مشاور کنکور تجربی مشهد این ترس رو از شما دور کنیم. بنابراین موفقیت در رشته و دانشگاه محبوب شما دور از دسترس و انتظار نیست. چه چیزی از این بهتر که با فردی مشاوره کنید که خود تمام مسیر برای موفقیت در کنکور را به بهترین نحو طی کرده است. چگونه ریاضی کنکور را شیرین کنیم؟ ابتدا به بررسی و معرفی وظایف مشاوره تحصیلی کنکور تجربی ، ریاضی و انسانی حرفه ای می پردازیم. اما به راستی مشاوران کنکور چه می کنند؟ برای دریافت مشاوره کنکور ریاضی 1401 چه زمانی می توانیم مراجعه نماییم؟ این افراد جزو دانشجویان رشته های مهندسی دانشگاه شریف بوده و جزو ۵۰۰ نفر اول کنکور هستند. با خدمات مشاوره کنکور ریاضی، علاوه بر برنامه ریزی درسی حرفه ای و دقیق، ارزیابی مستمر، دستیابی به بهترین منابع کمک آموزشی و جزوات قوی، از آینده شغلی انواع رشته های تحصیلی مهندسی و علوم پایه آگاه شوید. آقای راد از مسئولین مدارس استعدادهای درخشان می گوید:« سیّد امیر دیبازر نتوانسته است خود را با فضای جدید حاکم بر کنکور تطبیق دهد. مهندس پوردستمالچی از اوایل دهه هشتاد شمسی فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی آغاز کرده است. مطالعه برای کنکور تجربی از چه زمانی باید آغاز شود؟

استرس اصلیترین عاملی است که در نتیجه کنکور تأثیر چشمگیری دارد که اگر مشاور کنکور برای کاهش این استرس شما را یاری دهد قطعا نتیجه ای بهتر از تصور خودتان در کنکور خواهید داشت. اگر دانش آموز به تمامی دروس پایه علاقه داشته و آنها را بطور مناسب مطالعه نماید و پایه ی خود را قوی کند, قطعا نتیجه ی بهتری خواهد داشت. مشاوری که انتخاب می کنید، باید تمامی سوالات را ریز به ریز تحلیل کرده و تسلط کاملی روی سوالات تکراری و یا مشابه داشته باشد. روش دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنکور به انتخاب خود شماست و می توانید بین روش های مختلف یعنی مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره آنلاین تحصیلی (مشاوره تحصیلی در تلگرام یا واتساپ)، ارسال پیامک و … با مطالعه ی این مقاله می توانید اطلاعات بسیارجامعی در مورد ویژگی های یک مشاور کنکور تجربی ,کسب کنید وبا دانستن این ویژگی ها بهترین مشاور را انتخاب کنید. هر یک از مراکز مشاوره، لیستی از مشاوران مختلف دارند که با توجه به این لیست می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین با انتخاب از لیست مشاوران برتر کنکور کشور آن را انتخاب نمایید.

یکی از محاسن بزرگ شرکت در کنکورهای آزمایشی به خصوص کنکور قلم چی وجود دارد، جامعه شرکت کنندگان آن است. از میان تعداد زیاد شرکت کنندگان کنکور تجربی تنها اندکی موفق به کسب رتبه های برتر می شوند. به خاطر داشته باشید که داشتن چندین کتاب متنوع، به معنای موفقیت تضمینی در کنکور نیست. مطالعه صرف موجب موفقیت نخواهد شد، آیا شما با درس خواندن با ساعت مطالعه بالا اصولی به روش رتبه های برتر آشنا هستید؟ یک برنامه ریز و مشاور کنکور خوب باید اصولی را که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید به شما آموزش دهد و بر اجرای این موارد نظارت داشته باشد، از جمله تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون های آزمایشی، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و … او باید مسلط به برنامهریزی کنکوری باشد و آنقدر در این زمینه تجربهٔ کافی و مفید داشته باشد که کاملاً مهارت ایجاد توأم انگیزه و برنامهریزی اصولی و حرفه ای برای هر تیپ داوطلب کنکوری را داشته باشد. بهترین مشاورن کنکور به دانش آموزان خود انگیزه می دهند، آنها را تشویق می کنند تا قدم های محکم تری بردارند و به برتری های خوبی در سطح علمی و تجربی دست پیدا کنند.

بهترین مشاوران کنکور چه کسانی هستند؟ اگر از شما سوال شود که قیمت یک سال از عمرتان، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر است، پاسخ شما چه مبلغی خواهد بود؟ جلد اول این کتاب بانک تست و پاسخ تشریحی است و در جلد دوم درسنامه های پیشرفته برای کسب درصد بالای شیمی کنکور ارائه شده است. با شرکت در یک جلسه رایگان مشاوره، پاسخ بسیاری از سوالاتتان را دریافت خواهید کرد و در آخر متوجه خواهید شد که آیا مشاور مد نظرتان، پاسخگوی نیازتان هست یا نه! معمولا به اجبار یا توصیه خانواده مشاوره کنکور میگیرن. بنابراین می توان به این فرد به عنوان یک مشاور کنکور خوب اعتماد نمود. بدین ترتیب ممکن است علاوه بر صرف هزینه های هنگفت برای داشتن یک مشاور خوب به نتیجه لازم دست پیدا نکنند. حتی اگر با افراد موفق نیز مشورت کنید حتما آنها به شما خواهند گفت که برای مدت زمانی ناامید شده اند و دست از تلاش بر داشته اند اما آنچه مهم است تلاش کردند دوباره برای طی مسیر خواهد بود.

مشاور کنکور باید در همون جلسات اولی که به ایشون مراجعه میکنن تمامی ویژگیهای داوطلب رو مورد ارزیابی قرار بده و با پرسیدن سوالات متفاوت نسبت به وضعیت تحصیلی شما دید کاملی به دست بیاره. از طرف دیگر، معمولا تمامی کتاب های مورد نیاز کنکور، از یک انتشاراتی خاص تهیه نمی شود. از دیگر وظایف یک مشاور تحصیلی کنکور، معرفی منابع آزمون مناسب، کتب کمک آموزشی، شرکت در آزمون های آزمایشی، تهیه جزوات برتر و قوی، نحوه تست زدن در آزمون و رعایت اصول مهم در حین امتحان است. لازمه ی موفقیت در کنکور، بالا بودن ساعت مطالعاتی دانش آموز نیست. در اصل دندانپزشکی خوانده ولی در زمینه موفقیت و مشاوره کنکور فعالیت دارد. حال به بررسی ویژگی ها و خصوصیات یک مشاور برتر کنکور می پردازیم. از این رو در این مبحث به بررسی وظایف، ویژگی ها، خصوصیات و بایدهای یک مشاوره تحصیلی کنکور خوب می پردازیم. مشاور باید با منابع کمک آموزشی کنکور آشنایی داشته و منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس را با توجه به شرایط شما معرفی نماید. از آنجائیکه منابع آزمون و کتب کمک آموزشی از اهمیت زیادی برخوردارند، مشاور خوب به معرفی بهترین منابع آزمون برای هر یک از دروس می پردازد.

یک مشاور خوب به حرف های دانش آموز خود گوش داده و بهترین راه حلها را برای آنها ارائه می کند. شرکت در جلسات مشاوره کنکور تجربی به همراه تلاش و پشتکار خود دانش آموز، تا حد زیادی تضمینی برای قبولی شما در بهترین رشتهها و دانشگاه ها خواهد بود. تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی دیجی کنکور یکی از برترین تیم های مشاوره برای قبولی پزشکی در ایران محسوب می شود. پس از ارسال مشخصات شما (نام و نام خانوادگی و پایه و رشته تحصیلی) به شماره پیامک مشاور کنکور مورد نظر، ایشان با شما تماس خواهند گرفت و لازم است طی این تماس یا گفتگو، کلیه انتظارات و شرایط خود را از جمله ساعات مطالعه هفته های اخیر، سطح درسی، معدل، تراز آزمون ها (در صورت شرکت در آزمون)، تایم های آزاد برای مطالعه در طول شبانه روز، منابع کمک آموزشی مورد استفاده و غیره را با مشاور مورد نظر در میان بگذارید تا ایشان دید بهتری نسبت به وضعیت و شرایط شما پیدا کرده و برنامه درسی مناسب تری برای شما طراحی نماید. توی این دسته معمولا چیزی به عنوان پیگیری روزانه یا حداقل چند روز یه بار وجود نداره یا من نشنیدم.

مشاوره کنکور برای بعضیا واقعا فایده ای نداره. اگه بلافاصله بعد از خوندن درس از خودتون آزمون بگیره فایده نداره. بعد از اون یه موجی راه افتاد که اگه دنبال مشاور افسانه ای میگردی برو سراغ فلانی. اما اشتباه میکنن. اینجور ادما بیشتر دنبال این هستن که یکی بجاشون درس بخونه. موقع نتایج که میرسه اسامی قبولی هاشون رو هم منتشر میکنن. علتش هم اینه که بچه ها به مشاور حضوری خیلی بهتر اعتماد میکنن تا غرحضوری. یکی از مشاورین بنام کنکور در ایران است که به صورت حضوری در تهران فعالیت دارد. مشاور کنکور به شما کمک میکند تا مسیر درست را به بهترین شکل ممکن طی کنید و هدف شما را در راس این مسیر قرار می دهد. همچنین می توانید در متن پیامک ذکر کنید که مایل هستید جلسه اول قبل از ثبت نام و قبل از پرداخت هزینه، مشاور از طریق تماس تلفنی با شما صحبت کنند یا از طریق چت در واتساپ و تلگرام. روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست خود را در زمینه برنامه ریزی درسی و مشاوره برای کنکور به آیدی تلگرام moshaverane100@ یا به شماره واتساپ ۰۹۹۰۹۳۸۰۹۴۵ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما