بهترین مشاور کنکور تجربی کیست؟

برنامه ریزی انجام شده به صورت کاملا شخصی بوده و حتی برای برخی از داوطلبین به صورت روزانه و مستمر می باشد تا کیفیت بهتری داشته باشد. توی پست قبلی بهترین دبیران کنکور از نگاه مجموعه آموزشی خودمون رو منتشر کردیم توی این پست بهترین دبیران رو در نظرسنجی انجمن کنکور براتون گذاشتم البته واضحه که در مورد برخی دبیران نظر من با این دوستان متفاوت است. با توجه به این که بازه ی کنکور ساله است باید درس ها را طوری بخوانید که خیلی زود آن ها را فراموش نکنید. نکته ی دیگر این که با توجه به جایگاه شغل پزشک در کشور ما خیلی از خانواده ها و هم چنین خود دانش آموزان مشتاق به انتخاب آن هستند. سالانه دانش آموزان از منابع اموزشی و کلاس های تست استفاده میکنند. در این بخش هم مثل بخش قبلی پیشنهاد می شود حتما قبل از انتخاب و پرداخت شهریه از مشاوره کنکور تلفنی رایگان در ابتدای کار استفاده کنید و معیار های موثر بودن مشاوره را بسنجید و سپس اقدام به تصمیم کنید. در غیر این صورت هزینه و زمان زیادی را صرف کاری می کنید که بعدها از انجام آن پشیمان شوید.

این دانش آموز به مرور زمان استایل و سبک خاص خودش را پیدا می کند و در آن مقطع زمانی خاص که بهتر و بیشتر مطالب درسی را متوجه می شود اقدام به مطالعه می کند ولی دست پیدا کردن به این شناخت عالی مستلزم زمان و صبر است و یک شبه بدست نمی آید . رسالت گروه مشاوره کنکور وحید ایمنی بر این است که تمامی تجربیات بدست آمده در این ده سال فعالیت در حوزه مشاوره کنکور را به صورت کاملا کاربردی که ضمانت اجرایی داشته باشد دراختیار دانش آموزان و داوطلبان عزیز قرار دهد . این امکان در گروه مشاوره کنکور وحید ایمنی مقدور می باشد و شما می توانید از این قسمت با مشاورین ما در ارتباط باشید و مشاوره کنکور تلفنی رایگان دریافت کنید . برای موفقیت فیلم های آموزشی کنکور خصوصا در این روزهای کرونایی که شما امکان رفت و آمد به کلاس های حضوری را ندارید، خیلی می تواند مفید باشد.

ارائه می شود. بنابراین اگر با این انتشارات فعالیت می کنید قبل از خرید پکیج و فیلم های آموزشی کنکور می توانید با مشاورین رتبه برتر در کنکور سال های اخیر ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از او بپرسید. که تنوع این طرح ها باعث شده که هزینه مشاور کنکور برای شما دوستان عزیز فوق العاده مناسب باشد .تیم ما دارای سه طرح برای مشاوره کنکور می باشد که از جمله آنها طرح ویژه و طرح طلایی و طرح اقتصادی است که برای مشاهده تمامی طرح ها و آپشن های هرکدام می توانید از قسمت تعرفه مشاوره کنکور وارد شوید . مثلا اگر رتبه در زیرگروه ها را در نظر بگیریم شانس قبولی برای رشته های مختلف فرق می کند و این مورد در انتخاب های واقع بینانه داوطلب دخیل خواهد بود. اکثر داوطلبان کنکور سراسری تجربی به دنبال قبولی در رشته های پرطرفدار هستند. بنابراین قبولی در رشته های فوق در گروه تجربی فرایندی بسیار سخت است که حتما با یک برنامه ریزی دقیق و بموقع میتوان به این هدف سخت رسید. این که شما درس بخوانید و هر هفته تلاش کنید ساعت مطالعاتی خود را افزایش دهید، خیلی خوب است و این یعنی شما نیمی از راه راه رفته اید.

خدمات کنکوری ما برای دانش آموزان پرتلاش تجربی در همه جای کشور است. متاسفانه در زمینه ی کنکور دست بالای دست زیاد شده است و افرادی در این حیطه فعالیت می کنند و به دانش آموزان مشاوره می دهند که تجربه و تخصص کافی ندارند. چقدر برای کارهای خود در این زمینه با کی فرد متخصص و مجرب مشورت می کنید؟ برای رسیدن به موفقیت ابتدا باید تلاش کنید و حتی سختی بکشید. و یادتان باشد برای موفقیت اگر اهسته قدم برمیدارید باید داعمی و پیوسته باشد .ما اینجاییم تا قدم های شما را داعمی و محکمتر کنیم. توصیه می کنیم که با تحقیق و نظر مشاور به رشته ای که به آن علاقه دارید بروید. اگر شما بخواهید بر اساس انتخاب دیگران به این رشته بروید حتی اگر در کنکور سراسری هم رتبه ی مجاز بیاورید اما قطعا در آینده پشیمان خواهید شد.

با ما در ارتباط باشید و بهترین نتیجه را در کنکور سراسری سال آینده بگیرید. همانطور که میدانید کنکور سراسری تجربی را می توان پرمتقاضی ترین کنکور در بین گروه های آزمایشی دانست. دوستان عزیز تجربی با توجه به جمعیت بالای داوطلبان این گروه آزمایشی، شما برای رسیدن به اهداف خود حتما به یک مشاور کنکور نیاز پیدا خواهید کرد. دوستان اگر شما هم داوطلب گروه آزمایشی تجربی هستید و به جز پزشکی به رشته ی دیگری فکر نمی کنید، باید خوب تلاش کنید و هر هفته از هفته ی قبل بهتر عمل کنید. چرا سوالتو نمی پرسی ؟ چرا که حتی اسمش برند ترین و بهترین مشاور کنکور هم باشد به دلیل اینکه هر دانش آموزی فقط می تواند با مشاوری خاص پیش برود و موفق شود و اصلا و ابدا اینگونه نیست که شما بتوانید با روش هر مشاوری موفق شوید حتما نیاز است که حداقل یک جلسه به صورت آزمایشی مشاوره کنکور رایگان دریافت کنید تا با سبک و سیاق کاری مشاور کنکور مورد نظر آشنا شوید و بخشی از سوالات و مشکلات شخصی خودتان را از وی بپرسید و سبک پاسخگویی وی را بسنجید و در صورت مثمر ثمر بودن و موثر بودن او را به عنوان مشاور کنکور خود انتخاب کنید .

چرا که اکثر دروس اختصاصی این رشته ها با هم از نظر محتوایی و ضرایب ارزشی متفاوت هستند و قطعا این موارد باعث ایجاد روش مطالعه های متفاوت برای هر کدام از دروس این رشته ها می شود . یک مشاور خوب باید بتواند در شما انگیزه کافی برای مطالعه بیشتر و بهتر ایجاد نماید. تا بتواند در تمامی تایم های موجود صبح و بعد ظهر و شب و حتی نیمه شب درس بخواند پر انرژی و با انگیزه هم درس بخواند . اگر حتی یک اشتباه کوچک در مسیر درس خواندن شما وجود داشته باشد، این اشتباه تا روز برگزاری کنکور ۳۶۵ بار تکرار می شود. در این مقاله در ابتدا ویژگی هایی که باید یک مشاور داشته باشد را بیان کرده و سپس به یک نمونه موفق از مشاور تحصیلی اشاره خواهیم کرد. با مشاهده این نمونه کارنامهها میتوانید حدوداً تخمین بزنید در کدام دانشگاهها پذیرش میشوید. نمونه سوال ادبیات دهم درس 4 آسان یک نمونه آزمون انتخابی از پایه دهم میباشد. این روش برنامه ریزی برای شرایطی مناسب است که داوطلب کنکوری از سال دهم به صورت منظم مطالعه داشته و یا حداقل اگر در سال کنکور است به مدت چهار یا پنج ماه سختی های درس و مطالعه را تحمل کرده و الان به یک ثبات نسبی در مطالعه و اقدام به برنامه ریزی دست پیدا کرده است .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از بهترین مشاور کنکور بوکان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما