بهروز عطایی از مردم پرسید؛ برای سربازانتان دعا کنید

مربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: تلاش می کنیم در بازی های دوستانه اطلاعات بهتر و کامل تری از تیم خود به دست آوریم.

بهروز آتای درباره سفر تیم والیبال کشورمان به لهستان و شرایط آماده سازی بازیکنان گفت: برای رسیدن به لهستان یک پرواز 14 تا 15 ساعته داشتیم. بچه ها دیروز استراحت کردند و طبق برنامه امروز یک جلسه بدنسازی سبک داشتند تا فشار زیادی به آنها وارد نشود و از خستگی مصدوم نشوند.

امروز بعدازظهر یک جلسه تمرین روی توپ خواهیم داشت و سعی می کنیم کارهایی که در تمرین انجام دادیم را مرور کنیم تا فردا در دیداری دوستانه به مصاف اوکراین برسیم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم تا اطلاعات کافی در مورد تیممان به دست آوریم.

مربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: دو بازیکن ما محمدجواد معانی نژاد و شهروز همایون فرمانش هنوز به تیم ما اضافه نشده اند. با اضافه شدن این دو بازیکن شرایط برای تیم ملی بهتر می شود و می توانیم به هماهنگی بیشتری برسیم.

آتای با اشاره به جام واگنر گفت: حضور در این تورنمنت و برگزاری چندین دیدار در سطح بالا قطعا به آماده سازی تیم کمک می کند. این تیم در سال های گذشته شروع خوبی در مسابقات رسمی نداشت و فکر می کنم مهم ترین دلیل آن نبود بازی های تدارکاتی خوب و کافی است. سعی می کنیم در این زمینه کمبودی نداشته باشیم و به آمادگی مطلوب برسیم. تیم های خوبی در این مسابقات حضور دارند و تلاش می کنیم تا نتیجه خوبی از پیکارها بگیریم.

وی درباره موفقیت اخیر تیم ملی بانوان و تیم ب ایران در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی گفت: خوشحالم که تیم بانوان ایران به مرحله نهایی صعود کرد و به بازیکنان آن تیم و به کادر فنی این تیم.» تیم ایران هم موفق شد به فینال راه پیدا کند و امیدوارم بازی به پایان برسد فینال برای هر دو تیم خوب پیش رفت و باز هم شاهد خوشحالی مردم باشیم.

عطای گفت: خوشحالم که مردم همیشه از ما حمایت می کنند. شادی مردم آرزوی هر یک از ماست. امیدوارم مردم مثل همیشه برای سربازان و فرزندانشان دعا کنند تا بار دیگر در کشور نشاط و شادی ایجاد کنند.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین از 27 تا 29 مردادماه برگزار می شود.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما