به روز رسانی زنده: سرنا ویلیامز در مقابل اوپن آمریکا آژلا توملیانوویچ

سرنا ویلیامز پس از کسب اولین عنوان قهرمانی خود در ویمبلدون در سال 2002 با جام ایستاده بود. او در سن 20 سالگی شماره 1 جهان بود.
سرنا ویلیامز پس از کسب اولین عنوان قهرمانی خود در ویمبلدون در سال 2002 با جام ژست می گیرد. او در 20 سالگی شماره 1 جهان بود (کلایو برانسکیل / گتی ایماژ)

سرنا ویلیامز، 23 بار قهرمان گرند اسلم انفرادی که بسیاری آن را بهترین بازیکن تاریخ می دانند، جمعه شب در آرتور اش کورت آخرین مسابقه تنیس حرفه ای دوران حرفه ای خود را انجام داد.

سرنا ویلیامز از زمانی که اولین بازی حرفه ای خود را در سپتامبر 1995 از دست داد، در 30 سال گذشته به نیروی برتر تنیس زنان تبدیل شده است.

به همراه خواهر بزرگترش ونوس، دو خواهر ویلیامز ورزش را تغییر دادند، زیرا او در تنیس انفرادی و دونفره برنده اسلم های بزرگ می شد.

سرنا کمتر از 73 عنوان انفرادی، 23 عنوان دونفره و 2 عنوان دونفره مختلط، از جمله 39 عنوان گرند اسلم: 23 عنوان انفرادی، 14 عنوان دونفره و 2 عنوان دونفره مختلط کسب کرده است.

این یکی از چهار عنوان انفرادی گرند اسلم است که رکورد مارگارت کورت استرالیایی را پشت سر گذاشته است.

هنگامی که کریستین امانپور خبرنگار CNN در اوایل سال جاری از او پرسید که آیا هنوز می‌خواهد شماره دادگاه را شکست دهد، او پاسخ داد: “من باید آن را می‌داشتم، واقعاً باید آن را می‌داشتم – فرصت‌های زیادی برای دریافت آن داشتم. اما من هستم. من برای پاسخ به سوال شما تسلیم نمی شوم.”

او بعداً در Vogue به این موضوع پرداخت و گفت:

می دانم که فن تخیلی وجود دارد که ممکن است آن روز در لندن با مارگارت ارتباط برقرار کرده باشم، سپس ممکن است رکورد او را در نیویورک بشکنم و سپس در مراسم جوایز بگویم: «می بینمت! “من متوجه شدم. این یک فانتزی خوب است. اما من به دنبال یک جشن و آخرین لحظه در زمین نیستم. من در خداحافظی وحشتناک هستم، بدترین در جهان.”

برنده 4 مدال طلای المپیک بیش از 94.5 میلیون دلار جایزه شغلی کسب کرده است که بیش از هر ورزشکار دیگری است.

ویلیامز به دور از دادگاه نامزدی خود را با الکسیس اوهانیان بنیانگذار Reddit در سال 2016 اعلام کرد و آنها دختر خود را به نام الکسیس المپیا اوهانیان جونیور به دنیا آوردند. ، در سال 2017.

درباره حرفه او و یادداشت هایی در مورد تکامل او از تنیس بیشتر بخوانید اینجا

جیل مارتین از CNN در گزارش این پست مشارکت داشت.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما