به روز رسانی زنده: 3 نفر در تیراندازی در دبیرستان میشیگان کشته شدند


ویدئو

گزیده

گزیده

در تیراندازی در دبیرستانی در میشیگان دست کم سه نفر کشته شدند

به گفته مقامات، یک دانش آموز 15 ساله دوم در مدرسه ای در میچ، شهرستان اوکلند، در شمال دیترویت، یک تفنگ نیمه خودکار شلیک کرد.

«امروز حوالی ساعت 12:51 از یک تیرانداز فعال در دبیرستان با 911 تماس گرفتیم. ظرف پنج دقیقه پس از تماس اولیه با 911، نمایندگان مظنون را دستگیر کردند. از مظنون یک قبضه اسلحه کشف و ضبط کردند. مظنون چندین گلوله شلیک کرد. قربانیان زیادی وجود دارد. مایه تاسف است که مجبور شدم گزارش دهم که در حال حاضر سه قربانی فوت شده داریم که همه آنها دانشجو هستند. شش نفر از ما تیرباران شده اند. معلمی در مدرسه ای بود. زمانی که ما او را بازداشت کردیم، در برابر ما مقاومت نکرد.» خبرنگار: این دانشجو بود؟ «بله، این یک دانش آموز 15 ساله است که سال دوم دبیرستان بود. مهاجرت منضبط بود. مدرسه همه چیز را درست انجام داد. همه سر جای خود ماندند. خودش را مهار کرد. ”

به گفته مقامات، یک دانش آموز 15 ساله دوم در مدرسه ای در میچ، شهرستان اوکلند، در شمال دیترویت، یک تفنگ نیمه خودکار شلیک کرد.اعتباراعتبار …اخبار دیترویت توسط تاد مک اینترف / آسوشیتدپرس

به گفته مقامات، پس از بازداشت یک دانش آموز 15 ساله، سه نفر در سه‌شنبه زمانی که دانش‌آموزی در دبیرستانی در آکسفورد، میچ، در شمال دیترویت با یک تفنگ نیمه خودکار تیراندازی کرد، کشته شدند.

مایکل مک کیب، معاون کلانتر شهرستان اوکلند در یک کنفرانس خبری گفت که گمان می‌رود کشته‌شدگان همه دانش‌آموز باشند.

معاون مک کیب گفت که مقامات بیش از صدها تماس 911 در مورد تیراندازی در ساعت 12:51 بعد از ظهر دریافت کردند. او گفت که مرد مسلح دانش‌آموز دوم مدرسه بود، بدون هیچ مشکلی او را ترک کرد و ظرف پنج دقیقه بازداشت شد.

وی گفت که علاوه بر سه دانش آموز کشته شده، شش تن دیگر از جمله یک معلم زخمی شده اند. ماهیت جراحات بلافاصله مشخص نشد.

به گفته مقامات، مرد مسلح که نامش فاش نشد، 15 تا 20 گلوله با یک اسلحه نیمه خودکار شلیک کرد.

اعتبار …اریک سیلز / مطبوعات آزاد دیترویت / USA Today

رئیس کلانتری مک کیب گفت که مرد مسلح “خواستار حق صحبت کرد” و درخواست وکیل کرد. مقامات گفتند که آنها باور نمی کردند که او این تیراندازی را با شخص دیگری برنامه ریزی کرده باشد. او گفت که آنها در حال بررسی هستند که تیراندازی تصادفی یا هدفمند بوده است.

زیرکلانتر مک کیب گفت: «این یک وضعیت بسیار غم انگیز است.

پس از تخلیه مدرسه، مقامات گفتند که در حال انجام جستجوی دوم و سوم از مدرسه و بررسی قربانیان بیشتر هستند.

فیلم‌های پوشش خبری تلویزیون محلی حضور گسترده پلیس از جمله معاون کلانتر و سربازان ایالت میشیگان را در خارج از مدرسه در حدود 40 مایلی شمال دیترویت نشان می‌دهد.

معاونان کلانتر با اسلحه های بلند در محوطه مدرسه گشت زنی کردند و پرسنل فوریت های پزشکی با دو هلیکوپتر وارد شدند. در حالی که حداقل نیم دوجین آمبولانس در پارکینگ پارک شده بود، پرسنل فوریت های پزشکی برانکارد را به داخل ساختمان آوردند.

طبق یک ایستگاه محلی WDI-TV، مدارس محلی آکسفورد در بیانیه ای اعلام کردند: «امروز بعد از ظهر یک تیرانداز فعال در دبیرستان آکسفورد رخ داد. “صحنه توسط اداره کلانتر شهرستان اوکلند ایمن شده است.”

ناحیه مدرسه گفت که دانش‌آموزان و کارکنان به طور سیستماتیک به یک فروشگاه بزرگ در مجاورت برده می‌شوند، جایی که می‌توان آن‌ها را برد.

رزماری بایر، یک سناتور ایالتی که نماینده ناحیه ای است که شامل شهرستان اوکلند است، گفت در یک بیانیه “خبر تیراندازی امروز در مدرسه در دبیرستان آکسفورد بسیار وحشتناک است.”

ماریا کرامر و کریستین چانگ در گزارش مشارکت داشته است.Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان