به روز رسانی نرم افزار پخش موسیقی Winamp منتشر شد – Zomit

[ad_1]

Winamp یکی از اولین پخش کننده های موسیقی بود که در سال 1997 منتشر شد و به سرعت به یکی از بهترین پخش کننده های محتوای چند رسانه ای روی رایانه شخصی تبدیل شد. با این حال، محبوبیت این نرم افزار پس از برخی بهبودهای نسبتاً جزئی و انتشار نسخه های جدید در اوایل دهه 2000 کاهش یافت.

نیازی به گفتن نیست که توسعه دهندگان WinMap قبلاً سعی کرده اند این نرم افزار را احیا کنند. اکنون، تیم توسعه برنامه سخت برای آن کار می کند. با این حال، آخرین به روز رسانی Winamp مانند برنامه اصلی نیست.

به گفته XDA، نسخه اصلی نرم افزار Winamp با شماره 56663516 از سال 1997 تا 2013 به عنوان نسخه نهایی در حال توسعه بود. سرانجام در اکتبر 2018 نسخه ناتمام 5.8 این نرم افزار منتشر شد و صاحبان Radionomi، Winamp و معروف به Shoutcast تصمیم گرفتند دوباره آن را برای عموم عرضه کنند.

در آن زمان، تیم توسعه Winamp قول داده بود که به روز رسانی های بیشتری را برای نرم افزار منتشر کند. وعده ای که هرگز عملی نشد. وب‌سایت رسمی پروژه اکنون دوباره طراحی شده است تا نوید «نوآورانه‌ترین و نمادین‌ترین پخش‌کننده صوتی خلاقانه در جهان» را بدهد.

Winamp 5.8

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این نسخه در دسترس نیست. اما پروژه جدید شبیه یک پخش کننده موسیقی استاندارد به نظر نمی رسد. بخشی از سایت می‌گوید که «فضای منحصربه‌فردی برای سازندگان» خواهد داشت که به آن‌ها اجازه می‌دهد با طرفداران خود تعامل نزدیک‌تری داشته باشند و بازدهی بهتری دریافت کنند.

AudioValley، شرکت مادر Shoutcasr و Winamp، اعلام کرده است که این نرم افزار به یک پلتفرم جامع برای علاقه مندان به صدا تبدیل خواهد شد تا با سازندگان، کاربران موسیقی، پادکست ها، ایستگاه های رادیویی، کتاب های صوتی و هر محتوای جانبی دیگری ارتباط برقرار کنند.

مقالات مرتبط:

Winamp جدید بیشتر شبیه به پلتفرم جدید پخش صوتی Spotify یا Pandora است تا نرم افزار توسعه یافته برای پخش موسیقی. AudioValley احتمالا قصد دارد از نام WinMap برای تبلیغات پلتفرم های صوتی خود استفاده کند و در این صورت کاربران توجه زیادی به موضوع ندارند. البته این نتیجه گیری تنها بر اساس حدس و گمان است و شاید توسعه دهندگان Winamp برنامه های مهم تری برای این نرم افزار محبوب و نوستالژیک داشته باشند.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه جدید WinMap و ارزیابی محیط آن، می توانید به وب سایت رسمی این پروژه مراجعه کنید.

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما