به روز رسانی های Bigg Boss 16, Day 36: Abdo از Archana بسیار ناراحت است و همچنین از شخصیت Sumbul بودن شانه خالی می کند!

دهلی نو: Bigg Boss خانه ای پر از جنجال است، جایی که مردم به هر حال اجازه ورود دیگران را نمی دهند. اپیزود امروز با دعوای تینا داتا و آرچانا گوتام شروع شد که در آن دومی از بازیگر خواست که با مردان به دستشویی نرود زیرا در تلویزیون منعکس می شود. این بازیگر به Archana گفت که نظرات خود را برای خودش نگه دارد.

همه چیز خوب بود تا اینکه آرچانا با سامبول تماس گرفت تا تمام اتفاقات رخ داده در اتاق حذف با سلمان خان را به او بگوید، بازیگر زن به او می گوید که او فقط به تینا گفته است، آرچانا بر سر او فریاد می زند و در مورد شخصیت مجردش در سریال نظر می دهد.

سپس تینا طرف سومبول را می گیرد و به آرچانا می گوید که در مورد آن اظهار نظر نکند زیرا محبوبیت سومبول در سطح دیگری خارج از خانه BB است. سپس آرچانا به سونداریا می‌گوید که سامبول به همه گفته است که آنچه را که همه دیده‌اند در حمام اتفاق افتاده است، و سامبول قسم خورد که هیچ چیز اشتباهی نگفته است. از طرف دیگر تینا و شالین از سامبول حمایت می کنند و از آرچانا می خواهند که نظرات و افکارش را برای خودش نگه دارد.

آرچانا شروع به فریاد زدن بر سر سامبل و تینا می کند و به بازیگر “اوتاران” می گوید که “اوکات” در مقابل خود ندارد. شیو و تینا آرکانا را به خاطر منفی بودن و ارتدوکس بودن مسخره می کنند. آنها می خندند و فریاد می زنند که “پریانکا آرچانا کو کا کا کا گای…” حتی سمپل و شالین او را مسخره می کنند.

از طرف دیگر، گوتام به سونداریا می گوید که هرگز با تینا یا نیمریت صحبت نکند، هر اتفاقی که می افتد. سپس آرچانا تینا را مسخره می کند و سوالی در مورد شخصیت بازیگر مطرح می کند. او حتی اظهار می کند که گوتام در مورد رابطه اش باز است، تینا و شالین حقیقت را به گوتام می گویند و روشن می کنند که ما چیزی نمی گوییم، او می گوید.

نظرات آرچانا در مورد پدر سومبول، بازیگر “Imlie” او را از دست می دهد و تقریباً به او حمله فیزیکی می کند، تینا او را از انجام چنین اشتباهی منع می کند. نیمریت، تینا، سمپل، شالین و حتی شیو در اتاق 2 نشسته اند و نمی گذارند آرکانا بخوابد.

صبح روز بعد، گاوری با آرچانا چای می خورد و همه شوکه می شوند. از سوی دیگر، عبدو شالین، شیو و نیمریت را به شوخی به زندان می‌اندازد، زیرا آنها او را جدی نمی‌گرفتند.

آرچانا اظهار نظر غیرضروری خود را در مورد بهندی در اتاق ساجد شروع می کند و کارگردان از او می خواهد که هرگز برای او سخنرانی نکند زیرا او هر طور باشد آن را نمی پذیرد. سامبول با تینا یک بازی می کند و یک ژاکت شالین می پوشد تا او را حسادت کند و حدس بزنید چه کار می کند.

سپس آرچانا عبدو اذیت می شود و زشت می شود. به او گفتم نیمی خواب است و هیچ اقدامی نمی کند که خدمتکارش پاسخ داد: من کاپیتان هستم، همه چیز را می بینم… چیزی به من نگو. آرچانا عبدو را ناراحت می کند و عبدو او را به زندان می فرستد. او امتناع می کند و با کاپیتان عصبانی می شود و بر سر او فریاد می زند. از عصبانیت حتی میکروفونش را هم بلند می کند. آرچانا او را “ماگارمش…” می‌خواند. عبدو می‌گوید سلمان سیدی در آخر هفته “زبانه” او را قطع خواهد کرد.

Shiv، Nimrit، Shalin و دیگران به Archana هشدار می دهند که از آزار برده خود دست بردارد، در غیر این صورت آنها خانه BB را برای او به جهنم تبدیل می کنند. Shiv به Archana هشدار می دهد که دست از مزخرفات بردارد و عبدو را مزاحم نکند، از طرف دیگر نیمریت سعی می کند کاپیتان را آرام کند.

خدمتکار او انتقام می گیرد و به آرچانا وظیفه می دهد حمام ها و همه حمام ها را تمیز کند. شیو و ام سی استن هنگام تمیز کردن توالت ها او را مسخره می کنند. بعداً آرچانا چرت می زند و عبدو از او می خواهد که این کار را نکند، سپس برای این می گوید “bhonko mat yahan aake”، شیو از آرچانا می خواهد که ساکت شود وگرنه اتفاق بدی می افتد. عبدو به آرچانا پاسخ می دهد: “من سگ نیستم، تو سگی، سگ احمقی…”

پس از آن، عین عبده گریه می کند زیرا از رفتار آرچانا بسیار ناراحت است. شالین هم با دیدن اشک های بنده اش گریه می کند.

سپس او شروع به پست کردن شکر سومان می کند، او با یک میمون عروسکی می آید و هر دو مشغول حفاری در گاروالا هستند.

اپیزود با یک یادداشت بسیار تند به پایان می رسد زیرا Sumbul جایگزین تینا در مسابقه MyGlamm برای خانه می شود. تینا الان خیلی حسود است، ببینیم چه تاثیری بر پیوند آنها در خانه دارد.

Bigg Boss 16 از تلویزیون Colors پخش می شود، برای به روز رسانی های بیشتر به تماشای این فضا ادامه دهید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم