بوشهری ها به احترام مهدی طارمی حال خوشی نداشتندخبرورزشی می نویسد: پس از صعود تیم ملی به جام جهانی، شرایط خانه مهدی طارمی در بوشهر با سال های گذشته متفاوت بود.

زمانی که تیم ملی ایران در بهار 96 ازبکستان را شکست داد و به جام جهانی 2018 روسیه راه یافت، خوشحالی مردم و کل کشور در شادی بود.

این اتفاق پنجشنبه شب بعد از بازی با عراق و حضور ما در قطر در سال 2022 رخ داد، اما فضای خانه پدر مرد راه یافته به جام جهانی با چهار سال گذشته متفاوت بود.

با احترام،

پدر و مادر مهدی طارمی هنوز در بوشهر زندگی می کنند و برای همسایگان خود احترام خاصی قائل هستند. چهار سال پیش که مهدی درهای ازبکستان را باز کرد و به جام جهانی رفتیم، فوتبالدوستان بوشهری با حضور در خانه پدری خود از صعود به جام جهانی ابراز خوشحالی کردند و از هموطنان خود تجلیل کردند.

اما پنجشنبه شب اوضاع کاملا متفاوت بود و همین افراد به احترام پدرش و مهدی طارمی ترجیح دادند مقابل خانه این مهاجم تیم ملی تجمع نکنند. دایی مهدی، رضا طارمی که از هواداران سرشناس بوشهری بود، چند روز مانده به بازی ایران و عراق به رحمت خدا رفت و به همین دلیل فوتبالیست های این شهر ترجیح دادند جلوی درب منزل وی جشن عزت و عزا برپا کنند. برای خانواده طارمی.

گلزنی در لباس عزا

مهدی خودش هم از اتفاقی که برای دایی اش افتاده بود ناراحت بود و در ماتم وارد اردوی تیم ملی شد اما تمام تلاشش را برای موفقیت ایران انجام داد و با همه سختی ها برای رسیدن به اردوی تیم ملی با تمام وجود بازی کرد. و جدی ترین گل عمرش را زد تا برای ششمین بار به جام جهانی راه یابد.

تبریک می گویم

تا بعدازظهر روز جمعه پلاکاردها و بنرهای زیادی در بوشهر برای تبریک مهدی طارمی و خانواده اش نصب نشده بود اما اندکی بعد از پایان مسابقه استاندار بوشهر دکتر دکتر. محمد جاده به تیم ملی به خصوص مهدی طارمی تبریک گفت. اگر تست کرونای مهدی قدی مثبت نبود با حضور دو بوشهری در تیم ملی چنین صعودی انجام نمی شد.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان