بوکسورهای کشور ما حریفان خود را – سه رشته ورزشی – شناختند

کد خبر: 1834526
30 ژوئیه 1401 در 09:56
228 بازدید

0
نقطه نظر

فرجی و میراحمدی بازیگران ایرانی در روز اول

مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانی بین المللی کویت شب گذشته برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش «فیرسه سه» به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، نخستین دوره مسابقات بین المللی بوکس در رده مردان به میزبانی کویت عصر امروز (پنجشنبه – 9 تیرماه) در فدراسیون بوکس آغاز می شود. این کشور تا روز سوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

بر این اساس شش بوکسور کشورمان به همراه یک سرمربی و مربی با حمایت مالی انجمن بوکس کویت در این رویداد حضور دارند.

مصطفی ریگی (وزن 51 کیلوگرم)، سجاد محمبور (وزن 57 کیلوگرم)، باقر فرجی (وزن 63.5 کیلوگرم)، شاهین موسوی (وزن 80 کیلوگرم)، سیدحسین مرحمدی (وزن 80 کیلوگرم) و طوفان شریفی (وزن 92 کیلوگرم) نمایندگان هستند. کشور ما در این رویداد است.

عصر روز گذشته (چهارشنبه 8 تیرماه) مراسم قرعه کشی و جلسه فنی مربیان و سرپرستان تیم های فعلی با حضور علی ردا استاکی مربی تیم ملی بوکس کشورمان در “هزاره میزبان” برگزار شد. هتل. نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

در حالی که پیش از شروع مسابقات قرار بود این رقابت ها در اوزان 52، 57، 63، 69، 75، 81 و 91 کیلوگرم برگزار شود، اما شب گذشته در مراسم قرعه کشی قرار شد مسابقات در اوزان 51، 57 برگزار شود. ، 63.5، 71، 80، 92 و 92+ کیلوگرم با تصمیم کادر فنی شاهین موسوی در 80 کیلوگرم مبارزه می کند.

مصطفی ریگی نماینده وزن 51 کیلوگرم کشورمان پس از یک دور استراحت در گام نخست باید به مصاف برنده مسابقه بوکسورهای تایلندی و بلغارستانی برود.

سجاد محمدپور در گام نخست با وزن 57 کیلوگرم به مصاف «پیا جوخدار» از سوریه می رود و در صورت صعود به مرحله بعد با یکی از نمایندگان اوکراین، تایلند و عراق مبارزه می کند.

باقر فرجی بوکسور بلدنا در وزن 63.5 کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف «حسن الفاطلی» از میزبان می رود و در صورت شکست در دور بعد به مصاف «موات الخمری» می رود.

سید حسین مرحمدی بوکسور وزن 80 کیلوگرم کشورمان در اولین دیدار خود به مصاف «رکین التغفی» از عربستان می رود و پس از آن باید با «ویلیام روزنوف» از بلغارستان مبارزه کند. شاهین موسوی دیگر نماینده کشورمان در این وزن ابتدا باید رحماندو حلیمولتی از چین را شکست دهد و سپس با یکی از بقیه از آلمان، کویت و ازبکستان روبرو شود.

طوفان شریفی نیز در اولین مبارزه خود در وزن 92 کیلوگرم باید رشید مهرین فر از بحرین را شکست دهد و در صورت پیروزی به مصاف دوربک اورالوف از ازبکستان خواهد رفت.

علیرضا استاکی به عنوان مربی و غلامرضا کریمی به عنوان مربی هدایت این افراد را بر عهده دارند.

امروز (پنجشنبه – 9 تیرماه) مسابقات روز اول در حالی برگزار می شود که کشورمان با حضور باقر فرجی وزن 63.5 کیلوگرم و حسین مرخمدی در وزن 80 کیلوگرم به عنوان نماینده کشورمان حضور دارند.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما