بیانیه بازرس موقت برای حمایت از موسسات سپرده گذاری اقلیت

بیانیه مطبوعاتی 2021-30 | 9 مارس 2021

واشنگتن – بلیک پالسون، سرپرست کنترل ارز، بیانیه زیر را در حمایت از بانک های متعلق به اقلیت، پس انداز و برنامه سرمایه گذاری سرمایه اضطراری صادر کرد.

بانک های اقلیت و پس انداز نقش ویژه ای را در جوامع خود به عنوان تامین کنندگان قابل اعتماد اعتبار، سرمایه و خدمات ایفا می کنند. آنها اغلب ضربان قلب اقتصادی جمعیت های محروم هستند.

در اغلب موارد، این مؤسسات با چالش‌هایی مواجه می‌شوند که به‌خاطر خودشان نیست که منجر به موانع منحصربه‌فردی می‌شود که سرمایه کمیاب و گاهی اوقات عملیات را دشوارتر می‌کند. در عین حال، بانک‌های اقلیت و پس‌انداز قدرت فوق‌العاده و فرصت‌های انحصاری برای انجام کارهای خوب در جوامع سنتی محروم دارند.

برنامه سرمایه گذاری سرمایه اضطراری وزارت خزانه داری کمک می کند تا سرمایه در دسترس موسسات مالی توسعه اجتماعی و بانک های اقلیت قرار گیرد. این یک گام در مسیر درست است. توضیح اینکه این پول به عنوان سرمایه سازمانی واجد شرایط است، کمک می کند تا بیشترین بهره را از برنامه ببرید تا سازمان ها بتوانند منافع آن را به حداکثر برسانند.

شرکت‌کنندگان OCC و پروژه REAch همچنین می‌دانند که به‌عنوان یک صنعت، ما می‌توانیم برای تقویت حیات این مؤسسات، و در نتیجه جوامعی که به آنها خدمت می‌کنند، کارهای بیشتری انجام دهیم. به همین دلیل است که ما تعهد برای تقویت مؤسسات سپرده گذاری اقلیت را توسعه داده ایم. این تعهد به بانک‌های اقلیت کمک می‌کند تا از طریق تعهد بانک‌های بزرگتر به سرمایه‌گذاری‌های بیشتر، کمک‌های فنی، توسعه اجرایی و مشارکت‌های تجاری، بخشی حیاتی از چشم‌انداز اقتصادی باقی بمانند. 21 بانک قبلاً این تعهد را پذیرفته‌اند و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا دیگران به آن بپیوندند.

به عنوان یک ممتحن حرفه ای که بیشتر وقت خود را صرف تمرکز بر بانکداری اجتماعی کرده است، درک می کنم که کلمه جامعه برای بانک ها اساسی است. اما ارتباط اجتماعی همچنین این همان چیزی است که صنعت بانکداری برای آن مطرح است، و من تشویق می‌شوم که انرژی و عزمی را که جامعه بانکی متعهد به ارائه آن است ببینم. هر کس دسترسی عادلانه به خدمات مالی و رفتار عادلانه با بانک ها و پس انداز برای ایجاد فرصت های اقتصادی کار می کند.

لینک های مربوطه

اتصال رسانه

برایان هوبارد
(202) 649-6870


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم