بیایید همه با هم در بارسلونا بخندیم! (تصویر)


به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا یک شب در ورزشگاه آلیانز مونیخ میزبان بایرن بود که یکی از حساس ترین بازی های سال های اخیر است. این بازی برای شاگردان ژاوی هرناندز پس از شکست سخت مقابل بایرن مونیخ برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حکم اعدام را به همراه داشت.

در واقع، حدس زده می شد که بنفیکا می تواند در یک بازی همزمان مقابل دینامو کیف پیروز شود. از طرف دیگر بارسا یک باخت و یک تساوی مقابل بنفیکا داشت، بنابراین آنها فقط باید بایرن مونیخ را شکست دهند تا از کابوس صعود به لیگ اروپا در امان بمانند.

بار आशाa امید زیادی به شکست بایرن مونیخ برای رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا داشت. ژاوی قبل از بازی تاکید کرده بود که بارسلونا تیم بزرگی است و به قصد شکست دادن بایرن به مونیخ می رود. با این حال بلاگرانا دیشب پس از باخت سه گل مقابل یولیان ناگلزمان مجبور به قبول شکست تلخ شد.

از سوی دیگر، بنفیکا با شکست بارسلونا مقابل بایرن، با دو گل بارسلونا را شکست داد تا در رده دوم گروه باقی بماند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند. با این تفاسیر، اکنون باید به شکلی باورنکردنی باور کنیم که بارسا تا پایان فصل در لیگ اروپا بازی خواهد کرد، نه در لیگ قهرمانان.

بارسلونا برای اولین بار پس از 21 سال از رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.
آخرین باری که بارسلونا نتوانست از گروه خود صعود کند در فصل 01-2000 بود که با هدایت میلان و لیدز یونایتد به جام یوفا راه یافت.

اما واکنش ها در شبکه های اجتماعی درباره حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا جالب است که برخی از آنها را در اینجا مشاهده می کنید.

به صفحه رسمی لیگ اروپا خوش آمدید و به بارسلونا خوش آمدید

پنج شنبه شب فوتبال برای بارسلونا. آنها اکنون باید پنجشنبه شب در هوای سرد به مصاف لژیا ورشو بروند (اموجی خنده)

بارسلونا بازیکنان جوان خوبی دارد، اما آنها به زمان نیاز دارند تا یاد بگیرند و با فوتبال سطح بالا سازگار شوند. ما در مرحله گذار هستیم، اما باز خواهیم گشت.

کومان بارسلونا را نابود کرد حالا ژاوی باید با هرج و مرج ایجاد شده توسط کومان مقابله کند.

تمام توییت‌هایی که بارسلونا را ترول می‌کنند صبح من هستند.

اگر امروز می خواهید بخندید، فقط بگویید میلان یا بارسلونا

با هم عزاداری کنیم

بیایید همه با هم در بارسلونا لبخند بزنیم


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم