تئاترشهر تا اطلاع ثانوی میزبان نخواهد بود

طبق اعلام گروه تئاترشهر، این گروه نمایشی تا اطلاع ثانوی میزبان هیچ نمایشی نخواهد بود، اما تماشاخانه ایرانشهر از 6 مهر باز است و اجراها بستگی به تمایل گروه ها برای روی صحنه رفتن دارد.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، مجموعه تیاتارشهر که پیش از این از 15 مهرماه همزمان با پایان فعالیت های مذهبی صفر فعالیت خود را آغاز کرده بود، در اطلاعیه ای جدید اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی میزبان نمایش نخواهد بود.

در اطلاعیه جدید مجموعه تئاترشهر آمده است: با قدردانی از تمامی گروه های نمایشی حاضر در مجموعه تئاتر شهر که بر اساس آنچه در بولتن صبح روز دوشنبه (13 مهر) در روزهای گذشته در سالن های مختلف مجموعه اجرا شد، نمایش های خود را اجرا کردند. این رسانه ارسال شد تا اجرای انبوه نمایش ها در تالارهای اصلی، شاهارسو، سایه، قشقایی و کارگاه تئاتر شهر در حضور عموم مردم از روز چهارشنبه (15 مهر) آغاز شود. .

بر اساس تصمیمات اخیر در شامگاه دوشنبه 13 مهرماه، نمایش های فوق به منظور ایجاد فضای مطلوب تر و همچنین تامین حداکثر سلامت و ایمنی برای مخاطبان و هنرمندان محترم تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شود.

در پایان این اطلاعیه، مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر با پوزش و قدردانی از علاقه و شکیبایی هنرمندان و مخاطبان محترم، تاریخ و زمان دقیق اجراهای این گروه را از طریق روابط عمومی به اطلاع خواهند رساند. او انجام داد

آنطور که آریانه رضایی مدیر روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر درباره از سرگیری اجراهای این مجموعه نمایشی گفت: بنا به تصمیم مدیریت تماشاخانه ایرانشهر و در نظر گرفتن فضای تئاتر و همچنین هنرمندان. در پارک شرایط مناسبی برای تماشاگران تئاتر وجود دارد و این مجموعه تئاتر از ساعت 6 پونی افتتاح می شود.

وی تاکید کرد: ادامه اجراها به تصمیم گروه ها بستگی دارد چرا که ممکن است برخی از تیم ها با تاخیر نمایش های خود را از سر بگیرند و یا اجرای خود را به دلیل شرایط بلیت فروشی لغو کنند.

پیش از تعطیلی‌های اخیر، «رئالیسم ترکیبی» امان اسکندری، «سوم اردیبهشت» سعید حسنلو و «مردان آقای اشمیت» سهراب سلیم در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفتند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما