تاتا موتورز تخفیف هایی تا 70000 روپیه در هریر، سافاری، نکسون و موارد دیگر ارائه می دهد.

تاتا موتورز، بزرگ‌ترین خودروساز داخلی هند و پرفروش‌ترین خودروساز برقی هند، تخفیف‌هایی را برای ماه ژوئیه 2022 اعلام کرده است. تحت مزایای مختلف، تاتا موتورز تخفیف‌های مختلفی تا سقف 70000 روپیه تقریباً برای همه خودروها ارائه می‌کند. خودروهایی که در کارنامه آن قرار دارند، از جمله تاتا هریر، تاتا سافاری، تاتا پانچ، تاتا نکسون و غیره. طبق پیشنهادات، تاتا تا 70000 روپیه بر روی مدل های مختلف بسته به نوع خریداری شده تخفیف می دهد. این مزایا به صورت پیشنهادات نقدی، پاداش مبادله ای و تخفیف های شرکتی است.

تاتا تیاگو

هاچ بک پایه تاتا موتورز، تاتا تیاگو، با تخفیف تا 28000 روپیه عرضه می شود. این هاچ بک در چهار مدل شامل XE، XM، XT و XZ و همچنین انواع CNG موجود است. اگرچه هیچ نوع CNG وجود ندارد، انواع XE، XM و XT تا 18000 روپیه تخفیف دارند. مدل های XZ و بالاتر با مزایایی تا 28000 روپیه ارائه می شوند.

ببر تاتا

سدان کامپکت تاتا تاتا تیاگو با تخفیف‌ها و مزایایی تا 33000 روپیه برای انواع بالاتر از جمله XZ و بالاتر ارائه می‌شود. هیچ تخفیفی برای انواع CNG وجود ندارد، در حالی که نسخه های پایین تر XE، XM و XT تا 23000 روپیه تخفیف دریافت می کنند.

TATA TRUES

هاچ بک لوکس تاتا موتورز یک محصول محبوب در کشور است و برای انواع دیزلی تا 10000 روپیه هزینه دارد. از سوی دیگر، انواع بنزین از تخفیف و مزایای تا سقف 8000 روپیه برخوردار می شوند.

تاتا پانچ

تاتا پانچ تخفیف ندارد.

پرفروش ترین SUV هند، تاتا نکسون SUV جمع و جور، با مزایایی تا 15000 روپیه نسبت به دیزل های جایگزین و 8000 روپیه در انواع بنزینی ارائه می شود.

شاسی بلند سایز متوسط ​​تاتا هریر با تخفیف های هنگفت تا 70000 روپیه از سوی این خودروساز هندی ارائه می شود و آن را به خودرویی با بیشترین مزایا در جولای 2022 تبدیل می کند.

تاتا سافاری

آخرین نفر در لیست ما، تاتا سافاری جدید، شاسی بلند 6/7 صندلی هریر است که تا 40000 روپیه با تخفیف عرضه می شود.

*این مزایا و تخفیف ها به نمایندگی ها و انواع مختلف بستگی دارد. لطفاً قبل از خرید یک بار با نمایشگاه خود تأیید کنید.

تلویزیون زنده

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما