تام برادی و بوکانیرز با تیمی روبرو می شوند که نمی توانند از شر آن خلاص شوند | CNNCNN

مطمئناً محبوب ترین ورزش در ایالات متحده برای یک فصل هیجان انگیز دیگر بازگشته است.

هفته اول NFL از این قاعده مستثنی نبود، با هفت بازی افتتاحیه فصل با سه امتیاز یا کمتر.

هفته 2 شامل یک لیست دیگر از مسابقات عالی است، زیرا تام بردی باکانیرز (1-0) با نیواورلئان سنتز پاشنه آشیل (1-0)، سینسیناتی بنگالز از جو بوروز (0-1) داک پرسکات با دان دالاس کابوی (0-) دیدار می کند. 1))، و تقویت دیگری از رقابت NFC North بین Chicago Bears (1-0) و Green Bay Packers (0-1).

بردی این هفته در خارج از زمین و در زمین سرخط خبرها شد، در حالی که درباره بازنشستگی و ازدواج نهایی خود با ژیزل بوندشن صحبت می کرد و باس را به پیروزی راحت در فصل 19-3 بر کابوی ها هدایت کرد.

دومین رویارویی او در این فصل چالش بزرگتری را به وجود می آورد زیرا باکس به نیواورلئان سفر می کند تا با تیمی که نمی توانند از شر آن خلاص شوند دیدار کنند. قدیس ها در هفت بازی آخر فصل عادی خود مقابل باکس پیروز شده اند که چهار تای آنها در دوران برادی بوده است.

اخیراً قدیس ها اولین شکست خانگی دوران حرفه ای خود در NFL را به بردی دادند. این کوارتربک 45 ساله که برای بیست و سومین فصل بازگشته است، از زمان بازی 0-3 پاتریوتز مقابل برانکوها از سال 09-2005، بیش از سه بازی متوالی مقابل یک حریف را نباخته است.

بزرگترین چالش این یکشنبه برای باکس؟ کودتاها و کیسه ها را حذف کنید. در چهار شکست آخر بردی مقابل نیواورلئان، قدیس ها 11-2 برتری چرخشی دارند و دفاع 13 بر 4 در تامپا بی.

از طرف دیگر، قدیس‌ها باید نسبت به بازی اول فصل مقابل آتلانتا فالکونز عملکرد بهتری داشته باشند تا این خط را زنده نگه دارند.

برادی در حین گرم کردن قبل از بازی مقابل دالاس کابوی به نظر می رسد.

نیواورلئان در اوایل بازی در هر دو طرف توپ ناکام ماند و منجر به عقب افتادن آنها در نیمه اول 16-3 شد. با این حال، تیم به رهبری جیمز وینستون کوارتربک، صعود کرد، که منجر به بازگشت 16 امتیازی در کوارتر چهارم پس از 213 یارد وینستون و پاس های تاچ داون شد.

قدیس ها آتلانتا را با یک پیروزی کم، اما به سختی ترک کردند. Bucs باید حریفان بسیار قوی‌تری باشند و اگر می‌خواهند پیروز ظاهر شوند، از Saints می‌خواهند هر چهار فصل را ارائه دهند، نه فقط دقایق آخر را.

همچنین شایان ذکر است که دنیس آلن، سرمربی فعلی قدیس، هماهنگ کننده سابق دفاعی است که دفاعی را هماهنگ کرده بود که در گذشته توانست برادی را خاموش کند. او سابقه اثبات شده ای در یافتن و بهره برداری از نقاط ضعف در هفت بار قهرمان سوپربول دارد.

با وجود اینکه فقط هفته دوم است، هر دو تیم فرصتی زودهنگام برای کسب مقام اول در بخش مبارزه دارند. آنها برای دو رویارویی اولیه فصل در روز یکشنبه در ساعت 13:00 به وقت شرقی به مصاف هم می روند.

بنگال های جو بارو حداقل شروعی ناقص در فصل داشتند.

عملکرد ناامیدکننده بارو (او پنج توپ را به ثمر رساند)، و یک سری فرصت از دست رفته، منجر به باخت قابل توجهی در وقت اضافه برای فولاد شد.

کابوی ها همچنین فصل را به عنوان تنها تیم هفته اول که موفق به گلزنی نشدند، با فاصله کمی شروع کردند که نشان از عملکرد ضعیف به دلیل حمله بود.

بدتر از همه، داک پرسکات مدافع دستی در کوارتر چهارم دچار آسیب دیدگی شد که باعث شد او برای چند هفته شکست بخورد.

جو بارو در جریان بازی مقابل پیتسبورگ استیلرز مجددا برای یک پاس دراپ می افتد.

علیرغم ناامیدی که پس از شروع فصل با نتیجه 0-1 رخ داد، شروع فصل با شکست های پیاپی برای هیچ یک از این تیم ها چندان نگران کننده نیست.

از سال 2002، 59.4 درصد از تیم های پلی آف فصل را 1-1 یا 0-2 شروع کرده اند. فقط در فصل گذشته، سوپر باول قهرمانان لس آنجلس رمز پس از شروع فصل 0-2 ظاهر شد. همه آنچه که می توان گفت، پیروزی در هفته دوم می تواند اعتماد به نفس زیادی را تقویت کند.

کابوی ها باید بدون پرسکات خود را با حمله تطبیق دهند. کوپر راش، مدافع ذخیره، تنها یک شروع حرفه ای دارد که در هفته هشتم سال گذشته و زمانی که پرسکات به دلیل آسیب دیدگی ساق پا از میادین دور شد، شروع شد.

راش نمایشی چشمگیر به نمایش گذاشت و در آخرین دقیقه بازی، مشتی را که برنده بازی بود جلوی گیرنده عریض آماری کوپر پرتاب کرد. با این حال، بی تجربگی او می تواند در برابر دفاع شجاع بنگال ها نشان دهد.

شروع بازی برای یکشنبه ساعت 4:25 بعد از ظهر به وقت شرقی تعیین شده است.

آرون راجرز در کوارتر دوم مقابل مینه سوتا وایکینگز.

خرس ها یکشنبه شب با پکرها در میدان تاریخی لامبو ملاقات می کنند.

هازمون ها به دنبال بازگشت از شکست 23-7 توسط وایکینگ ها هستند و به سلطنت خود بر این رقابت نامتعارف NFC North ادامه می دهند.

پکرز 20 بازی از 23 بازی آخر فصل عادی خود را برده است، و آخرین برد خرس ها در سال 2018 رخ داد. اما به نظر همه چیز در مورد گرین بی، ممکن است این شانس خرس ها برای پیوستن به ستون برنده باشد.

آرون راجرز کوارتربک پکرز در برابر وایکینگ ها مبارزه کرد و به وضوح دریافت کننده واید داوانته آدامز را از دست داد. در طول مسابقه او به طرز مشهودی ناامید به نظر می رسید زیرا گرین بی نتوانست امتیاز دو رقمی را بشکند و راجرز با فاصله 195 یاردی بدون تاچ داون با یک توپ در رده 22 قرار گرفت و در 34 بازی به پایان رسید.

با ورود به یکشنبه شب، خرس‌ها در هفته اول خود بر 49رز به اوج خود می‌رسند و 19 امتیاز بدون پاسخ در نیمه دوم در میدان سرباز غرق باران به دست می‌آورند. خرس ها شتاب دارند، اما بسته ها سابقه دارند. یکشنبه شب، ساعت 8:25 عصر به وقت شرقی، متوجه خواهیم شد.

عکس جاش آلن با طرفداران

بوفالو بیلز در آغاز فصل، سوپر باول رامز حاکم را شکست داد و جاش آلن را با فاصله 297 یارد و چهار تاچ داون در برد 31-10 پرتاب کرد.

کلید برنده شدن در صورتحساب ها چیست؟ اعداد نشان دهنده تطبیق پذیری آلن است. نسبت برد تیم زمانی 20-1 است که QB حداقل یک بار در همان بازی لنگر می زند و پاس می دهد.

با احتساب شروع فصل، 21 بازی آلن با حداقل یک تاچ داون و حداقل یک تاچ داون پاس، بیشترین تعداد در لیگ NFL از زمان ورود به لیگ در سال 2018 است.

آلن و بیل ها تلاش خواهند کرد تا دوشنبه شب در ساعت 7:15 عصر به وقت شرقی، رکورد 2-0 فصل خود را در برابر تنسی تایتانز ثبت کنند.

در اینجا نحوه رسیدن به این تیم ها و سایر تیم ها در سراسر لیگ در هر کجا که هستید توضیح داده شده است.

استرالیا: NFL Game Pass، ESPN، و 7Plus

برزیل: NFL Game Pass، ESPN

کانادا: CTV، TSN، RDS، NFL Game Pass در DAZN

آلمان: NFL Game Pass، ProSieben MAXX، DAZN

مکزیک: NFL Game Pass، TUDN، ESPN، Fox Sports، Sky Sports

انگلستان: NFL Game Pass، Sky Sports، ITV، Channel 5

ایالات متحده: NFL Game Pass، CBS Sports، Fox Sports، ESPN، Amazon Prime

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما