تام بردی و ژیزل بوندشن طلاق خود را اعلام کردند | CNNCNN

تام بردی و ژیزل بوندشن روز جمعه اعلام کردند که پس از 13 سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده اند.

“ما دوستانه و با سپاس از زمانی که با هم گذراندیم به این تصمیم رسیدیم. ما از داشتن فرزندان زیبا و شگفت انگیزی برخورداریم که از هر نظر مرکز دنیای ما خواهند بود. ما به عنوان والدین به همکاری با یکدیگر ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که آنها همیشه همیشه هستند. برادی در استوری اینستاگرام خود نوشت: عشق و توجهی که لایق آن است را دریافت کنید. ما پس از فکر زیاد به این تصمیم رسیدیم که به ازدواج خود پایان دهیم.»

بوندشن آن را با بیانیه ای از خودش تکرار کرد.

“با تشکر فراوان از زمانی که با هم داشتیم، من و تام طلاق خود را دوستانه نهایی کردیم. اولویت من همیشه فرزندانمان بوده و خواهند بود که با تمام وجودم دوستشان دارم. ما به همکاری والدین ادامه خواهیم داد تا به آنها محبت کنیم. مراقبت و توجهی که آنها بسیار سزاوار آن هستند،” او نوشت. تصمیم برای پایان دادن به ازدواج هرگز آسان نیست، اما ما از هم جدا شدیم و البته سخت است که چنین چیزی را پشت سر بگذاریم، اما برای مدتی که با هم داشتیم احساس خوشبختی می کنم و همیشه برای تام بهترین ها را آرزو می کنم.

بردی در نامه خود افزود: “در حالی که فصل های جدیدی در زندگی خود را دنبال می کنیم که هنوز نوشته نشده است، تنها بهترین ها را برای یکدیگر آرزو می کنیم.”

سی‌ان‌ان قبلا گزارش داده بود که برادی، بازیکن هفت‌گانه سوپربول که در حال حاضر برای تیم تامپا بی باکینرز بازی می‌کند، و همسرش بوندشن، یک مدل، وکلای طلاق استخدام کرده‌اند و به گفته یک منبع نزدیک به «مسائل زناشویی» می‌پردازند. زوج . .

یک منبع نزدیک به بوندچن در ماه سپتامبر به سی‌ان‌ان گفت که این دو «جدا از هم زندگی می‌کنند».

بردی، 45 ساله، در ماه فوریه از NFL بازنشسته شده بود، اما بعداً این تصمیم را لغو کرد. به گفته سرمربی تیم تاد بولز، او 11 روز در اردوی تمرینی خود در ماه آگوست مرخصی گرفت تا “به مسائل شخصی رسیدگی کند”.

بوندشن 42 ساله در مصاحبه ای با مجله Elle که ماه گذشته منتشر شد، گفت که در مورد بازگشت همسرش به میادین پس از بازنشستگی در زمستان گذشته “نگرانی” دارد.

بوندشن به این نشریه گفت: “این یک ورزش بسیار خشن است و من فرزندانم را دارم و دوست دارم او بیشتر حضور داشته باشد.” من قطعاً بارها و بارها با او این صحبت‌ها را داشته‌ام. اما در پایان، احساس می‌کنم همه باید تصمیمی بگیرند که به نفع آنها باشد.» [them]. او نیز باید شادی خود را دنبال کند.”

بردی در گفتگوی اخیر در پادکست خود در مورد برخی از هزینه های شخصی دو دهه بازی در NFL صحبت کرد.

“من 23 سال است که کریسمس نداشته ام و در 23 سال است که روز شکرگزاری نداشته ام، کریسمس را با افرادی که برایم مهم هستند که از آگوست تا اواخر ژانویه متولد شده اند نگذرانده ام. من نمی توانم در مراسم تشییع جنازه شرکت کنم. بریدی گفت: من نمی توانم در مراسم عروسی باشم. “فکر می کنم نقطه ای در زندگی شما پیش می آید که می گویید، “می دانید چیست؟ من پر از رضایت بودم و همین کافی بود و زمان برای ادامه دادن به بخش‌های دیگر زندگی بود.»

CNN برای نظرات بیشتر با نمایندگان برادی و بوندشن تماس گرفته است.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما