تبلت جدید سامسونگ در دیجی کالا – زومیت

[ad_1]

وجود صفحه نمایش بزرگ و دستگاه های با وضوح بالا از جهات مختلف مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است و مردم همچنان منتظر عرضه بهترین تبلت به بازار هستند. کارهایی که می‌توانید با تبلت انجام دهید بسیار بیشتر از کارهایی هستند که می‌توانید با تلفن استفاده کنید، و تبلت‌ها از بسیاری جهات بسیار مفید هستند. شاید برنامه های مختلف تبلت و ترفندهای مختلف را برای استفاده از آنها در نظر نگرفته باشید. در اینجا می خواهیم به بررسی مختصر برخی از این ترفندها و کاربردها بپردازیم.

قبل از هر چیز باید بدانید که مهمترین چیزی که در استفاده از تمامی گوشی های هوشمند و تبلت ها به آن نیاز دارید یک مودم با کیفیت است. مودم ها می توانند سرعت اینترنت شما را تغییر دهند و به خصوص مودم های بی سیم و موبایلی که اخیرا راه اندازی شده اند می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. مثلا آخرین مودم 5 گرمی یا 4 گرمی با اولی یکی از این موارد این است که می توانید آن را به طور مرتب از اینترنت پرسرعت موبایل خریداری کنید و قطعی و اینترنت ندارد.

1. دستگیره افقی تبلت

دیجی مشکی

تبلت ها مانند مستطیل های بزرگی هستند که از گوشی ها ساخته شده اند و کمی بزرگتر هستند. در واقع تبلت ها هم به همان اندازه گوشی های بزرگ هستند و یک نکته که باید در مورد آن ها بدانید این است که این گوشی های بزرگ برای استفاده افقی طراحی شده اند. در بسیاری از مدل های جدیدتر می بینیم که دوربین سلفی تبلت به صورت افقی در بالای مستطیل قرار نمی گیرد و تنها اگر تبلت را افقی بگیریم، دوربین سلفی در مرکز قرار می گیرد.

در واقع، از بسیاری جهات این نوع طراحی بسیار کاربردی است. مثلا وقتی می خواهید عکس بگیرید خیلی راحت تبلت را به صورت افقی در دست بگیرید و از افتادن تبلت جلوگیری می کند. در واقع، از آنجایی که وزن تبلت بیشتر از گوشی است، وقتی می خواهید از دوربین سلفی استفاده کنید، راحت تر آن را رها کنید. بنابراین، قرار دادن دوربین سلفی در حالت افقی یک تمرین هوشمندانه برای تبلت ها است.

2. هنگام بازی از هر دو دست خود استفاده کنید

گیمرها همیشه داشتن گیم پد را بخش مهمی از بازی می دانند و نداشتن گیم پد می تواند برایشان کمی سخت باشد. تبلت ها برای گیمر بسیار مناسب هستند زیرا به گونه ای طراحی شده اند که هر دو دست گیمر به صورت افقی در گوشه های تبلت قرار می گیرند و حس در دست گرفتن دسته بازی را به گیمر می دهند. اگر یک تیم حرفه ای هستید، ممکن است به یک تبلت نسل جدید نیاز داشته باشید.

یکی از جدیدترین مدل تبلت سامسونگ Galaxy Tab s 7 Plus به تازگی معرفی شده است که دستگاهی بسیار کاربردی و باکیفیت با طراحی حرفه ای برای گیمرها می باشد. این قرص هنگام بازی گرم نمی شود و دست را عرق نمی کند. یکی دیگر از ویژگی های این تبلت قابلیت شارژ سریع است و شارژ باتری این تبلت برای هرکسی که می خواهد به صورت مداوم از آن استفاده کند بسیار مناسب است.

3. قلم قابل اجرا

دیجی مشکی

استفاده از قلم هوشمند در تبلت سامسونگ ممکن است عملی به نظر نرسد. اما این تبلت ها برای طراحی و بازی عالی خواهند بود و ابزاری بسیار کاربردی هستند، مخصوصا برای کسانی که برای ویرایش عکس یا طراحی لباس نیاز به خودکار دارند.

خودکارهای تبلت و مخصوصاً خودکارهای تبلت سامسونگ به گونه ای طراحی شده اند که از تمام ویژگی های یک برنامه ویرایش عکس یا طراحی لباس و محدودیت هایی که قبلاً در استفاده از این برنامه ها تجربه کرده اید، به طور کامل استفاده کنند.

این خودکار باعث می شود احساس کنید مداد در دست دارید. بنابراین این فناوری جدید می تواند جایگزین بسیار خوبی برای استفاده از مداد و کاغذ برای صرفه جویی در استفاده از این منابع و قطع درختان کمتر باشد.

4. کامپیوتر موبایل کوچک

اگر نمی دانید، می خواهیم به شما بگوییم تبلتی که دارید و ترفندهایی که می خواهید بدانید یک کامپیوتر کوچک است. در واقع، تنها با اتصال یک صفحه کلید کوچک تاشو و یک ماوس بی سیم، می توانید یک کامپیوتر با خود بیاورید. این تبلت حدود 500 گرم وزن دارد و به جای حمل یک لپ تاپ سنگین می توانید از تبلت خود استفاده کرده و در موقعیت های مختلف با آن کارهایی را انجام دهید.

5. کتابخوان حرفه ای

افراد زیادی هستند که از تبلت ها به عنوان کتاب موبایل استفاده می کنند. آنها بدون هزینه کتاب های کاغذی به محیط زیست آسیب می رسانند و درختان زیادی را قطع می کنند. کتاب‌های دیجیتال مرتبط با کتاب و موجود در برنامه‌های کتابخوانی، جایگزین بسیار خوبی برای کتاب‌های کاغذی هستند. در واقع با ظهور عصر دیجیتال، کتاب های کاغذی منسوخ شده اند. به همین دلیل توصیه می کنیم به جای کتاب های کاغذی از تبلت استفاده کنید.

صفحه نمایش تبلت بزرگ است و خواندن کتاب به چشم شما آسیب نمی رساند. همچنین می‌توانید از برنامه‌های مختلف برای تغییر رنگ پس‌زمینه کتاب دیجیتالی خود استفاده کنید یا فونت را مطابق میل خود تنظیم کنید. برنامه‌های Reader به شما این امکان را می‌دهند که احساس کنید در حال خواندن یک کتاب کاغذی هستید و همه چیز طوری طراحی شده است که دقیقاً شبیه یک کتاب باشد.

6. ترفندهای عکاسی

همچنین می توانید تعداد زیادی عکس حرفه ای با این تبلت با کیفیت دوربین دلخواه بگیرید. فقط باید با کمکی که به دیگران می کنید تبعیض آمیزتر باشید. در واقع تبلت ها به شما این امکان را می دهند که فضای بیشتری نسبت به آنچه در مقابل شماست مشاهده کنید و صفحه نمایش بزرگ تبلت از این نظر بسیار مفید به نظر می رسد.

امیدواریم این نکات به شما در استفاده بهتر از تبلت کمک کند. به ترفندهای عکاسی با گوشی و تبلت خود را بیاموزید این لینک را بررسی کنید.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی