تب CR7 در مارسی. کریستیانو، بیا رویای ما باش! تمرین سوم

کد خبر: 1840152
سپتامبر 02 1401 در 23:30
47.9 هزار بازدید |

پانزدهم
نقطه نظر

پس از انتشار شایعاتی مبنی بر احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به مارسی، هواداران این باشگاه فرانسوی واکنش های گسترده ای را نسبت به احتمال حضور فوق ستاره پرتغالی در تیم محبوبشان ابراز کردند.

تب CR7 در مارسی.  کریستیانو، بیا رویای ما باش!

به گزارش “ورزش سه”، هشتگ #RonaldOM که به شایعات پیرامون انتقال احتمالی کریستیانو رونالدو به باشگاه المپیک مارسی فرانسه اشاره دارد، با استقبال گسترده ای در شبکه های اجتماعی مواجه شده است. گابریل سیسه ستاره سابق مارسی و ژول رپر مشهور فرانسوی از جمله افراد مشهوری بودند که به همراه هواداران مارسی به این خبر واکنش نشان دادند.

ساکنان بندر مارسی در این فکر هستند که اگر باشگاه محله آنها واقعاً موفق شود بزرگترین انتقال فصل را انجام دهد و رونالدو را به مارسی ببرد، چه اتفاقی می افتد. برنده پنج توپ طلا این روزها در منچستریونایتد نیمکت نشین است و چند هفته پیش علنا ​​تمایل خود را برای جدایی از یونایتد و پیوستن به باشگاهی در لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد. او صحبت کرد

در این مدت چندین باشگاه بزرگ اروپایی مانند بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید، اسپورتینگ لیسبون و بوروسیا دورتموند شایعات مربوط به انتقال کریستیانو را تکذیب کردند. اما حالا نوبت هواداران مارسی است که رویای ستاره پرتغالی را در تیم خود ببینند و از پوشیدن پیراهن آبی مارسی لذت ببرند.

گابریل سیسهستاره سابق فوتبال فرانسه و مارسی از طرفداران این تیم سرشناس است. او چندین بار در برنامه های تبلیغاتی باشگاه شرکت کرد از جمله بازی در یکی از فیلم های سریال تاکسی که داستان آن حول محور این باشگاه می چرخید. سیسه با استفاده از هشتگ رونالدو-مرسی در توییتر نوشت: کریستیانو، بیا دوست من. من خودم هوا دارم“.

ژول، خواننده رپ فرانسوی که از طرفداران مارسی است، یکی دیگر از طرفداران معروف این باشگاه است. او در توییتی به شایعات پیوستن رونالدو به تیم محبوبش پاسخ داد و در توییتی نوشت: بگذار خواب ببینماو عکسی از رونالدو با پیراهن مارسی را توییت کرد.

اما مارسی که بر سر قوانین فیرپلی مالی با یوفا مشکل دارد، آیا می تواند ستاره ای مانند کریستیانو رونالدو را جذب کند؟ اریک دمیکو، مدافع سابق مارسی گفت که مسائل اقتصادی نباید مشکلی برای باشگاه باشد. او در این باره به رادیو مونت کارلو گفت: اگر مارسی در این زمینه تلاش نکند، واقعا اشتباهی نابخشودنی است. کسی مثل رونالدو خرج خودش را می دهد. سهامدار اصلی باشگاه که آمریکایی است باید راه حل مالی پیدا کند و کریستیانو را به مارسی بیاورد.“.

سمیر نصری، دیگر ستاره سابق مارسی به کانال پلاس گفت: اگر رونالدو قراردادش را فسخ کند؛ یونایتد نیمی از حقوق او را امسال پرداخت خواهد کرد. مارسی نیز در تلاش است تا بقیه خواسته های مالی خود را برآورده کند. با این ترتیب کریستیانو به آرزویش می رسد و در لیگ قهرمانان بازی می کند. حضور کریستیانو و الکسیس سانچز در جلو بسیار هیجان انگیز است“.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما