تجهیزات آموزشی مفید چیست و چه کاری انجام می شود؟ – زومیت

[ad_1]

در دو سال گذشته بیش از هر زمان دیگری به بورسیه ها و سرمایه گذاری ها در این بازار توجه شده است. البته این سرمایه جلب توجه، مزایا و معایب خاصی را نیز برای شهروندان به ارمغان آورده است.

کارشناسان بازار بارها گفته اند کسانی که برای بورسیه به بازار نیایند بدون اطلاع نمی توانند وارد بازار شوند. بنابراین بهترین راه برای افرادی که برای گرفتن بورسیه به مایلند می آیند اما کارهایی را که باید و نباید انجام دهند این است که آموزش در این زمینه ضروری است.

موسسات مختلف دانش و پیشرفت در هر فعالیت اقتصادی آموزش دیده اند که یکی از آنها برای عملکرد آنها مفید است. این فعالیت به عنوان یکی از فعالیت های بازارهای مالی قبلی، آموزش فعالان و علاقمندان به بازارهای مالی به عنوان یکی از فعالیت های اصلی انتخاب شده است. مفید همزمان با تغییرات و تحولات بازار سرمایه، آموزش و ارائه محتوا در بهروز.

به عنوان مثال سال ها قبل از توسعه دانش و تخصص نیروی دریایی ارتش و با تکیه بر متخصصان، موضوع آموزش به عنوان یکی از سیاست های خودسازی با هدف توانمندسازی کارگران، در لیست خدمات قرار گرفته است. اما آموزش و به اشتراک گذاری اطلاعات در این مرحله متوقف نشده است. مفید در سال ” با معرفی ” مواد آموزشی مفید ” موجی از فعالیت های آموزشی تازه در این فعالیت است که نه تنها برای مشتریان بلکه برای عموم علاقمندان به ارائه آموزش های مالی در قالب رای رایگان مفید است.

مطالب مفید آموزشی فضای کار

مطالب آموزشی مفید در چهار زمینه فعالیت می کنند که شامل مقالات آموزشی، کلاس های آنلاین، تورهای ویدئویی (مصادره) و دوره های آموزشی در اینستاگرام می شود. این خدمات به عنوان رایگان، عموماً سرمایه بازار دوستانه محسوب می شوند.

تاکنون 2 مقاله مفید آموزشی، هزار کلاس آنلاین و 3 دوره درج شده در مطالب آموزشی منتشر کرده است. در این راستا مطالب آموزشی مفیدی را معرفی می کنیم:

مقالات آموزشی

مقالات آموزشی مفید

این قسمت در زمینه آموزش عملی اعم از مقالات مکتوب و فرهنگ شناسی مفید است.مقالات بصورت سریالی از سطح مبتدی تا پیشرفته نوشته می شود. علاوه بر این برای درک بهتر مخاطبان، در این مقالات از تصاویر، تصاویر و اینفوگرافیک استفاده شده است. مهمترین ویژگی های این بخش عبارتند از:

 • تولید بیش از 5 کتاب درسی
 • نوشتن نحو به صورت سریال
 • بحث های جامع بورسیه را از مبتدی تا پیشرفته پوشش می دهد

مقالات آموزشی در این مطلب در ماه اول سال 4 مقاله منتشر شد و این آمار در ماه دوم همان سال 2 مقاله دریافت شد. این در حالی است که تعداد مقالات در اولین ماه سال به 9 مقاله رسیده است.

کلاس های آنلاین روزانه

کلاس های آموزشی مفید

برای دعوت از معلمان برای شرکت در کلاس های آنلاین سه بار در روز مفید است. شرکت در این کلاس ها به طور کلی رایگان بوده و شامل موضوعات مختلف از مبتدی تا پیشرفته از جمله امکان پرسش و پاسخ آنلاین با اساتید و سبک عملی و کاربردی آموزش و یادگیری می باشد. آمار و تخصص های مهم در این بخش:

 • بیشتر از “کلاس آنلاین از ابتدای سال” را انتخاب کنید
 • روزانه سه کلاس آنلاین در سطوح مختلف از مبتدی تا حرفه ای
 • بیش از 5000 شرکت کننده
 • امکان تعامل با ابزارهای عملکرد مفید در این کلاس ها
 • کارکنان به مدت 5000 ساعت در این کلاس شرکت کردند

تورهای ویدیویی

سایر بخش‌های ضبط ویدیو از فعالیت‌های آموزشی مفید هستند که این امکان را برای مخاطبان فراهم می‌کنند تا موضوع و زمان مورد نظر خود را برای آموزش انتخاب کنند. از مهمترین ویژگی های این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • “عنوان آموزشی در” اپیزود
 • یادگیری مفاهیم مختلف در این دوره ها به عنوان راهنمای گام به گام
 • مشاهدات این دوره ها در زمان
 • 8000 شرکت کننده
 • این دوره ها در 5000 ساعت مشاهده شد

دوره های آموزشی ویدئویی شامل تحلیل فنی، بیلبورد، صندوق های سرمایه گذاری، پذیرش بورسیه، معاملات روانشناسی، تکالیف گواهینامه، مدیریت سرمایه، افزایش سرمایه و … می باشد. می میرد.

برنامه های زنده در فضای مجازی

تجهیزات آموزشی مفید

برنامه های زنده به صورت هفتگی با حضور کارشناسان و متخصصین بازار برگزار می شود.این قسمت عبارت است از:

 • گزیده ای از برنامه های آموزش زنده هفتگی در اینستاگرام
 • پرداخت به مهمترین مسائل بازار سرمایه
 • تعامل و پرسش با کاربران

بین بورسیه ها تفاوت قائل شوید

مدیران عملکرد مفید با استفاده از آمار و اطلاعات موجود از جمله تعداد نمایش مطالب آموزشی در قسمت نمایش در گوگل بر اساس نتایج جستجوی کاربران، 1 میلیون و 4 هزار و 2 میلیون (که به گفته آنها بیشترین ترافیک آنلاین در آموزش آنلاین).(باور کنید یا نه، آموزش با اخذ بورسیه می تواند مکانی مفید برای کسب جایگاه و سهیم شدن در فرهنگ و آموزش کشور باشد.

در زیر مجموعه کارهای مفید انجام شده، در زمینه آموزشی این کار انجام شده، 2 هزار ساعت مطالب درسی مطالعه شده و 3 هزار ساعت دوره آموزشی برگزار شده است. کارکنان نیز به مدت 1 ساعت در آموزش شرکت کردند.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما