ترامپ و جیمز ساعت‌ها روبه‌روی هم نشستند و بارها و بارها «یک پاسخ» را می‌گفتند.

به گفته یکی از وکلای آقای ترامپ، لتیتیا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک، در حالی که بارها از پاسخ دادن به سوالات خودداری می کرد، روبروی دونالد جی.

وکیل رونالد بی.

او سپس بیانیه‌ای را در دفتر ثبت خواند که این تحقیقات را ادامه «بزرگ‌ترین شکار جادوگران در تاریخ کشورمان» توصیف کرد و خانم جیمز را متهم کرد که «علناً برای سیاست نابودی من کمپین کرده است».

آقای فیشتی در مصاحبه ای با خانم جیمز گفت واضح است که هیچ واکنشی وجود ندارد.

ترامپ سپس عبارت “همان پاسخ” را از حدود ساعت 9:30 صبح تا حدود 3 بعد از ظهر، با یک استراحت طولانی ناهار و چندین استراحت کوتاه تر تکرار کرد.

آقای فیشتی گفت: «آنها سؤالات زیادی در مورد رتبه بندی، چوب گلف و همه چیز پرسیدند. ترامپ گفت که از این پاسخ ابایی نکرد و تا پایان مصاحبه همان پاسخ را داد.

خانم جیمز در مصاحبه آغازین مقدمه ای را خواند اما سوال را به یکی از وکلای شرکتش، کوین والاس، واگذار کرد. تعدادی دیگر از وکلای دفتر او حضور داشتند و آقای فیشتی گفت که وکیل دیگری برای آقای ترامپ به نام آلینا هبا به او پیوست.

آقای فیشته گفت که به دفتر دادستانی کل از قبل اطلاع داده نشده بود که آقای ترامپ تصمیم پنجم را خواهد گرفت، تا حدی به این دلیل که این تصمیم فقط اندکی قبل از مصاحبه گرفته شد و آقای ترامپ باید متقاعد می شد که به این سوال پاسخ ندهد. . سوالات اساسی

آقای فیشتی گفت: «او می‌خواست شهادت دهد و متقاعد کردن او از جانب من و برخی دیگر لازم بود.

بیانیه ای که آقای ترامپ خواند به طور قابل توجهی با بیانیه ای که او در اوایل روز علنی کرد همپوشانی داشت، که در آن امتناع خود از پاسخ دادن به سوالات را با تفتیش خانه FBI در روز دوشنبه مرتبط کرد و این اقدامات را بخشی از تلاش بزرگتر خود تلقی کرد. مخالفان سیاسی برای بی اعتبار کردن او. (این دو تحقیق ربطی به هم ندارند.)

او در هر دو بیانیه گفت: “یک بار پرسیدم اگر شما بی گناه بودید چرا متمم پنجم را قبول می کردید؟” “اکنون من پاسخ این سوال را می دانم.” او گفت که مورد هدف وکلا، دادستان‌ها و رسانه‌ها قرار گرفته است و این برای او «گزینه دیگری باقی نگذاشته است».

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما