تراکتورهای برقی برای کشاورزی مدرن؛ کانسپت نیوهلند با طراحی پیشرفته رونمایی شد


نیوهلند در ساخت ماشین آلات و ادوات کشاورزی شهرت طولانی و جهانی دارد. آخرین محصول این شرکت یک تراکتور مفهومی به نام استرادل است. تراکتور این کانسپت توسط استودیو معروف پینین فارینا طراحی شده و از نظر ظاهری بسیار مدرن و پیشرفته است.

به گفته نیوهلند، مفهوم Straddle به طور خاص برای باغ های انگور طراحی شده است. بنابراین این تراکتور مفهوم بدنه باریک را دارد و می تواند بدون آسیب رساندن به درختان و خوشه های انگور از گذرگاه باریک تاکستان عبور کند.

همانطور که در تصاویر همراه مشاهده می کنید، تراکتور مفهومی Straddle طراحی خاصی دارد. بدنه این تراکتور با ته باریک طراحی شده و با بالا رفتن پهن تر می شود. پینین فارینا می گوید که طراحی این سبک از لباس هایی که از نوشیدنی های انگور ساخته شده اند الهام گرفته شده است!

شیشه کابین استرادل نیز شکل خاصی دارد و دیدی جامع از محیط اطراف ارائه می دهد. به گفته Pininfarina، این شکل شیشه ای از بطری های نوشیدنی مبتنی بر انگور نیز گرفته شده است! این استودیو ایتالیایی تاکید می کند که نصب کابین جلو، اندازه بدنه و خطوط موجود یادآور یک خودروی اسپرت است و حس تحرک را به مخاطب القا می کند! توصیف غیرمنتظره تراکتور را بشنوید!

اطلاعاتی در مورد ویژگی های پیشرانه تراکتور مفهومی Straddle در دسترس نیست. تنها چیزی که می دانیم این است که نیروی این تراکتور آینده از نیروی محرکه الکتریکی تامین می شود. کانسپت جذاب نیوهلند در حال حاضر در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و فکر نمی کنیم روزی شاهد تولید انبوه آن باشیم.

کارلو لامبرو، رئیس نیوهلند، استرادل را پیش‌گویی از آینده توصیف کرد. او تراکتور را به تجربه طولانی این شرکت در ساخت ماشین آلات مختلف برای باغ های انگور و مفهوم نوآورانه Pininferina Design Studio نسبت داد.

آقای. لامبرو اضافه کرد که مفهوم Straddle نشان می دهد که نیوهلند دائما در تلاش است تا نیازهای مشتریان را شناسایی کند و برای رفع آنها گام بردارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم