تست بازار رد شد

[ad_1]

نرخ ارز روز گذشته افزایش قیمت آزمایشی بود که در نهایت منجر به دعوا و مردود شد. در بازار امروز شاهد افزایش جستجوی دلار در کانال با قیمت 9000 تومان برای معاملات تکی بودیم. در پایان بازاری که از ابتدای هفته و در نتیجه اخبار سیاسی مثبت منتشر شده از ستاد دور جدید مذاکرات هسته ای ادامه داشت، قیمت روز دوشنبه ادامه پیدا نکرد و در ساعت 2016 ثابت شد. 6000 کانال در کانال ششم. تحلیلگران بازار آزاد تهران دو ماه پیش به بررسی کاهش اخیر قیمت این سهم پرداختند و بر این باور بودند که انتظارات مثبت جامعه و بازار از بازار آتی منجر به کاهش قیمت دلار شده است. تهران دید کوتاهی دارد.

به گزارش دنیای اقتصاد، بازار آزاد تهران در روز دوشنبه با نوسانات شدیدی همراه بود. معامله گران بازار تهران که روز یکشنبه شاهد نوسانات شدید قیمت در بازار بودند، روز دوشنبه در بازار آمریکا به میزان 2000، 6005000 و 8002000 معامله شدند. تراشه‌های چانه‌زنی پیشنهادی برای معاملات انفرادی اما برای افزایش قیمت بود که در نتیجه این جست‌وجوها به دلار منتج شد که نشان می‌دهد در شرایط فعلی بازار، توانایی بازگشت از سطح قیمت فراتر نمی‌رود. از سوی دیگر، فعالان هسته مرکزی بازار مرکزی می گویند که حضور دلار در کانال می تواند بیش از 5 هزار تومان باشد در حالی که این نرخ در قیمت 5 هزار تومان در کانال وجود دارد. با این حال، برای مدت کوتاهی، اما حضور این کانال ها در فاصله زمانی نامعلوم است و رسیدن سیگنال های مثبت یا منفی به میز مذاکره نشان دهنده خود تماشایی نیست.

برخی از تحلیلگران بازار و کارشناسان بازار معتقدند با وجود مشکلاتی که طی دو ماه گذشته در بازار تهران مشاهده شده، تنها آثار روانی ایجاد شده است، اما همان پیش بینی و اثرات روانی بر بازار و جامعه منجر به قیمت گذاری نشده است. پس از این، هیجان به سطح قبلی خود باز می گردد. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که مذاکرات هسته ای در نهایت به توافق منجر خواهد شد. علاوه بر این کارشناسان، کارشناسان نیز به بررسی رفتار فزاینده معاملات در هفته های گذشته می پردازند و معتقدند انتظارات مثبت مردم و جامعه از آینده بازار، خود مانع بزرگی بر سر راه افزایش قیمت دلار است.

بانک مرکزی یکشنبه چهارم بهمن ماه خبر مهمی را برای بازار بورس تهران منتشر کرد. انتشار اخباری مبنی بر لغو هاکی به دلیل وضع مالیات بر کشور، می توانست انتظارات تحلیلگران بازار را برای تقویت بازار در بلندمدت افزایش دهد. این تحلیلگران به تسهیلگران، تجار و تجار بزرگ در انتقال دارایی ها و واردات خود به کشور پس از لغو این مالیات ها اشاره می کنند. قیمت اسکاناس آمریکایی در پایان روز دوشنبه با 2 تومان افزایش نسبت به قیمت روز یکشنبه 3 هزار و 2 تومان بود. هر قطعه سکه امامی روز یکشنبه با قیمت یک میلیون و 200 هزار تومان تا 2000 تومان در روز معامله شد.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما