تشخیص اجاق مایکروویو جی پلاس

بعدی- شرکت صنایع گلدیران طی مراسمی از اجاق های مایکروفر جدید با برند جی پلاس رونمایی کرد. این شرکت به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی تولید کننده اجاق های مایکروفر غیر توکار، با سرمایه گذاری مستقیم و ایجاد خط تولید مدرن و نیروی انسانی آموزش دیده برای تولید این دستگاه کاربردی، موفق به ایجاد تحولی نوین در صنعت لوازم خانگی شده است. محصول در کارخانه کاسپین: علاوه بر تولید محصول ایمن، در زمینه اشتغال زایی نیز گامی فعال بردارید.

به گزارش فردا؛ در حال حاضر مایکروویوهای جی پلاس تنها مدل های موجود در بازار هستند که تاییدیه های سازمان استاندارد محصول و سازمان انرژی اتمی را برای خط تولید خود دریافت کرده اند و دارای گارانتی 24 ماهه گلدیران هستند.

تاکنون تنها گزینه موجود در بازار برای مردم، مایکروویوهای غیرقانونی وارداتی از مبادی غیر رسمی و فاقد تاییدیه و ضمانت نامه معتبر بود.

تشخیص اجاق مایکروویو جی پلاس

لازم به ذکر است که تکنولوژی بالا و ظریف این محصول آن را در زمره محصولاتی قرار می دهد که تمامی مراحل تولید، بسته بندی، حمل و نگهداری باید با کیفیت بالا انجام شود و نمی توان محصولات غیر رسمی را محصولات ایمن به حساب آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گلدیران، کسری خزنی، مدیر تولید مایکروویو، رونمایی از این محصول جی پلاس را روز خوبی در تاریخ خرید عنوان کرد و افزود: با توجه به فناوری بالای مورد نیاز برای تولید این محصول، جای خالی یک محصول قابل اعتماد و استاندارد داخلی در بین بسیاری از نمونه های خارجی که فاقد تاییدیه های معتبر در کشور هستند، تولید آن را وظیفه خود دانسته ایم و علاوه بر ارائه محصولی با کیفیت و قابل اعتماد، مکمل سبد محصولات جی پلاس نیز هستیم.

تشخیص اجاق مایکروویو جی پلاس

وی با ابلاغ پیامی از حضور سفیران رسانه در این مراسم، از عرضه چهار مدل مایکروویو جی پلاس به بازار شهرور امسال (1401) خبر داد.

پوریا ضیایی مدیر کل عملیات صنایع گلدیران نیز در رسانه ها با اشاره به تلاش های گسترده گلدیران در راه اندازی خط تولید و اخذ تاییدیه های سازمان استاندارد و انرژی اتمی مربوط به این محصول در کارخانه قزوین (کاسپین) به عنوان یکی از موارد زیر است. مهمترین دلایل موفقیت محصول و دستاورد این تلاش ها ادامه فعالیت شرکت گلدران از سال 1376 تاکنون مطابق با استانداردهای جهانی در ارائه خدمات به مصرف کنندگان می باشد.

وی همچنین استانداردهای سختگیرانه گلدیران در تایید نهایی محصولات خط تولید را یکی از مهم ترین عوامل کیفیت بالای مایکروویو جی پلاس برشمرد.

تشخیص اجاق مایکروویو جی پلاس

مایکروویوهای جی پلاس محصولات کارآمدی هستند که با ظرفیت ها و ویژگی های متفاوت تولید می شوند. مدل های مختلف این محصول دارای انواع قابلیت های پخت مانند گریل، کانوکشن و ترکیبی و همچنین پخت اتوماتیک، حرارت دهی، یخ زدایی و سرخ کردن سالم با روغن کم (هوم فری) می باشد. 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش گلدیران برای این محصول تجربه جدیدی را به سبک زندگی خانواده ایرانی ارائه می دهد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مایکروفرهای جی پلاس می توانید به سایت گلدیران پلاس (www.Goldiranplus.ir) و نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه کنید.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما