تصاویر ترسناک برای کشف بقایای یک خون آشام زن

اسکلت وحشتناک یک “خون آشام” با تیغه ای که زیر گلویش گیر کرده بود تا مانع از بازگشت او از مردگان شود، در روستایی در لهستان کشف شد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه سان، باستان شناسان در حفاری های انجام شده در گورستان قرن هفدهمی در روستای بین در لهستان، بقایای اسکلت این زن را کشف کردند.

او را در حالی پیدا کردند که داس در گلویش داشت و انگشت پایش قفل شده بود تا از بازگشت از عالم اموات جلوگیری کند.

تصاویر ترسناک برای کشف بقایای یک خون آشام زن

محققان دریافتند که این زن کلاه ابریشمی بر روی سر خود (که نشان دهنده موقعیت اجتماعی بالا است) و دندان های برجسته استفاده می کند.

پروفسور داریوس پولینسکی، محقق ارشد از دانشگاه نیکلاس کوپرنیک در تورون، گفت که شکل دفن غیرعادی است.

او به دیلی میل گفت: روش‌های محافظت در برابر بازگشت مردگان عبارتند از: بریدن سر یا پای متوفی، قرار دادن متوفی به صورت به پایین برای گاز گرفتن زمین، سوزاندن و کوبیدن با سنگ. راست باشد، بلکه آن را روی گردنش بگذار تا اگر متوفی بخواهد بلند شود، احتمال بریدگی یا جراحت جدی داشته باشد.»

تصاویر ترسناک برای کشف بقایای یک خون آشام زن

پولینسکی گفت که انگشت شست پای چپ قفل شده او این نظریه را تقویت می کند که او در زمان مرگ یک خون آشام بوده است!

اروپای شرقی در قرن یازدهم شروع به ترس از خون‌آشام‌ها کردند و بر این باور بودند که افرادی که می‌میرند راه خود را از قبرهای خود بیرون می‌آورند و به جوامع انسانی بازمی‌گردند.

و در قرن هفدهم، پس از “شیوع” خون‌آشام‌ها، روش‌های غیرعادی دفن در سراسر لهستان رایج شد.

پولینسکی گفت که خون آشام های ادعا شده در آن زمان در سراسر اروپای شرقی به طرز وحشیانه ای اعدام شدند.

اغلب گمان می رود افرادی که به طور نامناسب (مانند خودکشی) جان خود را از دست داده اند خون آشام بوده و بدن آنها را مثله کرده اند تا از “برخاستن از مرگ” جلوگیری کنند.

تصاویر ترسناک برای کشف بقایای یک خون آشام زن

این یافته به تورون فرستاده شد، جایی که باستان شناسان تحقیقات بیشتری را انجام خواهند داد.

در سال 2015، باستان شناسان پنج اسکلت را در گورستانی 400 ساله در روستای دروسکو، در حدود 210 کیلومتری محل فعلی آخرین کشف، یافتند که به روشی مشابه مدفون شده بودند.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما