(تصاویر) زنی 25 سال است که ناخن هایش را کوتاه نکرده است!

دایانا آرمسترانگ از مینه سوتا، ایالات متحده، برنده کتاب رکوردهای گینس برای بلندترین ناخن دست زنان شد.

به گفته فرارو، آخرین باری که آرمسترانگ از ناخن گیر استفاده کرد در سال 1997 یعنی 25 سال پیش بود. در آن سال، او دختر 16 ساله خود را بر اثر حمله آسم از دست داد و از آن زمان کوتاه کردن ناخن هایش را متوقف کرد.

این دخترش لاتیشا بود که مرتباً مانیکور مادرش را انجام می داد.

هر دو دست این مرد 63 ساله 12.8 متر طول دارد. انگشت شست راست او بلندترین پنجه اوست و اندازه آن 121 سانتی متر است، در حالی که ناخن دست چپ او کوتاه ترین و 91 سانتی متر است.

آرمسترانگ آخرین بار در سال 1997 از ناخن گیر استفاده کرد. او پس از مرگ دختر 16 ساله اش لاتیشا در خواب بر اثر حمله آسم، کوتاه کردن ناخن های خود را متوقف کرد. این لاتیشا بود که مرتباً مانیکورهای مادرش را انجام می داد – اما پس از مرگ او، آرمسترانگ قول داد که دیگر هرگز آنها را کوتاه نکند.

او می‌گوید: «هر بار که به قطع کردن آن فکر می‌کردم، می‌لرزیدم که انگار دوباره این غم را دوباره تجربه کرده‌ام. من نمی خواستم دوباره از آن عبور کنم، بنابراین آنها را نگه داشتم. آرمسترانگ به فاکس نیوز گفت: «این مثل این است که او را از نزدیک نگه دارید.

وقتی شروع به رشد کردم، در کتاب رکوردهای گینس نبود. حالا از زمانی که در اطرافم هستم، به مردم می گویم: شما نباید مردم را قضاوت کنید، زیرا نمی دانید چه چیزی را پشت سر گذاشته اند.

ناخن‌های بلند آرمسترانگ کارهای ساده‌ای مانند برداشتن وسایل از روی زمین و بستن زیپ‌ها را بسیار دشوار می‌کند. حل کرد؟ از انگشتان پا برای برداشتن اشیا از زمین استفاده می کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر مجبور به جمع آوری پول از زمین باشم، می توانم قبوض را جمع آوری کنم. اما اگر پول را روی زمین بیندازید، باز هم وجود دارد!

آرمسترانگ نیز از رانندگی منصرف شد زیرا ناخن هایش فرمان را بسیار دشوار می کرد.

روند انجام مانیکور نیز پیچیده است. او هر چهار تا پنج سال یک بار به سالن زیبایی می رود. دستان او به 15-20 بطری لاک ناخن و یک ابزار نجاری برای نگهداری نیاز دارد.

او حتی از نوه هایش برای نقاشی انگشتانش که دوست دارند آنها را با الگوها و طرح های روشن نقاشی کنند، کمک می کند.

آرمسترانگ فاش کرد: «فکر می‌کنم اینطور باشد» [لاتیشا]باعث افتخار من است که او آخرین کسی است که ناخن های من را می کشد. وقتی ناخن هایم را رشد می کنم به او فکر می کنم، او دختر من است.

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما