(تصویر) بازتاب شکست تحقیرآمیز بارسلونا در نشریات اسپانیایی

نشریات اسپانیایی به شکست شرم آور بارسلونا مقابل بایرن مونیخ و حذف از لیگ قهرمانان واکنش نشان دادند.

پیش از آغاز دیدار مهم بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، اینترمیلان ایتالیا با غلبه بر ویکتوریا پلژن ضربه سنگینی به آبی ها وارد کرد و مانع از صعود این تیم به پلی آف اروپا شد. .

بارسلونا برای دومین سال متوالی از رسیدن به جمع 16 تیم آخر اروپا بازماند تا در یک بحران بزرگ قرار بگیرد.

امسال بارسلونا با مدیریت خوان لاپورتا تلاش زیادی کرد تا با خرید چند بازیکن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند اما متاسفانه نتوانست از گروه خود به رنج مالی صعود کند.

بسیاری از رسانه ها بر این باورند که ژاوی با این شکست فاجعه بار خیلی زود از سمت سرمربیگری بارسلونا کنار خواهد رفت.

مطبوعات اسپانیا به این محرومیت تحقیرآمیز از لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان دادند و مدعی شدند بارسلونا ورشکست شده است.

موندو دپورتیوو با انتشار تصویری متفاوت از لواندوفسکی نوشت: خداحافظ. ما ناامیدیم و از هم جدا شدیم!

(تصویر) بازتاب شکست تحقیرآمیز بارسلونا در نشریات اسپانیایی

این پست نوشت: تقصیر ما هم بود. برای دومین سال متوالی به لیگ اروپا رفتیم. خبری از معجزه از ویکتوریا پلژن در میلان و معجزه بارسلونا مقابل بایرن مونیخ نبود. بار دیگر بارسلونا در نیوکمپ مقابل بایرن تحقیر شد و نشان داد که چقدر با تیم های بزرگ فاصله دارد.

اسپورت کاتالونیا با تیتر “بارسلونا باز هم شکست خورد” به انتقاد از آبی ها پرداخت و نوشت: در بدترین بازی ممکن باز هم شکست خوردیم. خبری از حملات بارسلونا به بایرن مونیخ نبود که باعث شد منتظر حضور در لیگ اروپا در این رقابت ها باشیم.

(تصویر) بازتاب شکست تحقیرآمیز بارسلونا در نشریات اسپانیایی

اسپورت همچنین از مصاحبه لاپورتا در جلد اول استفاده کرده است. سرمربی بارسلونا گفت: ما به آینده فکر می کنیم و برای قهرمانی در تورنمنت های دیگر تلاش خواهیم کرد. می دانستیم که در احیای و بازسازی بارسلونا فراز و نشیب هایی خواهیم دید و به همین دلیل برای این شکست ها آماده بودیم.

بارسلونا فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا را به بایرن مونیخ و بنفیکا واگذار کرد و راهی لیگ اروپا شد. او در آن رقابت ها مقابل آینتراخت فرانکفورت شکست خورد و از راهیابی به فینال این رقابت ها بازماند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما