تغییرات گسترده در ترکیب شهرداری تهران

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به تغییر مدیران عامل دو شرکت در شهرداری تهران گفت: در روزهای آینده شاهد تغییراتی با همین رویکرد در حوزه مدیران عامل شرکتی و شهرداران مناطق خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، عبدالمطهر محمدخانی; سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به خبر انتصاب سرپرست شرکت بهره برداری مترو و آغاز برخی تغییرات در آستانه اولین سالگرد شهرداری تهران گفت: همزمان با اولین سالگرد تاسیس جدید مدیریت شهری، شهردار پایتخت با جدیت تحول مدیران ارشد را دنبال می کند.

وی افزود: از جمله اقدامات انجام شده توسط شهردار تهران، صدور شرایط یکساله برای تمامی معاونان، روسای سازمان ها و شهرداران مناطق است که تمدید آن منوط به ارزیابی و بررسی جدی عملکرد آنها، میزان موفقیت است. در دستیابی به اهداف مدیریت شهری، مطالبات مردم و رفع مشکلات شهر.

محمد خانی تاکید کرد: به همین منظور از ابتدا ارزیابی مدیران، ارزیابی و نظارت بر برنامه‌ها و همچنین میزان رضایتمندی مردم از حوزه عملکرد از بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی شهرداری تهران گفت: این تغییرات در مرحله اول در سطح مدیران عامل سازمان ها و شرکت ها با اولویت مطالبه اصلی مردم که حمل و نقل شهری است انجام می شود.

وی افزود: تاخیرهای قابل توجه در دوره های گذشته و انباشته شدن مشکلات ناشی از آن در حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه مترو، ضرورت تلاش مضاعف و سرعت بیشتر در پاسخگویی به مطالبات مردم این بخش را فراهم کرد. “

محمد خانی ادامه داد: تغییرات پیش رو بر اساس نتایج کمیته های ارزیابی و بر اساس پیشنهاد نمایندگان مناطق مربوطه به شهردار است.

سخنگوی شهرداری تهران افزود: البته این تغییرات به معنای زیر سوال بردن همکارانی که تاکنون در این زمینه فعالیت داشته اند نیست. همه عزیزانی که طی مراحل مختلف به مجموعه مدیریت شهری پیوستند شایستگی و تلاش فراوان را دارند اما موضوع اصلی و اولویت سرعت بسیار بالا در حل مشکلات شهر، همگامی با خواسته های مردم و پاسخگویی به مطالبات نمایندگان محترم است. شورای شهر

این تغییرات در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت، محمد خانی گفت: در روزهای آینده شاهد تغییراتی با همین رویکرد در حوزه مدیران عامل شرکتی و شهرداران مناطق خواهیم بود.

به گزارش سایت شهر، وی در پایان با اشاره به تمدید دستورات بخش بزرگی از مدیران در هفته های آتی، تاکید کرد: موضوع به مورد و تغییرات محدود منوط به ارزیابی های فنی و با هدف انجام خواهد شد. تسریع در ارائه خدمات به مردم شریف تهران.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما