تفاوت بین پیک آنلاین و سنتی ماشین

پیک بودن شغلی نیست که همین دیروز به دنیا آمد! از طرف دیگر، از آنجایی که موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه ساخته می شد، بسیاری از مردم از آن برای رفتن به نقاط مختلف شهر یا ارائه محصولات مختلف به مشتریان خود استفاده می کردند. حتی در آن زمان، این پیک های سنتی را می توان در مقابل فروشگاه ها و مجتمع های بزرگ مشاهده کرد که برای تحویل به مقصد سفارش می دهند. اما حضور پیک جلوی مغازه انتخاب همه نیست.

از آنجایی که گاهی ممکن است یک روز کامل در محل بمانید و هیچ بسته ای برای تحویل گرفتن به شما نرسد، سایر پیک های خودکار تمام بسته ها را گرفته اند. همچنین برای کار در این شغل باید همیشه در مکان های خاصی باشید و گاهی اوقات یک روز کامل را از دست می دهید.

به همین دلیل است که سرویس پیک آنلاین متولد شد. و اکنون هرکسی که موتورسیکلت دارد می تواند از آن درآمد کسب کند. اگر می خواهید شرایط کاری خود را تغییر دهید و شغل و درآمد مناسبی داشته باشید، باید تفاوت شرکت های پیک آنلاین و شرکت های پیک سنتی را بدانید. برای افراد مبتدی در این شغل، دانستن این تفاوت ها برای انتخاب بهتر ضروری است.

1) سفارشات پیک آنلاین بیشتری دریافت کنید

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پیک‌های سنتی خودرو، کم بودن تعداد سفارشات در طول هفته است. اما زمانی که به عنوان یک شرکت آنلاین حمل و نقل خودرو شروع به کار می کنید، با مشکل عدم سفارش در یک روز مواجه نخواهید شد. چون هر لحظه در هر نقطه ای از شهر، شخصی از پیک درخواست ارسال بسته را می کند، می توانید از طریق اپلیکیشن متوجه شوید و سفارش را دریافت کنید.

2) رسید پرداخت کامل برای سفارش

دنیای امروز دنیای چانه زنی پشت سر هم و بالا بردن قیمت به نصف مبلغ اولیه نیست! این برای مشاغلی مانند پیک خودکار است که دستمزد آنها کم است و با چانه زدن افرادی را که درگیر این کار هستند ناامید می کنید.

البته این مشکل برای کسانی که هنوز به عنوان پیک سنتی مشغول به کار هستند برجسته است. اما وقتی کسب و کار خود را به عنوان یک پیک آنلاین موتور سیکلت شروع می کنید، می توانید مطمئن باشید که مشتری هزینه سواری را از طریق برنامه پرداخت کرده است و نیازی نیست در مقصد با او چانه بزنید.

3) فعالیت 24 ساعته

پیک های موتور سیکلت سنتی با ساعات کار مغازه شروع می شود و پس از بسته شدن فروشگاه های شهر، پیک های موتور سیکلت باید به خانه بروند و برای شروع یک روز کاری جدید آماده شوند. حتی روزهای تعطیل این افراد به نحوه تعطیلی فروشگاه ها بستگی دارد و در روزهای خاصی از سال که تعطیلات رسمی است، پیک های خودکار سنتی باید خودشان را تعطیل کنند.

اما وقتی به عنوان یک شرکت آنلاین حمل و نقل خودرو شروع به کار می کنید، هیچ چیز نمی تواند شما را از شروع یک روز کاری و کسب درآمد باز دارد. در طول 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته می توانید بسته ها یا مسافرانی را که نیاز به پیک دارند به مقصد برسانید.

4) پیک خودکار را به عنوان شغل دوم انتخاب کنید

درآمدزایی از راه های مختلف همیشه دغدغه خانواده هاست. کسانی که شاغل یا دانشجو هستند و نمی توانند به صورت تمام وقت در یک شرکت کار کنند، همیشه به دنبال راهی برای کسب درآمد جانبی در اوقات فراغت خود هستند.

خدمات تحویل آنلاین خودرو یکی از بهترین مشاغل برای این دسته از افراد است. با پرداختن به این شغل می توانید در هر ساعتی که وقت آزاد دارید، بسته و مسافر را در شهر حمل کنید و درآمد کسب کنید.

5) امکان کار نکردن بدون کسر یا توبیخ از حقوق

هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات کوچک و بزرگی مواجه شود. در این روزها، ممکن است مجبور شوید چند روز از کار خود مرخصی بگیرید و در خانه استراحت کنید یا کارهای ضروری را ادامه دهید. برای کسانی که به عنوان پیک سنتی یا تمام وقت کار می کنند، غیبت در شرکت می تواند منجر به توبیخ یا کسر شود. گاهی اوقات ممکن است فردی شغل خود را به این دلیل از دست بدهد.

اگر می خواهید بدون نگرانی به عنوان پیک خودکار کار کنید، بهترین گزینه شما این است که به عنوان یک فروشنده آنلاین خودرو کار کنید. در این روش ساعات کار در دست خود فرد است و می تواند یک روز کامل از صبح تا شب مسافر و بسته حمل کند. و فردا سر کار نرو

بنابراین حتی زمانی که یک روز یا بیشتر کار نمی کنید باز هم فعالیت شما مشکل دارد و می توانید کمبود درآمد را با کار بیشتر در روزهای باقیمانده ماه جبران کنید.

6) امکان انتخاب نوع فعالیت

در روش های سنتی، حامل های خودکار اغلب برای حمل بسته ها انتخاب می شوند. اما هنگام کار به عنوان فروشنده آنلاین موتور سیکلت، می توانید بسته ها را با جعبه یا بدون جعبه جابه جا کنید یا به سادگی مسافران را به نقاط مختلف شهر منتقل کنید. دست شما برای این شغل باز است و محدودیتی برای فعالیت در این شغل ندارید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما